Param olmayınca gezesim gelmiyor yardım?

Arkadaşlar hiç dışarı çıkasım yok. Napcam dışarda. Arkadaşlar çağırıyor gitmiyorum, sevgilim çağırıyor gidesim gelmiyor. Napiyim yok arkadaş işim gücüm, bir sürü hayallerim var hepsi için para lazım. Evde çalışıyorum süper fikirlerim var. Deli gibi de hedeflerim var. Zenginlik garanti sadece az sabretmem lazım. Ama şu an kuruş param yok bu yüzden hiç dışarı çıkasım gelmiyor. Zaten burda şu an hava 42 derece evin içinde bile eriyorum. Tek yapmak istediğim şey oturup şu lanet olası fikirlerimi hayata geçirip, zenginliği kapmak. Sonrasında full gezicem tozucam zaten evde napıcam. Yazın serin yere kışın sıcak yere kaçarım canım ne isterse yaparım. Amma velakin :D şu an napmam lazım benim? Kız arkadaşımla aram açılıyor. Durumu anlatıyorum ona anlıyor aradan 3 gün geçiyor yine başlıyor aynı şeyleri yapmaya, küsmeye falan. ilişkimizi sürekli diğerleriyle kıyaslıyor. Ona en başta da dedim ben çok farklıyım diğerlerine benzemem. Baba parası yiyip sabah akşam dötünü gezdiren çocuklarla karıştırma beni diye. Ayrılmazsak iyidir.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Paran olmadığı zamanlarda kızı parka çağır o da anlasin ona göre davransin.

0|0
    0|0
    • park ıyyy :D keko habitatı

• 3ay

ilgilenmiyorum diye :D

• 3ay

Hiç yazmasaydin

Erkekler Ne Diyor 1

• başlarım hayalinden gezme o zaman

1|0
    0|0
    • gezmiyorum zaten yarım mı okudun :D