Moraliniz bozuk oldugunda naparsiniz? var mi tavsiyesi olan?

var mi bu konuya sizin bir çözüm yolunuz? su an cok ihtiyacim var cidden

0|0
224

En İyi Kız Görüşü

• Uyumak ise yaramaz bence. Birileriyle konuşabilirsin sanaldan veya gerçekte böylece aklına gelmez dertlerin. Hareketli eğlenceli şarkılar dinleyebilirsin ya da sadece ağla rahatlarsın. istersen iftarda yemek için sevdiğin bir şeyi pişirebilirsin bu da bir çözüm olabilir unutmak için en ise yararı da tüm sıkıntılarını bir kağıda yazmak ama süslü cümleler kullanmadan yazmalısın. Bunu bir defa içinden oku daha çok üzüleceksin muhtemelen ama tekrar tekrar okuduğumda aralıklarla, ben bunun için mi bozdum moralimo. deyip takmamaya başlayacaksın hatta i feel good açarak bile okuyabilirsin bunlar işine yarayabilir umarım

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 21

• Yürüyüşe çıkıyorum

0|0
    0|0
  • Çikolata ye.

0|0
    0|0
  • Dışarı çıkp gezerim telde oyun filan oynarım yine moralim bkzuksa akşama kadar beklerim yemek yiyince geöer heralde 😉😁

0|0
    0|0
  • Kafa nere ben ora 😎

0|0
    0|0
  • uyurum

0|0
    0|0
  • Anneme anlatırım beni sakinlestirir eğer anlatayamayacağim bişeyse odama geçip sadece düşünüyorum. Iyi gelmiyor çoğu zaman ama doktora veya en yakın arkadaşına anlat

0|0
    0|0
  • Uyurum.

0|0
    0|0
  • Uyurum net.

0|0
    0|0
  • Uyurum.

0|0
    0|0
  • Spor

0|0
    0|0
  • bana da önersene bulduğunda

0|0
    0|0
  • Kişisel bakım, komik sayfalarda takılmalar, arkadaşlarla konuşmak falan işe yarıyor

0|0
    0|0
    • ne mutlu sana :)

• Sokak kedileri bir başkadır o gururlu ama sevgiye aç halleriyle.. Neyse o zaman kolay gelsin

• tesekkurler.. fikirlerin icin de saol.. :) kediler candir.. ama canim sıkılıyor iste normal bir animda degilim :)

• Uyurum genelde

0|0
    0|0
  • Harry Potter izle

0|0
    0|0
  • kedilerle zaman geçirmek en güzel terapi kaynağı

0|0
    0|0
  • daha kötü insanlar düşünürüm morelim düzelir komik şeyler izlerim

0|0
    0|0
  • Muzik dinlerim ben

0|0
    0|0
  • Dus al ya da kuvet varsa icinde biraz vakit gecir

0|0
    0|0
  • Çikolata yee özellikle al kocaman bir nutella daldır kaşığını kavanoza mutluluk

0|0
    0|0
    • haha sevmiyorum cikolata

• O zamaaaan dondurmaaa veya pasta veya git kendine kimsenin olmadığı bir bank bul denize bakan yak sigaranı otur var, öyle bir bankım emin ol huzur veriyor

• birincisi sigara icmem tek tuk disinda.. hem orucluyum aksam belki :)

• Bol bol dua ederim ya da abdest alıp namaz kılarım

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 3

• kuşlarımla ilgilenirim onlar dert ortağım masum masum dinlerler beni..

0|0
    0|0
  • Müzik dinlerim

0|0
    0|0
  • Müzik dinlerdik

0|0
    0|0
Yükleniyor...