Teseturluyum çok zor ne yapicam?

1: Birinci sorum ben aslinda çok gunahkar biriyim dinimi bilmezdim çunku ailem pek anlatmazdi ama ben öğrendim tövbe etim ve gerçekten teseture giriyorum ablam çok dar giyiniyor şimdi fark etim ben oyle ginmezdim eskiden en azindan uzun giyinirdim ama şimdi gunahimi örtemeye çalişiyormuş gibi görunmek istemiyorum bende çok gunahkarim sadece elbise değil teseturlu bir bayanin nasil davranmasini da bilmiyorum biri bana nasil davranacağimi söyleyebilir mi bu şekilde yazarsaniz sevinirim mesela:

1: erkeklerle konuşmaz
2: ağir başli olur gibi yazarsaniz mutlu olurum

2: ikinci sorum ben artik etek giymeye karar verdim yani pantolon gimek gunah çunku. Hani teseturlu bayanlarin giydiği uzun etekler varya onlardan 1 tane buldum bir yerden ve ilk defa etekle dişari çiktim çunku kendimi test etmek için okul başladiğinda etekle gidicem ve kendimi eteğe aliştirmaya çaliştim sonra çiktim ama etekle gitmek çok zor teseturlu bayanlar nasil gidiyorsunuz anlamiyorum 1 sorunum herkes bana bakiyor uzayli görmuş gibi çunku biz yurt dişindayiz ve burda nerdeyse hiç kimse ortulu değil 2 inci sorunum surekli o etekle duşuyorum rezil oluyorum nasil yuruğucem onlarla?

3: uçuncu sorum benim dindar arkadaş bulmam gerek kafir değil çunku peygamberimiz böyle diyor bide nerden bulucam onu bilmiyorum nasil çevremi yenilicem?

Lutfen cevaplayin

0|0
1420

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...