Şükür kaynaklarınız ne?

Ne için şükredersiniz nelerle mutlu olursunuz bana anlatabilir misiniz?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Her şey için şükretmek lazım

0|0
    0|0
    • Lazım ama bunu yapmak kalpten kolay mı gördüğüm her şeyle mutlu olmak.

• Bana ait olmayan dünya için çırpılıyorum o kesin

• çok çırpılmamak lazm demekki :D

En İyi Kız Görüşü

• her gün yaşadığıma şükür ederim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• songül ü gördükçe sükür ediyorum

0|0
    0|0
    • Sevdiğiniz yani inşallah hep mutlu olursunuz

• hemen fesate çektiniz sizde o şükür kaynağım en mutlu oldum an motosikletin üstünde ki andır

• Pekala

• şükür edecek bir şeyim yok. sadece Allahın var olduğuna ve bana işkence çektirdiğine şükrediyorum...

0|0
    0|0
    • Bende bu ruh halindeyim ama kurtulmaya çalışıyorum elbet güzel şeyler vardır ama gözlerim aklım durmuş gibi ne hissedebiliyorum ne görebiliyorum.

• dünyaya nasıl geldiysen öylesin bacım. güzel şeyler yok bu dünyada anla yok. sadece kendimizi avutuyoruz. göz yaşı, kan, acı, hüzün, keder, nefret var. ama birde ağaçlar çiçek açmış kısmı var. tercih senin...

• Herşey için şükrederim

0|0
    0|0
    • Ne güzel her şeyle barışık olmanız

• Herseye sukrederim. Dertlerime bile. Daha kötüsü de olabilirdi yani. Ha herseyim iyi güzel cok şükür

0|0
    0|0
    • Dertleri şükretmek güzel bir olgunluk ben o olgunluğa erişemedim genelde üzülüyorum galiba hayat bunu bana zamanla kazandıracak

• Dertlerine de sukrettigin zaman dertlerinden kurtulursun

Kızlar Ne Diyor 5

• Her şey için şükrederim. Beterin beteri vardır her zaman. Her halime şükürler olsun.

0|0
    0|0
    • Büyüklerimde öyle der senden daha kötüleri gör ama ben istediğim şeylere kitlenip kalıyorum

• Her zaman her şey için şükrederim bugün yaşıyorum diye şükrediyorum mübarek ramazan oruçlarımı tutup daha çok sevap kazanıyorum diye şükrediyorum😊

0|0
    0|0
  • Hiç birşeyim olmasa bile Rabbimin bana verdiği nefes için şükrediyorum ✔

0|0
    0|0
  • Sağlığım ailem

0|0
    0|0
  • Ailemin aldigi her nefese

0|0
    0|0
Yükleniyor...