Siz olsaydınız ne yapardınız? Sorunlarıma çözüm ihtiyacım var?

"Çıkmazdayım" dediğim noktadayım. Belki çok kafaya taktığımdan çözümler üretemiyorum, o yüzden sizlere soruyorum;

Liseden yeni mezun oldum kesinlikle iş bulmam lazım. Eğer bir iş bulup çalışamazsam hayatım biter. Üniversiteye gidip gitmeme konusunda kararsızım çünkü biraz birikmiş param var bu sene de çalışırsam yurtdışında rahatça okuyabilirim. Ama ne iş bulabiliyorum ne derslerime çalışabiliyorum 3 ay önce ne hayallerim, ne hırslarım vardı şimdi ise çıkmaza girdim. Her gün aynı oda da düşünüp düşünüp ağlıyorum. Sevdiğim adam da yurt dışında eğer gidemezsem mecbur ilişkimi bitirmek zorundayım ama ilişkimizde de çok mutluyuz onuda üzmek istemiyorum. Ne yapacağımı bilemedim.

Önerisi olan varsa saygı çerçevesinde paylaşsın arkadaşlar. Şu sıralar kafam gerçekten çok karışık. Tükenmişlik, çıkmazlık, umutsuzluk... Allah kimseyi bu durumlara sokmasın.

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelikle Şu Ramazan ayı Hürmetine Durumun için Allaha şükret ve yalvar o sana hakkında hayırlı olan neyse verecektir zaten.

1|0
    0|0
  • yaşın 18 daha neden böyle düşünüyorsun?

0|0
    0|0
    • ben 10 yaşımdan beri kurduğum bir plan üzerinde çalışıyordum yıllarca ama şimdi mezun oldum ama hiçbir şey yolunda gitmiyor. Korkuyorum desem yeridir. Yaşlan bir ilgisi de yok ne kadar yaşım ilerlerse her şey o kadar geç olur.

• hayırlısı o zaman

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...