Uzun tırnaklı kız görünce içim gıdıklanıyor gibi oluyor?

Sanki kırılcakmış gibi etten kopacak tırnak kan fışkıracak gibi geliyor vahşetimsi bişey değil mi harbi niye uzatıyorlar arasına bok kaçmıyor mu?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• bende hic begenmiyorum. pis geliyor, kararinca uzatirda bazilari cadi tirnagi gibi yapiyor.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• - Gittikleri Mekanlarda Her Türlü Yiyeceği Bıçak-Çatal-Kaşık Yerine Kendi Doğal Bıçak-Çatak-Kaşıklarıyla Yiyebilen Hatta Kap ve Tabakları Sıyırmak Suretiyle Makineden Çıkmış Gibi Temizleyebilen İnsanlardır.

- Pilav, Çorba, Cacık ve Sulu ve Kuru Bazdaki Yemekleri İnsan Yapımı Çatal-Kaşık Yerine Kendi Doğan Çatal-Kaşıklarıyla Yiyebilen İnsanlardır.

- Köfte, Izgara, Mangal ve Kızartma Usulüyle Yapılan Her Türlü Etleri Doğal Bıçakları İle Kesen Çatalları İle Yiyebilen İnsanlardır.

- Çubuk Makarnayı Doğal Çatalı İle Sarmalayarak Yiyebilen, Yoğurtlu Makarnayı da Doğal Kaşığı İle Rahatça Yiyebilen İnsanlardır.

- Kamp Başta Piknik Gibi Yerlere Az Malzeme Götüren İnsanlardır.

- Sarelle ve Nutellayı Gerektiğinde Doğal Kaşıkları Gerektiğinde Doğal Bıçakları İle Ekmeğe Sürmek Suretiyle Yiyebilecek İnsanlardır.

- Kesilmesi Gereken Her Türlü Şeyi Doğal Bıçakları İle Kesebilen İnsanlardır.

Nitekim Çizilmesi Gereken Her Şeyi de Çizebilen İnsanlardır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben beğenmiyorum da kendileri bilir ne diyim.

0|0
    0|0
  • İsteyen uzatsın kime nee

0|0
    0|0
  • Yok ya bakımını yapıp temiz tutunca bişey olmuyo :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• O ne biçim iç geçirmek la 😆

0|0
    0|0