Türk erkeklerinin ayakları Avrupalı ve Amerikalı erkeklere göre neden daha büyük?

Araştırmalara göre türk erkeklerinin ayakları Avrupalılara ve Amerikalılara göre daha büyük ve daha kalıplı çoğu türk erkeği Avrupalı ve Amerikalı erkeklere göre kısa olmasına rağmen ayakları nasıl daha büyük cinsel organla bir alakası yok bu cevabı verecekler şimdiden vazgeçsin yapılan araştırmalar hiç bir alakası olmadığını göstermiş birde bu durumu bende farkettim bizim 1.72 lik bir türk erkeği bu boyunda 42 giyerken 1.90lık rus erkeğide 42 giyiyor sizce neden böyle

Güncellemeler:
ASLINDA SİZİ DENEMEK AMAÇLI BUNU YAZMIŞTIM KIZLARIMIZIN HERZAMAN YABANCI HAYRANLIĞINI GÖSTERMEK İÇİN BUNDA BİLE KARŞI ÇIKMADILAR ASLINDA TAM TERSİYDİ AVRUPALI VE AMERİKALI ERKEKLER TÜRK ERKEKLERİNE ORANLA ÇOK DAHA BÜYÜK NUMARALAR GİYİYORLAR AYRICA RUSYADADA AYAKKABI NUMARASI 55 E KADARKEN TÜRKİYEDE EN BÜYÜK 46 BU BİLE GÖSTERİYOR ARADAKİ FARKI AYRICA VERDİĞİM ÖRNEĞİN DOĞRUSU 1.90 TÜRK 42 GİYERKEN RUS 47 GİYİYOR
bu sayede kızların hertürlü yabancı erkek özentisi olduğunu elindekileri beğenmediğini görmüş olduk yalan verdiğim bilgilere bile karşı çıkmadılar

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• ucube olduklarından. hem tipsiz hem kısa hem şekilsiz hem canım hem eğitimsiz hem ayı hem kıt hem de koca ayaklı

0|0
    0|0
    • koca ayaklı olmak ellerinde değil ama :D

• yukarıya tekrar birşey yazdım özür dilemeniz gerekli bence

En İyi Erkek Görüşü

• İyimis

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• amerikalı diye bir millet yok. onlar da avrupalıdır. e adamlar daha güzel fizige sahip. inceler filan. sizse kaba saba oldugunuz için

1|0
    0|0
    • Cahile bak amerikanın yüzde kaçı obez?

• obezlik ne alaka. obez olsa da geni saglam. doğacak çocuğu obez deglse yakışıklı olacaktır. ayrıca avrupayı konu ettim ben asıl, bilmem okuduğunu anlama yetenegin var mı ileri zeka

• @AlBayAta bn rafting de çalışırken amerikalı grup geldi 10 da 9 u şişmandı hemde kızdı

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben tekvando yaparak buyudum.43 numara ama bir gormen lazim :D her tarafi damarli ve tekme atmaktan tas gibi boyle :D o yuzden ideal mideal bilmem ben. olmasi gereken benim ki gibidir der gecerim sadece :D

0|0
    0|0
    • boyun kaçki :d

• evet malesef bilmiyorlar

• dalgamı geçiyor bu adam 1.70 adamlar 43 giyer 1.86 boyunda 43 giyiyor büyük diyor...

• etnik kökenden kaynaklı. türklerin ilk yerleşim yerlerindeki yaşam koşullarına uyum sağlaması vs bir sürü etken var

0|0
    0|0
    • türkiyede yaşayan türklerin gerçek türklerle alakası yokki türklerin ilk yerleşim yerinde yaşayan diğer halklar zaten küçük halkı anadoluda yaşayan türkler milyonlarca ırkla karışmış

• karışık hocam onların ki de karışık merak etme. İspanyollar, latinler, kuzey İrlandalılar , Arnavutluk, macarlar. say say bitmez

• balkanlar karışık avrupada türkiyeden sonra ama türkiye kadar karışık yer yok sonra ingilterede büyük ülke olduğu için çok göç alıyor onunda belirli yerleri karışık okadar geri kalanı karışk olsa bile türkiye kadar değil

• 176 boyum var 46 numara ayağım var =P

0|0
    0|0
    • çokmu kilolusun

• tahmini birşey yok mu sonuçta çocuklukta nekadar olduğunu tahminen biliyorsundur uzunmusun kısamısın 13 yaşından bu yana nekadar uzadın baya bir uzama oldumu ordan tahmin edebilirsin enazından

• 13 yaşında 160-165 dir her halde 170 boyunda bir hocam vardı ona aşadan bakıyordum =D

• o değil de elleri büyk olan erkeklerin penisleri de büyük olur diye biliyom :D

0|0
    0|0
  • Koca ayak soyundan geliyoz biz

0|0
    0|0
    • yeti bir türkmü yoksa

• bu türk erkeklerine ucube diyen kızlar şimdi koca ayağı yüzünden aslında avrupalıların koca ayaklı olduğunu öğrenince ne diyecek acaba

• Ne dicekler ki ortpas etmek icin sacmalayip duracaklar salakklar

• Çünkü biz de ayağa göre ayakkabı yok. Sıkan ayakkabılar giyinmiyoruz.

0|0
    0|0
    • onlar giyiyormu

• o mantıa göre

• mantığa

• 1 88 boyum 42 giyiyorum
    Ben dahil değilim))

0|0
    0|0
  • gelişimini daha tamamlamamış. evrimsel gelişim gerçekleşmemiş türk erkeklerinde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...