Kendimi biryere ait hissedemiyorum artık. sizede oluyor mu (detay)?

18 yaşında yaşadığım şehirden çıktım. yurt dışında okudum hiç ara vermeden kendi memleketimden uzak başka bir şehirde çalışmaya başladım. bu sene askerlik nedeniyle başka bir şehirdeyim (yedek subayım ) ve şimdi yine memlekitime dönücem. ordanda çalıştığım şehirde yeniden düzen kurmaya çalışcam. çok sıkıldım artık düzensiz bir hayattan sürekli eşya toplayıp yeniden uyum sağlamatan. benimle aynı durumda olan var mı?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende manoton hayattan sıkıldım desen yeri. Askerliğini yapıyorsun zaten. Kız arkadaşın varsa evlenirsiniz. Düzen kurulur yani.

0|1
    0|0
    • o ihtimal de çok uzak ciddi düşüne bileceğim biri denk gelmedi henüz.

• Mutlaka çıkar karşına. Allah yardımcın olsun

• teşekkürler seninde

• üniversitede ayrı falan yaşayınca öyle oluyor adapte olamıyorsun gelince

0|1
    0|0
    • aynen öyle yanlızlığa bir yandan çok alıştım bir yandan çok sıkıcı gelmeye başladı

• kendine bir hayat kurmaya sorumluluklara alışıyorsun sanki hiç ailenle yaşamamış gibi oluyorsun eğer tekrar ailenle yaşamak durumunda kalıyorsan zorluk çekiyorsun ama bir süreç yani o şehire alışınca o durum geçiyor diğer türlü senin dediğin gibi ben burdan başka şehirde yaşayamam desende sonra bakıyorsun ben heryerde yaparım ya diyorsun

• tabi ki öyle. benim sorunum göçebelikten sanırım. artık kafam rahat bir şekilde bir yerde düzenli yaşamak istiyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Bendede öyle

0|1
    0|0
Yükleniyor...