Yarın tatile gidiyorum kıl sorununu nasıl çözebilirim?

Arkadaşlar merhaba yarın köye gidicem ordan da İzmir e tatile. herhangi bir ara olmıycağı için köyde bunu yapamam bu yüzden bugünden çözmek istiyorum.
Kıllarımı 11-12 yaşında bodygroom traş makinasıyla kesmiştim. Futbol ve yüzme için hoş bir görüntü olmuyordu. ve en önemlisi kendimi iyi hissetmiyordum. herneyse ilk başlarda gayet güzeldi ama sonra uzamaya başlayınca sert ve 3 lü uzamaya başladı tüyler daha kalın ve siyahtı. bende geçici bir çözüm makine kullandım bazen almıyordu tamamen küçük küçük kökleri batıyordu onları jiletle temizliyordum, ama en fazla 3 gün. sonra yine aynı şey. şimdi 18 yaşındayım kaç senedir bu sorunla uğraşıyorum.

epilatör makinası aldım en son braun silk epil 9 en iyisini aldım ki bitsin artık. ağdayı 1-2 kez denedim etkili ama yine kalıyor biraz kıl ve kötü duruyor. tamamen alamam zaten bacaklarımı ağda bandı yetmez. bu yüzden makineyle temizledim ve epilatörle alıcam kökleri.

lazere gidicem. ama şimdi değil. onun dışında öneriniz var mı?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Epilasyonla aldoktan sonra agda bandiyla bir kez oyle al kalan killarda oyle gider puruzsuz olur ve her erkrk alsin killarimi itici gorunuyor

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• doktora git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Makine iyi yaa devam devam kurban bu kılsız erkeklere

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• boyu ne olursa olsun jilet vurma gürleştirir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...