Bu siteyi her girdiğimde daha sıkıcı bularak ayrılıyorum. Size de öyle oluyor mu?

Bu siteyi her girdiğimde daha sıkıcı bularak ayrılıyorum. Size de öyle oluyor mu?

Keyif veren, eskisi gibi bir ortam yok ne de adil bir düzen.
Kendini put yapan insanların olduğu bir platforma dönüşmüş. Adalet bilinci yok haksız mıyım?

Elin biri gelip sorumu provakasyona açıyor. Tek kelime yazmak suç oluyor ona. Onun görüşü ise geliyor. . Bu nasıl adalet? Hiç girmemek lazım aslında ama bir şey için girmiştim yine aynı manzara.

Bence bitik bir site burası.
Katılıyor musun bana katılmıyor musunuz yoksa?

• Katılıyorum
    64% (7)50% (4)58% (11)Oy Ver
  • Katılmıyorum
    36% (4)50% (4)42% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Adminlerin adaletsiz tavrıları maalesef üyeleri siteden soğutuyor :(

1|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten sonuna kadar haklısın.. Eski sevgi saygı ortamı yok.. Admin, editörlerde zaten hiç iş yok.. Eşitsizlik diz boyu sitede zaten ona hiç değinmek istemiyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Farkediyor musun bilniyorum Selen ama sorularına yeterli cevap alamıyorsun.. Siteye ilk girdiğinki soruna aldığın cevap sayısıyla simdikileri kıyaslamanda fayda var ((:

0|0
    0|0
    • Öyle evet :)
      Site kalabalık gibi ama aynı zamanda da tenha değişik bir yer oldu işte..

• Sorun o değil inan başka :) Cevaplar çok gelse de umrumda değil. .
      Yalnız kaldım forumda ^^ Eski güzel ortam yok hep beş para etmez kişiler var.

• Önceden biraz daha kaliteli insan vardı o gerçek.. Sitenin cıvkı çıkalı çok oldu.. El alışkanlığı diye giriyoruz işte.. Ama sen yine de sorularını eskisi gibi sormaya özen göster bence

Kızlar Ne Diyor 1

• Silip gidersin bu kadar sıkıntıysa :/

0|0
    0|0
    • Silip giderim de o kadar emek var dursun diyorum. Ama gerçekten kötüleşmiş site başta adminler olmak üzere mahvetmiş üyeler siteyi. Her yerden kin akıyor buram buram sevgi yok hiç burada. .

• Eski halini bilmediğim için yorum yapamıyorum.

Yükleniyor...