Hayatınızdaki hangi insanın ölümünü geciktirmek isterdiniz? Neden?

Siz kimin ölümünü geciktirmek isterdiniz? Nedeniyle yazarsanız sevinirim?

0|0
19|4

En İyi Kız Görüşü

• Benim dedem idi ilk aşkım sevgili Bonjour.
    4 yaşındayken kaybettim kralımı. Beyaz dedeme de çok yakışırdı. O gün üzerine bembeyaz bir örtü sermişlerdi. Az çok hatırlıyorum. Neden örttünüz dedemin üzerini dediğimi. Üşüyor demişlerdi ne bileyim gittiğini.
    Bir de koskoca bıçak vardı üzerinde ona anlam verememiştim. Fırsatım da olmamıştı zaten Batuhan yani karşı komşumuzun oğlu benden akülü arabasıyla beni bekliyordu sıra bendeydi çünkü.
    Dedem benim her şeyimdi elim ayağım gözüm sesim..
    Onlarda kalabilmek için ne delilikler yapardım. Ananemden ayrıl benimle evlen derdim hep dedeme aralarında yatar ananemi cimciklerdim iktirirdim yataktan. Süt içme yarışları yapardık onunla balkona çıkıp geçen arabaları sayardık. Resim çizerdik. Oyuncakçılarda deli gibi oyun oynardık hiç bir şey almadan gelirdik eve sonra dedem bana ahşaptan oyuncaklar yapardı. Sen benimsin derdim. Kucağına uzanıp hadi sevilme vaktim geldiii diye kendimi zorla sevdirirdim. Tabi şimdi diyeceksin nereden hatırlıyorsun bunları diye biraz cimcikleyip elinden kocasını almaya çalıştığım ananeşkom sağolsun. :)
    Onun şu an hayatta yanımda olmasını isterdim. Ananem ile bana bıraktığı şarkıydı bu https://www.youtube.com/watch?v=eQiv8Aq3CXA gitmeden 1 bilemedin 2 saat önce ellerimizi tutarak söylediği.

0|1
    0|0
    • Basın sağ olsun sevgili sanatsever. Okurken bile üzdün beni mekanı cennet olsun Dedenin inşallah 😏

• Tüm ölmüşlerin inşallah. Teşekkürler.

En İyi Erkek Görüşü

• Ailemden birisine verebilirim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Şu ana kadar sadece 1 yakınımı kaybettim ve bir de bir tanıdığımın kardeşi bir hastalıktan vefat etmiş. İkisi bana gerçekten çok koymuştu. Her iksini de geciktirmek isterdim

0|1
    0|0
  • annem ve kız kardeşim <3

0|1
    0|0
  • Annemin onun gidişini görmek istemiyorum çünkü

0|1
    0|0
  • Ailem

0|1
    0|0
  • Annem, dayanamam 😔

0|1
    0|0
  • Hepsi zamanında öldü.

0|1
    0|0
  • Kendi ölümüm geçilse fena olmaz

0|1
    0|0
  • Küçük kardeşimin ölümü , hayatımdaki en değerli varlığımdı

0|1
    0|0
  • Geciktirmek değilde kendiminkini ailemden önceye almak isterdim..

0|1
    0|0
  • ailemin. sevdiğim için tek güvendiğim insanlar olduğu için

0|1
    0|0
  • annem babam kardeşim bn onların ölüsünü görmiem önce ben öleyim

0|1
    0|0
  • Teyzem amcam o kadar cunku onlari cok seviyorum

0|1
    0|0
  • En erken ben òlursem kimseyi geciktirmeme gerek kalmaz bu yuzden kendiminkini öne almak isterdim

0|1
    0|0
  • Annem ve sevgilim.

0|1
    0|0
  • benim elimde olsa once kendi hayatımı garanti ederdim :)

0|1
    0|0
  • Kimsenin herkes geberip gitsin ya

0|0
    0|0
  • Kardeşimin ölümünü geciktirmek isterdim çok özlüyorum çünkü onu 🙁

0|1
    0|0
  • Evladımın..
    Onun asla ölümünü görmek istemezdim.

0|1
    0|0