En ama en çok hangi ideolojiye yakınsınız? Anketli? Birde benim siyaset anlayışımı yorumlar misiniz? :-) :-D?

Ben %100 safkan Türk ve Milliyetcisiyim. Türkçüleride cok severim. Bana en yakin ideoloji A seçenegi. Atatürk, Cumhuriyet, Laikligide severim. ;) Ama akpye oylar attim. Bu nasil tezatlik sizce? Akpden gicik aliyom. Ama 4 oyumdan 3 nü akpye attim. Bu son olaylarla birlikte akpden gicik aldim iyice. Osmanlicilik, dincilik, ummetcilige gelemem ben. Heleede Atatürke, onuncu yilmarsina laf edilmesine. Ama güneydogulu küryt alevilerini gorunce en koyu akp sempatizani ben oluyom. Sizce ben nasil bir mahlukatim yaa :) :-D acaba ruhum nasil benim. :) Chpyi Atatürk yonetse oyumu seve seve chpye atardim. Chpnin basindada tuncelili, kürytcü kemal var. Küryt sezgin tanrikulu var. Ben bu chpye oy atamam. Dogu perincekgilde samimi gelmiyor. Mhpyide begenmiyom. Sizce ben nasil biriyim yaa. Siyasette ajdarin cikita muz sarkisi gibiyim ben :) :-D chp kürtcü, mezhepci ve gominizme yakin bir parti. Vatan partisindeki ve chpdeki üst duzey tabakadaki askerleri severim ama onlarda akpyi sevmez. Akpyi bende cok sevmem, hatta hic sevmiyom ama chpfe alevici, kürtcü parti. Türk Alevilerini severim ben. Sadece ve sadece küryt alevilerini svmem. Bunlarda chpde. Hdpde var. Ve bu ikisini inat mi akpye oy atiyom acaba :-) :-D Atsizci, bozkurt biriyimde :)

• TÜRK MİLLİYETÇİSİ / TÜRKÇÜ
    35% (6)50% (3)39% (9)Oy Ver
  • KEMALİZM, ULUSALCULIK, ATATÜRKÇÜLÜK
    29% (5)33% (2)30% (7)Oy Ver
  • ümmetçilik/osmanlicilik
    18% (3)17% (1)17% (4)Oy Ver
  • Halkların kardeşliği
    12% (2)0% (0)9% (2)Oy Ver
  • kürytçülük
    6% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Akpnin kanallari Türkce ezan uzerinden Atatürke iyi aşiri yuklendi. Akpde çok ama cok orysp ruhlu bir parti. Türk Lirasinin alimgücünü düsüren, islamcilik oynayan, kürytlere yüz veren, Anticumhuriyetcilik yapan, egitimi, ahlaki dağitan, her yer imamhatip her yer yobbazlik diyende akepe. Asgari ucrete zam falan gelmedi. Bimdeki, a 101 deki 25 krsluk gofretlere dahi zam geldi. 35 kurus oldu. Herseye misliyle zam yapti buorysp akepe

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Milliyetçiyim ülkemi çok seviyorum akp ye de hiç oy atmadım ama iyi yönetemeyeceğini düşündüğüm için oyumu akp ye atmadım gerçi iyi parti mi var ki hepsi koltuğunun derdine düşmüş 😒

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• A ama bende akp ye verdim :D

0|1
    0|0
    • Inanki kardes ben kendimi ajdarin cikita muz sarkisi gibi hissediyom :-D en azili koyu türk milliyetcisi biriyim. En sonunda sevmedigim akp kafama yatiyor :-D

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• devlet ve millet millet ve devlet edirneden karsa milliyetçi hareket

0|1
    0|0
  • Milliyetçi Muhafazakar olarak tanımlıyorum kendimi

0|1
    0|0
  • Safkan turkler cekik gozlu olur

0|0
    0|0
  • Hadi atayizler aciklayin