Takip etmeye başladı?

Uzun zamandır çirkin bakışlarını üzerimde hissettiğm biri vardı. Gittiğim kursta stajyermiş benden 10 yaş büyüktür. Arkadaşlarımla bazı yetkililere söyledik hatta bir keresinde adama ben söyledim niye bakıyosun falan diye. Neyse artık bakmıyor sanıyorken bugün eve giderken beni takip ettiğini gördüm. Artık çok sinir olmaya başlıyorum. Ne yapmam gerek sizce? Ailemi karıştırmak istemiyorum

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aileni karıştırmak zorundasin adamin niyeti iyi degil baksana

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiç arkadaşın falan yok mu? Birileri karışmak zorunda onu karıştıramam bunu karıştıramamlık bir durum değil, biri çıkacak sana karısacak huzursuz olmanı sağlıyacak sen başkalarını karıştıramam diyorsun o başkaları böyle zamanlar için etrafında. Çağır beni de pazar günü ise gelirim bende döverim. Böyle şerefsizlere göz açtırmamak lazım toplumda.

1|0
    0|0
    • Aileme söyleyeceğim galiba gerçekten tavsiyen ve desteğin için teşekkür ederim 😊

• kanka sapık olabilir

1|0
    0|0
    • Öyle zateen 😔

• İste polis bir şey yapmaz ki korkutur sadece sonra bu hepten delirip bana saldırır diye düşünüyorum 😔

• ablacım savcılığa duyuruda bulun. annene babana söyle saçma sapan yöntem izleme yaşı kaç sanki lavuğun gören de adamı mafya babası zanneder ama korkuyosun

• Tecavüze yeltenene kadar sessiz kalacaksın yani.

0|0
    0|0
    • Yarın kursum bitiyor arkadaşımla gidip onunla konuşmayı düşünüyorum gerekirse tehtid edicem

• Erkek arkadaşına bildiriyorsun onunla baş başa konuşur sorun çözülür 😊

0|0
    0|0
  • Toprak.. kan istiyor berdan

0|0
    0|0
  • Git ve onun kafasını ez Jeremy :D

0|0
    0|0
    • Dalga geçilecek bir konu değil biraz daha duyarlı olamaz mısınız

• Peki polise ver bak bidaha takip ediyomu ya da dövdür onu :D boşver polisi

Kızlar Ne Diyor 3

• Biber gazı taşımaya başla. Güvenmiyorum bu tiplere ben. Fırsat bulursan da canına oku..

1|0
    0|0
    • Evet canına okuma da bir ihtimal çok cazip geldi

• Yanina bikac erkek al git amacini sor

1|0
    0|0
    • Bak bu olabilir. Ama hiç kimseyi de karıştırmak istemiyorum ya benim yüzümden bir şey olursa onlara falan diye

• Oylede kardesim amacini. bilmiyoruz adamin sonu kotu yerlere gidebilir bence en iyisi bunu yapman

• Ailene söylemelisin bence.

1|0
    0|0
    • Kavga falan olur diye korkuyorum

• Kuzum biliyorsun durumları ülkemizde kızların başına neler neler geliyor. Hem ailen ne yapacağını daha iyi bilir bence söyle ailene tehlikeye atma kendini

• Sağol söyleyeceğim galiba 😕

Yükleniyor...