Kız adımı çıkarmaya çalışıyor ne yapmayalım?

seviglimin evine gittiğimi biliyor başka bir şey bilmiyor bunları gelip aileme anlatacakmış elinde bir sürü kanıt olduğunu söylüyor ne yapmayalım

0|1
10|20

En İyi Erkek Görüşü

• o kanıtları nasıl elde etmiş çünkü sevgilin olacak şerefsiz verdi bence seni mikmek için tehtit edecekler akıllı ol

0|0
    0|0
    • Çocuk öyle bir şey yapmaz o cesaret yok çocukta

• Alırım sonra ver onu mahkemeye

• aynen öyle tehtit etmek psikolejik baskıdır

En İyi Kız Görüşü

• korktuğunu belli edersen yaşamaya mecbur kalırsın. yani ne yaparsan yap de. eve gitme ile laf cikmaz, kanitlar varsa bir sana atsin. aynen soyle de "kanitlari goster de karsimda ne kadar beni arastirmis bir hayranim oldugunu daha iyi anlayabileyim" de. bir b*k yapamaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bu nasıl bir kaşarlık ya

0|0
    0|0
  • Sonuçta iftira atmayacak. Belki bu senin için daha hayırlı olur. İnşallah söyler.

0|0
    0|0
  • Yaşın 18'den büyükse ve seninle ilgili bir bilgiyi başka birine taşıyıp senin bundan zarar görmeni sağlıyorsa; suç işliyor demektir. Savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsin...

0|0
    0|0
  • Sen de onun adini cikar.

0|0
    0|0
  • bazan dayak gereke biliyor

0|0
    0|0
  • git bir şikayette bulun beni tehdit ediyo diye polis çağırsın bir bak nasıl tutuşuyo

0|0
    0|0
  • buraya kadarmış.

0|0
    0|0
  • söylemem dese güvenemicen gibi söylicem dediğine de bakma. hadi ordan git de. hatta şantaj yaptığın için seni mahkemeye veririm diye sen de saldır.

0|0
    0|0
    • Gelip söylemesini bekliyorum

• söylersen söyle de..
    zaten söyleyecekse söyler, korkma..

0|0
    0|0
  • Yapicak bişey yok artik baban doverse son halini atmayi unutma ;)

0|0
    0|0
    • Babam bu zamana hiç el kaldırmadı ki

• 18 inden kucuk yani daha ergensin yasada ailene baglisin. Soylemesi temennisiyle

0|0
    0|0
  • çamur at izi kalsın sende köşe başında sende şu oğlana saxo çekiyordun de hiçbişey yapamıyorsan

0|0
    0|0
  • Adam topla dov

0|0
    0|0
  • Naptnz sewgilinin evinde

0|0
    0|0
  • Yapmazsan adam değilsin a... de :)

0|0
    0|0
  • ağzını burnunu kır

0|0
    0|0
  • sevgili evinde ne isin var seninde nikahsiz falan.

0|0
    0|0
  • Zar yoksa geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • Vermedim ki

• Çaksaydı çakardı ama ayrılmaya götü yemezdi

• Nasıl yemezsi ya bassa tekmeyi ailesine giidp oğlunuz beni ziktimi dicen

• Umarım ailen kaşar olduğunu öğrenir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Elinde kanıt olduğunu sanmam. Sakın çekindiğini belli etme birazcık korku kırıntısı gördüğünde daha çok üstüne gelecektir. Olmadı biraz hırpala bırak. Son çare ailene söylediğinde yalanlarsın.

0|0
    0|0
  • :D git tecavüz ettir video al başka boktan anlamıyo yoksa böyle insanlar olmadı evine molotof atarız

1|0
    0|0
  • Birincisi senin sevgilinin evinde ne işin var? Madem korkacaksın ailenden çekiniyorsun neden böyle yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Havlayan köpek ısırmaz 😂

0|0
    0|0
  • hiçbişey yapamaz da sen de madem annenden bu kadar korkuyosun rahat bir ailen yok sevgilinin evinde ne işin var be kızım

0|0
    0|0
  • Kıskançlık ağır basmıs ya çekemiyordur o seni boşver takma naparsan yap de akışına bırak :D

0|0
    0|0
  • Ailenden çekiniyor musun ki yellozuda sıkıştır bir yerde korkut gözünü

0|0
    0|0
  • yumruk at.

0|0
    0|0
    • Kız çok tehlikeli numaramı felan dağıtabilir okula okulumuz da 5000 erkek var

• Kız çevresine güveniyor

• senin yok mu çevren nerde yaşıyosun geliyim beraber dövelim artık bana dert oldu

• Eğer öyle bir şey yaparsan bende senjn bir erkeğim evine gittiğini söylerim :/ vs sende tehdit et korkut biraz bence bu kız seni kolay bir yem olarak görüyor azıcık dişini göster

0|0
    0|0
    • Ettim ailemle konuscakti gelmedi ve soyle bir sey daha var eger o gelip bunu yaparsa kendi basinin yanicagini biliyor

• Tamam o zaman bida tehtid edemez biraz sıkar rahat ol sen 😊 bir kac arkadaşla sıkıştırın kız baya sinirime gitti benim

Yükleniyor...