Neden kimse dolmuşta yanıma oturmuyor?

Arkadaşlar bunu sapiklik olarak kesinlikle anlamanizi istemem ama acaba bende bir hastalik mi var filam diye dusunmeye basladim neden kimse yanima oturmuyor ya? :D

0|2
7|66

En İyi Erkek Görüşü

• Binmeden önce haber ver,
    ben yanına otururum. :D

Terslersin diye çekiniyorlardır belki.
    Ya da titizlik takıntıları falan vardır belki.

Belki de buralarda bir yerlerde,
    küçük sevimli sincaplar vardır...

Aaa! Bak...
    http://i.hizliresim.com/yL14q7.jpg
    :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 65

• Sen bide Ankara ya gel ostim dolmusuna bin :)

0|1
    0|0
  • Kokuyorsundur adetsindir

0|0
    0|0
  • Cesaretsizlikten ve oturuşlarına anlam yükeldiklerinden belki de.. Ben de hiç kasmam, varsa güzel bir kız gider yanına otururum.

0|0
    0|0
  • Osurak kokuyorsundur

0|0
    0|0
  • Bazısı utanıyordur. Bazısı sapık mısın dersin diye korkuyordur. Bazısı rahatsız etmek istemiyordur. Bazısıda ayakta gitmeyi seviyordur. Çünkü yanınıza oturunca çoğunuz sanki uff be niye oturdun gibi tavır alıyor. Bunlar gözlemlerim

0|0
    0|0
  • Terlilerse seni rahatsız etmek istemiyorlardır :P

1|0
    0|0
  • Demek ki sen nötr sevimsiz ve terk edilmiş birisin

0|0
    0|0
  • Ben olsam bende oturmam

0|0
    0|0
  • Sert bir duruşun mu var acaba?

0|0
    0|0
  • Oturmamalarından memnun olman gerekiyordu aslında :D Ama denk gelmiştir.

0|0
    0|0
    • Memnun olmak ayri zaten teyzelerle cocuklarla aram iyidir de ben bir problem var sandim :D

• Ben güzel bir kızın yanı boş görsem otururum işin aslı ve seninle aynı otobüs ya da dolmuşta denk gelmiş olsaydık sende bir sorun olmadığını anlardın :D

• erkekler, bayansın diye rahatsız olma gibisinden oturmuyorlardır. bayanları bilemicem. yaşlı teyzelerde, ay bu gençler biraz tuhay oluyor ayol. yok yok ayakta giderim ben daha ölmedim çok şükür diyorlardır heralde :)

0|0
    0|0
  • banada olmuştu otobüsde tek benim yanım boştu :D aslında öyle olunca daha rahat oluyorum malum dizler değiyor :D

0|0
    0|0
  • Erkekler çekindikleri için oturmuyordur. Kızlarda kıskandıklarından. Çünkü resimdeki gerçekten sen isen ancak bu şekilde açıklanabilir diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • kötümü bakıyorsun insanlara

0|0
    0|0
  • bende güzel kızlların yanına oturmam mesela

0|0
    0|0
  • Elbet birgun bir amca oturur sıkıntı yapma

0|0
    0|0
  • Kahkaha attım resmen. :D

0|0
    0|0
  • Ulus... sincan dolmusuna binmeyi dene yine yanina kimse oturmuyorsa otur Ağla
    Diger koltuklar boş ise kimse kimseyi rahatsiz etmek istemez o yuzden oturmuyolardir

0|0
    0|0
  • Çok güzel ya da çok çirkin kızların yanına özellikle oturmuyorum ben

0|0
    0|0
  • cadısındır ondan

0|0
    0|0
  • havalı ya da ters bir tip orlak görüldüğün içindir.

0|0
    0|0
    • Oyle goren tek sensin

• sayende ne güzel muhabbet ederken bir anda muhabbeti kesip "sen kimsin sen benim köpeğim olamazsın şimdi koş bakalım benim peişimden " demeye getirirsen tabiki bu gözle bakarım sana... ben asla medeniyetsizce hiç bir sebep ya da mazeret göstermeden bir muahbbeti yarım bırakıp sonra da arkasından gelecek mesajlarla ego tatmin edecek kadar ne medeniyetsizim ne de kaba.

• Resim sana mi ait

0|0
    0|0
  • E daha ne istiyon

0|0
    0|0
  • sahsen ben asla bayan yanına oturmam sapıklık ıcın degıl yanlıs anlamaması ıcın degıl aksıne rahat etsın baska bı bayan gelır oturur dıye.

0|0
    0|0
  • ben de bazen özellikle kızların yanına otururdum :) en azından bacaklarını 1 metre açmıyorlar. öyle denk gelmiştir takma.

0|0
    0|0
  • senden çekiniyor ya da yanlış anlaşılmak istemiyor olabilirler

0|0
    0|0
  • haha negatif elektrik yayıosun

0|0
    0|0
  • benim yanına hep teyzeler oturuyor. ayaklarımı ızatıp gidiyorum. şu an arabayla

0|0
    0|0
  • Cok guzel oldugundan olabilir

0|0
    0|0
  • ilginç bir dert

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

13 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Dış görünüşün marjinal mi kardeş ben de merak ettim niye biri oturmaz herkesin başına gelen durum enteresan.

0|0
    0|0
  • Hahhaha bende de var o ama buranın insanı yobaz. Erkekler onları yerim filan sanıyor ondan oturmuyor kadınları da burnu havada kimseye yanaşmıyor. :D

0|0
    0|0
  • Ramazanya ondandır.

0|0
    0|0
  • dert ettiğin şeye bak

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Parfum kullan