Hiç cinsel istismara maruz kaldınız mı?

Cinsel istismarı maruz kaldınız mı? Kaç yaşındasınız? Bu durum sizi nasıl etkiledi?

0|2
14|25

En İyi Kız Görüşü

• Henüz dokuz yaşında bir çocukken cinsel istismara maruz kaldım.
    Bunu söylemekten cekinmiyorum, gizli üye olarak da yorum yapmıyorum. Utanması gereken ben değilim çünkü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Hiç kimseyi öpmemiştim yağmurlu ve karanlık bir ortamda ziraat atmsine atıp zorla öptüler. On dan bir kaç ay sonra arkadaşımda kaldığımda yatağıma cıbıldak girdiler, p*rno film izlerlerken uyandım sekse davet ettiler bence bunlarda cinsel istismar.

0|0
    0|0
  • Kızlar fena tacizci

0|0
    0|0
  • Evet kaldim.

0|0
    0|0
  • Kalmadım

0|0
    0|0
  • allah kimseyi ona maruz bırakmasın kardeşim maruz kaldı adamı elimden zor aldılar allah onu aklından geçirernin bile b. lasını versin

1|0
    0|0
  • evet-35-hayır güldüm geçtim

0|0
    0|0
  • Kalmadim

0|0
    0|0
  • Hayır, Kalmadım

0|0
    0|0
  • Dolmuşta kızın biri popoma elledi çok utandım 😞🙊

0|0
    0|0
  • sanırım hayır

0|0
    0|0
  • Istismar edilecek kadar cinsel degilim :)

0|0
    0|0
  • bir kaç kere bir kaç kız laf atmıştı kendimi çok kötü hissettim

0|0
    0|0
  • Hayır, zaten maruz kalsam saçma olurdu :D

0|0
    0|0
  • Yok bea apla

0|0
    0|0
  • cinsel istismara dur de

0|0
    0|0
  • Hayır kalmadım

0|0
    0|0
  • otobuste kızların tacizine ugradım

0|0
    0|0
  • evet dolmuşta bir kız popomu sıktı döndüm baktım gülüşüyorlardı utandım kendimden

0|0
    0|0
  • Valla, taciz giryodu istismara DMİ :) okulda 2 kere olmuştu şok olmuştum

0|0
    0|0
  • Allah bin belalarını versin. Aşağılık insanlar...

0|0
    0|0
  • Bir gün otobüste bir kiz arkamdan surekli popoma dokunuyordu yani otobusta ayakta olduğumuz için sallaniyor gibi yapip bana carpiyordu ama her sallandığında parmaklari popomda dolaniyordu o anda bise diyemedim tabi kiza rezil olmayak dedim bu sürekli popoma dokununca ona önümü döndüm bu seferde aynisini penisime yapti ufaklikta ister istemez uyandı oyle daha kotu olunca kiza bida arkami döndüm onumde de baska bir kiz vardi otobus ani fren yaptı sallanip önümdeki kiza çarptım ufaklik daha uyanikti carpinca kalkik olduğunu hissetti ve dönüp bana bakti şaşkın bir ifadeyle bir durak sonra indi o kiz o inerken bende indim durdurdum kizi anlattim olayi ama inanmadi cabuk defol git yoksa tecavüzcü var yardim edin diye bağıracam bende hemen gittim. Hayatimi nasil etkilediye gelirsek hala kizin aklinda sapık birisi gibi kalinca kendimi kötü hissettim hala da öyle hissediyorum

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• hayır

0|0
    0|0
  • Evet. Kendimi çok aşağılanmış kullanılmış hissettim. Zaman zaman etkilerini yaşıyorum.

0|1
    0|0
    • Kim yaptı? bacım çocukları pislik türkiye allah kahretsin böyle ülkeyi zatennn

• Kaç git vallahi birçok kişi gitmek istiyor burdan burası lanet gibi bir yer dünyadaki bütün salaklar burda yeminederim amerika ingiltere hollanda gibi ülkelere kaçacağım bende inşallah türkiye olmasın da neresi olursa olsun

• @BayClapton bana ulaşamıcakları bir yere gideyim de neresi olursa olsun kafasındayım ben de. İnşallah Her şey gönlümüzce olur.

• Hayır kalmadım

0|0
    0|0
  • Hayir kalmadim

0|0
    0|0
  • Bakışlara maruz kaldım

0|0
    0|0
  • Allah korusun :(

0|0
    0|0
  • Evet.13 yaşındayım hala etkileri var üzerimde

0|0
    0|0
  • cok kucuktum yaa 7 8 gibi
    cocuk benden 2 yas buyuktu
    o cocuklukmuydu diye dunyaya sorarim

0|0
    0|0
  • evet hemde çocukken kaldım ve bu durum tüm hayatımı etkiledi psikolojimi kişiliğii

0|0
    0|0
    • Nasıl oldu

• @Omurilik02 o adam benden 12-13 yaş falan büyük ve evli ve onunda bir kız bebeği var umarım başına gelir en kötüsü zaman zaman onu görmek durumunda kalıp ortamdan uzaklaşıyorum benim bu durumumu kimse bilmiyor ailemden bir kişi biliyor oda yanımda olmadığı için aileme dahi güvenmiyorum psikoloğa gittim ona bile anlatamadm ben eğer bu yaşta uğrasaydım bu duruma kesinlikle arkasını bırkmazdım hukuki olarak işin sonrasında sadece bir tane erkek arkadaşıma söyledim bu durumu ve seninde dediğin gibi insanların beni anlamadığını gördüm ve kimseye anlatmıyorum bunu hatta bırak destek olmayı insanlar birisinin psikolojik olarak zorlandığı bir durum varsa bunun üstüne gidiyorlar bu yüzden söylemiyorum buraya bile gizli yazıyorum

• Aslında o konuda insanlara güvenme konusunda anlama konusunda kendime çok güveniyorum mesela sen anlatiyorsun ben kendi üzerimden düşünerek sana cevap yazıyorum şu an sen git en yakın arkadaşına anlat anlamaz çünkü neden başına gelmediği için böyle konularda anlamak ve karsindaki insana unutturmak lazım en doğrusu ona her şekilde yaklaşım mutlu etmek

• Hayır kalmadım

0|0
    0|0
  • iki kere yaşıtım çocuklar kalçamı ellemişlerdi. ilkokuldaydım...
    ortaokuldayken çocuğun biri resmen arkadan sürtmüştü şok oldum ve hiçbir şey yapamadım birkaç saniye sürdü

0|1
    0|0
    • Al sana türkiye işte ahlaksızlkar pislikler ülkesi!!

• Bizim okuldaki bir hoca var sürekli kızların kalçalarına bakıyor düşünsene ülkenin halini biz bunlardan mı eğitim alacağoz

• Sen bir göstersen bana o erkekleri bunları ypanları onların götünden kan alırım bacım

• Taciz edildim.

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...