Evli erkek aldatır mı?

evli erkek neden aldatır

• aldatır
    48% (36)35% (18)43% (54)Oy Ver
  • aldatmaz
    1% (1)18% (9)8% (10)Oy Ver
  • ben eşime güveniyorum
    3% (2)6% (3)4% (5)Oy Ver
  • kesinlikle aldatan vardır genelleme yapmamak gerekir
    48% (36)41% (21)45% (57)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
evet genelleme yapmadan yorumlamak veya oylamak daha mantıklı olabilir

0|0
21|24

En İyi Kız Görüşü

• Evlendikten sonra sorumluluk da artar haliyle.. Kadın bütün gün çalışır ve işten gelir ; yemek yap , bulaşıkları yıka, temizlik yap derken ayakta duracak hali kalmaz. İşlerini bitirip, münasip yerini koltuğa koyduğunda saat gecenin bilmem kaçı olmuştur. Erkeğin ise bu süre zarfında yaptığı tek şey yemek yemek ve onu sindirmektir. Kadın kendini zar zor yatağa atar ve direkt uyur. :) Erkek de oynaşacak başka birilerini bulur. Tabi bütün suç kadına atılır. Yok ilgilenmedi, elinde tutamadı vs vs. Evet ''Kadınlık Görevleri'' ni yapmaktan eşi ile ilgilenememiştir..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Genelleme yapmamak lazım ama aldatma olayları artık çoğaldı.. Erkeği kadını da pek yok.. Erkek aldatırsa çoğu heyecan aradığından, farklılık peşindedir. Diğer yandan karısını da sevenler azımsanmayacak kadar çoktur.. Kadın aldatır ise kadın da sevgi bitmiştir. Artık kocasını istemiyordur ama katlanıyordur..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Karakter meselesi aldatanlar var görüyoruz 😂

0|1
    0|0
  • Aldatabilir

0|1
    0|0
  • Aldatabilir.

0|1
    0|0
  • Erkekler bile aldatır demiş ya..

0|1
    0|0
  • Adamina gore degisir o tatlim😉✔

0|2
    0|0
  • Aldatan var biliyor musunuz neden yapıyorlar hala anlamış değilim ama yapıyorlar bu kötü çocuklarına ve o karılarına yazık...

0|1
    0|0
  • Aldatir hepsi ayni bok çünkü

1|1
    0|0
    • genelleme yapmasak olmaz mı

• Valla söyle söyliyeyim madem genelleme yapmışsın, tamam evli erkekler aldatır ama evli kadınlar daha çok aldatır ancak siz bizim zaaflarımızı kullanıp çok daha iyi saklayabiliyorsunuz. Biz garipler aldatıyoz ondan sonra pişmanlık sizde oda yok

• Bu sekil konuştuğuna göre sağlam bir darbe yemissin kensin

• Aldatır

0|1
    0|0
  • Aldatanda olabilir aldatmayanda. Erkekler aldatır veya erkekler aldatmaz demek çok saçma.

0|1
    0|0
  • Yapanda var yapmayanda kişilikle alakalı ✔

0|1
    0|0
  • Kişiyle alakalı

0|1
    0|0
  • Çoğunluk evli erkek aldatır.. ki şimdi kendi hemcinslerim de aldatıyor oda ayrı..

0|1
    0|0
  • Karısı istediğini veremiyodur mutsuz bir evliliği vardır.

0|1
    0|0
  • Aldatanlar var.,.

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Aldatır.

0|1
    0|0
  • Aldatıyorlar

0|0
    0|0
  • Pdr üçten terkim. psikoloji bu fıtratta var. erkekler poligamdır aldatır

0|0
    0|0
  • Bu daha çok kişisel doğrularla ve karakterle alakalı bir şey kimine ufacık bir bahane yeter vicdanında aldatmayı masumlaştırmak için kiminin de aşırı mutsuz bir evlilik hayatı olur ancak yinede düzeltmek için çaba sarf etmeyi seçer.

0|1
    0|0
  • aldatmaması lazm adam olması gerek. ama türk erkeğinde adamlık vasfını aramaamk lazm

0|1
    0|0
    • genelleme yapmadan lütfen

• Bu Seoul konustuguna Gore saglam no darned yemissin demek

• yok alaha şükür aldatılmadım.

Erkekler Ne Diyor 23

• Eğer olanı böyle bir halt yersem Aldatirsam Allah canımı alsın. Eşimi hakermiyorum yaşamayı haketmiyorun.

1|1
    0|0
  • özellikle evlenenler aldatır.

0|1
    0|0
  • Millet paranoyak olmuş ya, niye aldatayım? Evlendiysem onu da annem, abim kadar çok sevmişimdir, sevdiğim insana yalan bile söyleyemem ben.

1|1
    0|0
  • açık konuşmak gerekirse aldatacak bir insan bile olsam evlenecek kadar çok sevdiğim birisine bunu yapmam
    evde masum bir kadın beklerken başka kollara koşmak çok büyük bir adilik
    sırf bu yüzden atvde ki neydi o dizi çakırın dizisi onu izlemeyi bıraktım. hem kadını aldatıyor bide üste çıkıyor adama bak ya!!! işte bu salak saçma diziler yüzünden ahlakımız böyle bozuldu

0|1
    0|0
  • Gusül alıyorsa aldatmaz.

0|1
    0|0
  • Zevk için

0|1
    0|0
  • evli insan aldatırsa zaten karakterine tüküreyim ben onun çok kibar bir şekilde söyledim en kibarı bu

0|1
    0|0
  • adamsa esinden baskasina bakmaz haa adam degilse onada dicek soz yok adam zaten karaktersizdir desende anlamaz iyi bisey yapiyomus gbi siritir

0|1
    0|0
  • Evli erkek hele karakterli ve de çok seviyor ise aldatmaz.

0|1
    0|0
  • kadının da erkeğin de kahpesi aldatır.

1|1
    0|0
  • Evlenen, Kadında Erkekte aldatır

0|1
    0|0
  • bazıları aldatır

0|2
    0|0
  • Bunun bir cok sebebi vardir şahsi görüşüm
    1. farklilik herzaman ilgi cekidir
    2. yatakta yeterince doyuma ulasamiyodur
    3. evde sorunlar baslamistir.
    4. adam ibnedir

0|1
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir ama genelleme yaparsak eşi teşvik etmediği sürece erkek aldatmaz.

0|1
    0|0
  • aldatır

0|1
    0|0
  • kesinlikle aldatan vardır genelleme yapmamak gerekir

0|1
    0|0
  • aldatanda var aldatmayanda burda şu noktaya geliyoruz karakterliside var karaktersizide

0|1
    0|0
  • ben aldatmam

0|1
    0|0
  • 1. yi gerçekten sevseydi aldatmazdı zevk için bunlar sıkıstırılmış petler amelleri

0|1
    0|0
  • Aldatma oranı yüksektir ama bu herkesin aldattığı anlamına gelmez

0|1
    0|0
  • Evlıler en tehlıkelı kısmı olusturur ( bay&bayan)

0|1
    0|0
  • evli olsun olmasın her erkek aldatır

0|0
    0|0
  • Kişiye göre

0|0
    0|0
Yükleniyor...