Değer verdigimiz insanları neden kaybederiz?

Değer verdiğim güvendiğim insanlar hep gidiyor. İlk defa birinin bana değer verdiğini beni özel hissettirdiğini anladım. Ama galiba o da gitti. Özlüyorum. İnsanlara bağlanınca, onlara değer verince neden giderler ki?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü çok fazla değer verdiğimiz için gider. Unutma fazla değer soytarıyı kral eder... Bir insanı kaybetmek istiyorsan çok sev, kendiliğinden gider zaten...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanoğlu fazla ilgiye gelemez de ondan. Biz değer verince abartıyoruz sanırım, bunaltıyoruz. Değerli olduğunu hissedince karşı taraf kaçıyor tabii.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• bende bunu cozemedım ne zaman bırını cok ıstesem en uzagımda o olurdu. hatta ısın gıcık tarafı bu ılk okuldan berı boyle oldu. ılk okul da bı kız vardı ıcten ıce cok hoslanırdum ve evının ıstıkametı bızımkının tam tersıne hemde en gıcık oldugum erkekle komsular. bu kadar olur dımı. sonra lısede orta okulda unvd de yuksek lısanta dersanede nerde kıl oldugum tıp var o bıterdı yanımda nerde hayran oldugum ınsanlar var onlarla arkadaslık yapmak ısterdım ve bu sevıyesızler anında yanımda bıterdı ve bende onun gozunde onlardamsısım gıbı olurdum. bu mucadele benı cok yorunca bıraktım kımse yok arkadasım yanlsı kaldım bu seferde cok sıkılıyorum. ama ne kımseye yaklasma cabam var neden kurtulmaya calıstıgım sumsuklerrr... hayat sıkıcı sankı

1|0
    0|0
  • Değer vermek değeri anlamak ustalık ister birazda anlayana saz anlamayana tabiri caizse jaz gelir bunun dışında duygularla hareket etmek kararlarda ve bakışda zorluklar çıkarabilir anlamak, saygı, hürmet duygularını iyi tanıdıktan sonra vermek ve göstermek daha doğru olacağı kanısındayım hayatta kaybetmekte var kazanmakta nede olsa önümüze bakacağız artık geçmişe değil bunun için yapacak birşey yok bazen 'Sessiz kalmak bile en iyi cevaptır' Esenlikle kalınız.

0|0
    0|0
  • biyerleri kalkıyor gidiyorlar

1|0
    0|0
  • Özdemir Asaf iki kelam laf etmiş geleceğim bekle dedi, gitti... ben beklemedim o da gelmedi ölüm gibi birşey oldu ama kimse ölmedi... biri gider biri gelir

0|0
    0|0
  • çünkü onlar samimiyetsizdir.. onlar çıkarcıdır.. onlar varya.. hakkaten beyinleri kirlenmis kisilerdir

0|0
    0|0
  • Anlaman gereken aslında her zaman yanliziz. Değer verdiklerim sadece nesneden ibaretti. Bu yüzden bir yanımız her zman yanlizdir.

0|0
    0|0
  • Çok takma benimkilerde gidiyor...

0|0
    0|0
  • BİRŞEYLER ARTK YOLUNDA GİTMİYOR ya da MUTLU ETMIYOR SA BİTRE çoguzaman bu böyle oluyor

0|0
    0|0
  • değer verdiğin için

0|0
    0|0
  • Değer verdiğin için.

0|0
    0|0
  • Biz buna G*t kalması dıyoruz oyuzden deger verdiğini göstermicen

0|0
    0|0
  • Değer verdiğini fazla hissettirdiğin zaman karşındakine handikap vermiş olursun ;)

0|0
    0|0
  • Acıma yetime döner koyar popona hesabı

0|0
    0|0
  • Çünkü bu doğanın kanunu :D

0|0
    0|0
  • Vazgecenden vazgec. Ben vazgeçtiğimi degil kaybettigimi özlerim

0|0
    0|0
  • Sende var sikinti

0|0
    0|0
  • değer verme çok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu değişmez bir kuraldır

0|0
    0|0
  • Giderler işte

0|0
    0|0
  • Zaten değer verdiğini sevdiğini biliyor bu sevgiyide kullanıyorlar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...