İzmirde doktor yemekteyken doktorun odasında beklediği için yaşlı amcayı azarlayan doktor hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|1
13|19

En İyi Erkek Görüşü

• İzmir 😂😂😂

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• doktorun odasının kapısı açıksa ve doktor içeride değilse giremez^^ koridorda beklemek için sandalye/koltuk gibi cisimler var^^ yer yoksa ondan genç olan biri kalkıp ona yer vermesi gerekir^^ bana orada bekleyen herkesin o insanla aynı yaşta ve durumda olduğunu söylemeyin^^

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bence haklı doktorun odasında ne işi var ilk sıra bana gelsin diye çakallık yapmaya çalışmış. Gitsin herkesin beklediği yerde beklesin.

1|0
    0|0
    • Keşke senin baban olsaymış ordaki bakalım aynı şekilde davranabilecekmisin.

• Benim babam öyle bir davranış yapmaz 48 yaşında London'da yaşayan atletik ve zeki bir insan, doktora bile gittiğini görmedim. Dedem olduğunu varsayalım dedem bile böyle bir uyanıklık yapmaya çalışsa onu doktordan önce ben uyarırım, o yüzden boş konuşma herkes senin gibi çakallık peşinde koşmuyor.

• Doktor kızmakta haklı ama amcaya değil amcayı odasına alana kızmalı. Kendinden yaşça büyük insanı da azarlamak kimsenin haddi değil.

1|0
    0|0
  • O doktorun anasını avradını. ...

1|0
    0|0
  • şikayet et

1|0
    0|0
  • Meslekten ihrac edilmeli yok abi devlete gitmem bn veririm parami ozelde olurm tedavi kimsenin egosunu cekmk zorunda degilim

1|0
    0|0
  • Gecen özel (!) bir hastanede doktorun yardımcısına doktor nerede dedim abi ameliyattan cıktı içeride kestiriyor dedi. oha dedim. dışarıda da hastalar bekliyor. çıktım şikayet ettim. var boyle dengesizler

1|0
    0|0
  • terbiyesiz miş doktor

1|0
    0|0
  • duymamıştım.
    izledikten sonra küfrederim.

1|0
    0|0
  • Çift taraflı hata..

1|0
    0|0
  • İnşallah bir gün onun yakını da aynı pozisyona düşer.

Deyyusa bak hele. Ulan yaşlı adama öyle davranılır mı

Tamam zor şartlar altında çalışıyorsunuz belki yoğunsun streslisin.

Ama bu senin yaşlı bir insanı azarlamanı gerektirmez.

Aynı olayı yaşayan onun babası olsa nasıl düşünürdü acaba?

0|0
    0|0
  • Sanki odasını yediler. Alsın odasını başına çalsın

1|0
    0|0
  • Izmirden sonrasini okumadim.

0|0
    0|0
  • Bu doktorlara uyuz oluyorum. Özellikle sağlık ocaklarındakiler iyice kendini bi' b*k zannediyor.

0|0
    0|0
  • Böyleleri nasıl doktor oluyor ya sadece lys puanıyla alan bir bölüm olmaması lazım

0|0
    0|0
  • odasında beklemek suçmu bir de şunları doktor yapıcaklar ben olursam bütün koridoru odama doldururum :)

0|0
    0|0
  • Tamamen terbiyesizlik

0|0
    0|0
  • Okumak cahilligi alir ESSEKLIK baki kalir diyorum

0|0
    0|0
  • sırf senin başına şu İzmir yazmandan dolayı izmire bir ton laf etcek insan doluşur şimdi soruya. belki sende o amaçla yazdın bu soruyu kimbilir

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hiç iyi şeyler düşünmüyorum. İnsan tepkisini bağırmadan da verebilir. Saygısızlık yaptı tamam kızabilir ama sesini bu kadar yükseltmesi hiç doğru değil.
    Ben orada olsam sessiz kalmazdım. Hastaya öyle davranamaz. Kim olursa olsun haddini bilecek.

1|1
    0|0
  • Herkes doktor kadına yükleniyorda kusura kalmayın ama ben hak veriyorum. Çünkü o kadar çok hırsız ve dolandırıcının olduğu bir yerde kapısını kilitlemeden gitmenin pişmalığını ve bu yüzden doğabilecek sorunların söylenmesi sonucu kadın sorun yaşamış. Eğerki ülkemde insanların olduğu bir yer olsaydı kapını rahatça kitlemeden gidebilseydin hırsızlık gasp vs olmasaydı güzel ülkemde o zaman bu kadının yaptığını gerçekten anlamak zor olurdu. Ama tüm bu sorunların dizboyu olduğu bir ülkede kadın az bile yapmış diyesim geliyor. Mesai saati dışında izinsiz o adamın orda ne işi var oturcak yermi yok hastanede de oraya girmiş. Hırlımısın hırsızmı derim bende ve SONUNA KADAR HAK VERİYORUM O KADIN DOKTORA.

0|0
    0|0
  • Ya şerefsiz ya. Ne kadar saygısız. Okumuş doktor olmuş diye kendini bir b*k sanmış. Önce insana saygı. Yazıklar olsun böyle insanlarla aynı ülkede yaşamaktan utanıyorum ya karaktersiz pislik. Allah cezasını versin

1|0
    0|0
  • Neden müdhale etmedin? O geçdi ilk aklımdan ben olsam odaya girip o kadının.. Neyse.! En iğrendiğim konulardan biride gücü yetmiyenlere böyle hayvanca davranmak!! Susmayın bu durumda! Doktorun adresinide verseydin tam rezil olsaydı.

1|0
    0|0
  • Ne hastalar var doktor odalarından neler çalıyorlar

1|2
    0|0
  • Dr un odasinda beklemek olmaz. Ama madem olmaz o da kapisini kitleseymis akli nerdeymis. Yasli yani bu. Saygisiz sey

1|0
    0|0
  • Asil Terbiyesiz sensin doktor Hanim !!!
    O yasli Amca degil!!!

1|0
    0|0
  • Servisinde yatan bir hastanın yakınından dayak yediği için hemşirelere gece boyu aynı servisteki hiçbir hastaya bakmama direktifi vererek aklınca sinirini çıkaran orospu' çocukları da var.

0|0
    0|0
  • Bu haberi buraya tasiyip daha buyuk bir kitleye ulasmasini sagladiginiz icin tesekkurler, egitimli olmanin yetmedigini yaninda birde vicdan ve karakter olmasi gerektiginin en iyi ornegiydi..

0|0
    0|0
  • yaşlı adam ya. ınsan utanır bıraz bağırırken. arsız, terbıyesız kadın..

0|0
    0|0
  • Adam olmuş ama insan olamamış

0|0
    0|0
  • Okumak cahilliği alır ama eşeklik baki kalır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...