Kadınlar dışarıda çocuk emzirmeli mi? Uygun mudur?

Düşünceniz nedir? Bence kadınlar çocuklarını dışarıda emzirebilir çocuk aç mı kalsın yanı;)

• evet emzirebilir modern çağdaş bir ülkedeyix
    73% (69)48% (10)69% (79)Oy Ver
  • hayır beni tahrik eder olmaz
    27% (25)52% (11)31% (36)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Aaaas
Qqwqq

0|2
36|13

En İyi Kız Görüşü

• Yakında sokak ortasında wc ihtiyacınızı da gidereceksiniz ha gayret! Sapıklık değil bu edep ahlak emzirecek yer kalmadı tabi ortalıkta sokaklara dadandınız. Yiyismelerinizi normallestirmeye çalıştığınız yetmedi şimdi de başka ne yapsak diye düşünüyorsunuz!

6|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kadının çocuğunu emzirmesinde nasıl bir sakıncalı durum görüyorsunuz anlayamıyorum. Tahrik olanların beyni toşaklarında mı?
    Hayır diyen kadınlar , illa memenizi açmanız şart değil çantanızda bir sürü şey taşıyorsunuz tülbent koyun içine bir zahmet, üstünü örtersiniz bir şey olmaz.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 35

• Sokak ortasında emzirmemeli mahrem sonuçta. Emzirme odalarında emzirebilir.

4|2
    0|0
  • Ya bak normal bir insan için bir kadının bebeğini emzirmesi asla tahrik edici değil hatta aksine merhamet uyandırır insanda ama öyle sapkın insanlar var ki biz orda çocuğunu emziren bir anne görüyoruzdur ama o pis sapkınlar ne görüyordur, zira damacanaya hallenenlerle aynı ülkede oksijen sarf ediyoruz bu unutulmamalı. Bu yüzden emziriyorsa da bir battaniyenin altında emzirmeli şahsen bu benim fikrim. Ben ne bebeğimi ne de kendimi böyle sapkınlara meze yapamam açıkçası

3|0
    0|0
  • Ankete en az bir kez bile tahrik olurum cevabı gelmiş bir ülkede hayır, emzirmemeli. Aksi halde nahoş şeylere maruz kalabilir... Ancak normal koşullarda bir kadın bebeğini istediği yerde emzirebilir. Bir meme görünce tahrik olmak hem de bebeğini emzirmek gibi masumca iç güdüsel bir şey yapan anneden tahrik olmak bana göre korkunç.

1|0
    0|0
  • Birincisi ben de bir kadınım. Kalkıp da başkasının memesinden tahrik olacak halim yok. Buna rağmen sokak ortasında açık açık emzirmeyi doğru bulmuyorum. Mahrem sonuçta. Neden başkaları buna şahit olsun ki? Emzirme önlüğü var, bebişin battaniyesi var, tülbent var, emzirme odaları var vs vs var da var yani. Bunları kullanmak gerek...

3|0
    0|1
  • O bebek ağladımı emzir beni diye emzirmoyrsan sorun bebekte değil emzirmeyende olur. Ayıbımı var çocuk ne yicek? Dizi olmayan el kadar masum güzeller güzeli bir bebeği kim kırabilir ayrıca :)

0|0
    0|0
  • Emzirmeli.

0|0
    0|0
  • Tabiki emzirmeli. Cocuk acmi kalsin.. ayrica heryerde artik emzirme odalari var. cok kullanisli avm ler..

0|0
    0|0
  • Bir kadin cocugunu disarida kolayca emzirebilmeli fakat Türkiye'de olası bir durum degil gibi. Kadini taslarlar bile oracikta

1|0
    0|0
  • Bunun modernlikle alakasi yok. Yoksul fakir ülkelerde gelismemis modern olmayan ülkelerde bile emziriyolar gayet de. bir kadinin bebegini beslemesinden tahrik olunuyosa tahrik olan suclu emziren anne değil.

2|0
    0|0
  • emzirsin nolcak? ota boka tahrik olmayın siz de.

1|0
    0|0
  • emzirebilir ama modern çağdaş bir ülkede kesinlikle değiliz emzirebilir çünkü o annenin dışarı çıkmaya o çocuğun da beslenmeye hakkı ve ihtiyacı var

0|0
    0|0
  • bir kadın çocuğunu sokakta emzirirse o çocukta büyüyünce bunun doğru bişi olduğunu anımsar bence emzirmemeli tahrik etmek sapıkça bir kavramdır bence çok yanlış aklı başında insan günahı sevabı ayırt eder bunun zaten yanlış bişi olduğunu anlar

0|0
    0|0
  • İlk sıkka NAH dedim. İstemsizce. Dedim yani.

1|0
    0|0
  • Kime ne bakmayın

1|0
    0|0
  • Açıp yol ortasinda emzirmesin
    Emzirme odalari var

0|0
    0|0
  • tahrik den felan değil mahrem günah diye bişey var kardeşim evde doyursun gelsin ya da anne sütle arti bir aleti var ondan bibioron koyabilirsiniz

1|0
    0|0
  • Toplum içinde degil kapali bir yer de col yerler var öyle kadinlar için

0|0
    0|0
  • gittiğimiz her alanda hijyenik emzirme odasi vs olmuyor. kadin isterse emzirir siz de buna karışamazsınız kısacası.

0|0
    0|0
  • uygun değil tabiki de

1|0
    0|0
  • Ne alaka tahriklen böyle bir zihniyet varsa asıl o zihniyetin yaşaması anormal. Ne yapsın kadın çocuğu açlıktan ölsün mü hemde Anne sütü bu kadar önemliyken. Tabii sokağın ortasında olmaz çocuk içinde sakıncalı ama müsait bir yerde yapılmalı

0|0
    0|0
  • Ulu orta emzirmesi saçma bence evi yok mu çocuk aç kalsın diyelim ki uzun süre dışarıda kalmak zorunda kaldılar emzirme kabinleri var diyelim ki o da yok üzerine battaniye falan ortmeli çağdaşlık ayağına herkes soyunmaya ne kadar meraklı

0|0
    0|0
  • tabii emzirebilir

0|0
    0|0
  • Bebeğin emzirmesinden tahrik olan da artık ağır abaza olur. :)

1|0
    0|0
  • o degilde gecen otobusteyim kadının teki cocuga otobste meme veriyor açtı ortaya memesini bütün erkekler kadının baısna toplanmasınmı kadından ses seda yok ama sonra bir amca söylendide örttüü

0|0
    0|0
  • emzirebilir bundan da tahrik olacaklarsa artık bişi diyemiyorum

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Çok sçma emzirmesin bence

0|0
    0|0
  • Eğer gerekiyorsa emzirmeli. Elinde küçücük bir bebeği olan anneden tahrik olan zihniyet bence direk sokağa çıkmasın.

0|0
    0|0
  • Her yerde emzirmw kabini var

0|0
    0|0
  • sakıncası nedir? canınız süt çekerse marketlerde varki

bazen bazı şeyleri anlamıyorum

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5

Erkekler Ne Diyor 12

• Bundan tahrik olan mı olurmuş ya... Bence çok hoş bir durum. İstatistiğe bakılırsa, emzirilmemeli.

1|1
    0|0
  • Emzirme önlüğü var :D

0|0
    0|0
  • sokakta da olmasın ama.. illa olacaksa da insanlar saygı duysun

0|0
    0|0
  • öyle cağdaşlığın... Ne saçmalıktır. Çağdaşlık diye gelip s*mediğiniz kaldı afedersiniz yani

0|0
    0|0
  • Göğsünü iyi kapatabilirse neden emzirmesin?

0|0
    0|0
  • Tahrik etmez ama gitsin evinde emzirsin. Avm ler bebek emzirme odaları da var

0|0
    0|0
  • Uygun değildir kesinlikle

0|0
    0|0
  • Bir kadın sokağa çişini yapsa o da tahrik etmez. Her şeyin bir adabı var. Tahrik kelimesiyle anlatılamayacak bir durum.

0|0
    0|0
  • emzirebilirler lakin cagdas bur ulke degiliz

0|0
    0|0
  • tahrik olmam ama böyle şeylerin açık alanda yapılmasını doğru bulmuyorum

0|0
    0|0
  • B dedim ama tahrik olacağımdan değil tabi. Sonuçta çocuğunu emziriyor bu masumca bir hareket ama uygun değil. Bunun için odalar var zaten yan tutupta göğsünü açıp çocuğu başkasının içinde emzirmek bana göre hoş bir davranış değil.

1|0
    0|0
  • aşırı saçma karımın milletin içinde memesini çıkarıp cocuğumuzu emzirmesine izin vermem. tahriklik meselesi değil. mahrem bölgedir orda burda açılmaz. iyice saçmalamaya başladınız.

3|1
    0|0
Yükleniyor...