Bu sitenin dostlukları ne kadar kırılgan değil mi? Dostluk gibi değil. . ?

Bir arkadaştan bir şey isteyecektim, beni engellemiş :// Sevdiğim bir avatar vardı da onu bana atar mısın diyecektim kullandığı.

Bu sitede hiç kimse ile muhatap olmamak en iyisi galiba, kimseyle tek kelime bile etmemek lazım.

Haksız mıyım?
Özellikle iyi bildiğimiz insanlar yetki için mod olmak için kendilerini bozuyorlar. Hiç hoş değil bence.

• Haklısın
    74% (17)78% (14)76% (31)Oy Ver
  • Haksızsın
    26% (6)22% (4)24% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evet modları sevmiyoru

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kocaman bir paragraf yazıp sildim buraya :D keşke silmeseydim pişman oldum :( :(

kısaca özetleyip delikanlı değil buradaki çoğu kişi (._.) verdikleri sözler de sadece sözde kalıyor çoğunun (._.)
    diyeyim :D :D

0|0
    0|0
  • Buranın dostluğu burdan ibaret olur genelde reel hayata yansıyanda olur mutlaka ama çok nadirdir

1|0
    0|0
  • sorun sende. 3 kuruşluk insanlara 5 kuruş değer verirsen, o kalan 2 kuruş dönüp sana yerleşir afedersin biraz kaba bir tabir oldu ama...

0|0
    0|0
  • Samimiyet yok...

0|0
    0|0
  • aynen bu sitedien bir kız la tansıtım benden büyük yasca fazladegil 2 3 anca baya kanka olduk sonra sevgilsi kızıyor die ardasşlıgımızı bitirdi it

0|0
    0|0
  • Kımseye eyvallah etmeyeceksın kuzu ogren bunu

0|0
    0|0
  • herkes kendi kalitesini bir gün ortaya koyuyo işte

0|0
    0|0
  • a dedim

0|0
    0|0
  • Geregi yok zaten dostluk veya arkadaşlık beklemiyorum helede bu siteden :D gülünç

0|0
    0|0
  • Haklisin

0|0
    0|0
  • Bu sitede dostluk kurulmaz

0|0
    0|0
  • Sanal dünya yalan dünya.

0|0
    0|0
  • sen profili bana söyle profili, ben atayım

0|0
    0|0
  • Senin yaşın senelerdir 18 şu sitede. 18 yaş altı yasak diye biliyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...