Yanlışlıkla bir siteye denk geldim?

Arkadaşlar internette gezinirken yabancı bir sayfada men diye bir siteye girdimm. Keşke izlemez olaydım eşcinsel sitesiymiş. Ama dayanamadım izledim, soracağım şu ki ilişkiye girenler son derece zevk alıyor gibi görünüyolar fakat normal hayatta sayısı cok fazla olan homofobikler var. Elbette bu sitelerin kadın versiyonuda vardır... sormak istediğim burdaki duygular gercekmi yoksa tamamen fantazi olsun diye para için yapılan birşey mi? Hem lezbiyen hemde gayler icin soruyorum...

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Eşcinsel eğilimlerim yok ancak erkek erkeğe anal seks sırasında penis prostata baskı uygular ve pasif kişi zevk alır... Aktif kişi de zaten normal seks yapar gibi zevk alır...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çekimlerini biz yapmıyoruz nereden bilelim?
    Her türlü sebepten vardır oralarda.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Gay olmadığım için bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Para içindir :D

0|1
    0|0
  • Hayirdır mahmut abi sana n olmuş

0|0
    0|0
  • Kadinlarin para icin ama erkeklerin gay olmazsa cok zor olur. Hosuna gitti mi peki?

0|0
    0|0
    • evet, hala şaşkınım.. Cunku sayısız farklı yuz vardı sitede herkesin dini imanı para olmus demekki kendini yaptırıyor

• Hosuna gittiyse sorun etme. Herkes kendi hayatini yasar. Kendi secimlerinin artisini eksisini de kendi yasar. Peki mast yaptin mi :)

• Keyf sonuçta, süreci başka sonucu aynı olan.

0|0
    0|0
  • bence normal duygularıdır. erkekleri bilmem ama kızlar baya zevk alyorlarmış

0|0
    0|0
  • Boş ver abi sen bunları, abazalık başına vurmuş senin.

0|0
    0|0
  • Ben normal bir insanım yani kızlardan hoşlanırım bence onlarınki tamamen hayal duygular falan

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Lezbiyenim. Sevdiğim kadına kesinlikle cinsel obje olarak bakmam ve yapmam duygusallıkta vardır. Her eşcinsel aynı değildir ✌ bazıları zevk için bazılarıda gönül için ✌

0|0
    0|0
  • İlla zevk alıyolar tabi ama abartısı da var o tarz videoların

1|0
    0|0
  • bu da bır ıs sektoru. para ıcın yapılıyor tabıkı.

0|0
    0|0
  • İşin aslı her erkek kendini erkek duygularını iyi tanır. Kadında kadının. Dolaysıyla kendi cinsiyle ilişkide tahrik düzeyi fazla olur. İçki içmeye benzer. Tahrik yüksek baş döndürücü lakin sonuçları vahim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...