Böyle bir dava sorunum var?

Babam babaannemi ameliyat ettirdi bacağından, doktor yanlış damarı kestiği için patlamış, sonra b3 5 saatlik ameliyat sonrası bir damar bağlamışlar ama kadının ayağı bayağı bir kötü oldu şu an eskisinden biraz iyi ama bacağı ameliyattan önceki durumundan daha kötü ayağa kalkabiliyordu şu an basamıyor bile. Babamda avukat tuttu dava olalım diye avukat babamdan 5 bin tl istedi dava sürüyor şu an kazanırlarsa yüklü miktarda para alıcaz doktor hatası olduğu için, sizce bu avukat bizi yiyor mu yoksa gerçekten kazabilir miyiz?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kazanabilirsiniz devletin avukatı sana ne diye yalan söyleyecek. Mesleğini kötüye kullanmaktan eşşek yüküyle para size tazminat ödeme durumunda olan bir doktordan bahsediyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• baro dan avukat atasaydınız neden özel tuttunuz ki?
    Ayrıca alacagınız para o kadının ayagını yerıne getırecek mı?
    Yüklü miktarda para alıcaz doğru mu dıyosun saçmalıga bak

0|0
    0|0
    • Barodan avukat alamıyoruz çünkü Belli bir geliri olanlar alamıyor, özel tutmak zorunda kaldık, Kadının ayağındakı damarı kesip patlatıyor, üstüne yapay bir damar bağlıyorlar ki bu damar işlemi yerine getiremediği için zaten ayağı daha kötü durumda,

Erkekler Ne Diyor 2

• benzer pek çok davanın tazminatla sonuçlandığını çevremden veya haberlerden biliyorum. yüksek ihtimal kazanacaksınız gibi anlattıklarından yola çıkarak.

0|0
    0|0
    • Bide üstüne yapay damar mı ne bağlamışlar, bacağı kopmadı falan ama dediğim gibi ameliyat olmadan önceki durumundan daha kötü, sadece şunu merak ediyorum avukatın bizi kandırıyor mu, bunu nasıl anlarım ki babam pek anlamaz bu işlerden çünkü?

• nasıl anlaşılır bilmiyorum. sizi kandıracağını düşünmüyorum ama şüpheniz varsa başka bir avukata gidip danışabilirsin.

• babam ödeme yaptı avukata inşallah kandırmıyordur be kardeşim , üniversitede olduğum için ilgilenemiyorum :)

• Kazanma ihtimaliniz yuksek adam yanlis damar baglamia boyle tibbi bir hatanin sonu kotu olur

0|0
    0|0
    • yukarda da bahsettim üstüne bide yapay damar bağlamışlar sanırım

Yükleniyor...