Bu bulgaristan göçmenlerinin kadınları neden genelde kurnaz ve sinsi oluyor?

çok merak ediyorum neden acayip sinsiler. erkeklerine laf yok çok sakin ve iyimser adamlar ama gel gelelim kadınları aşırı kurnaz ve sinsi oluyor. bir tane komşu var apartmanda kadın 20 yıllık komşusuna dürbünden bakıyo kapıyı açmıyor yahu. bazen görünce selam veriyom selamımı alıyo bazen duymazdan geliyor kafaya gidip geliyorlar. hani bir tek bu kadın mı sorunlu diycem ama 4-5 tane daha tanıdım onlar da aynı bunun gibiydi. bir tane daha var onda da bir çekememezlik var en ufak şeyde komşusunu belediyelere şikayet etmeler vs. kendilerini aşırı akıllı sanıp karşıdakileri enayi yerine koymak hoşlarına gidiyor. bu siteden de tanıdım bitane o da öyleydi. bakın mesela koyu göz renkli ve ten rengi koyu olan bulgaristan çingenelerine bakın onlar çok sıcakkanlı iyimser oluyorlar. ama slav ırkından devşirme olanlar hiç öyle değil. bence genetik olarak problemleri olan insanlar. erkekleri neden öyle değil sadece kadınları böyle sorunlu inanın anlamadım bu durumu.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bulgar gocmeni kiz arkadasim, ancak bir sinsiligini gormedim gayet sicak kanli ve ictenler hatta cogu yerde iyi niyetinden susar, dengeli insanlar kanimca karakter meselesi birazda eski gocmenler boyle , yenilerse falan bilrmrm

0|0
    0|0
  • Soğuk memleket insanı da değiller halbuki

0|0
    0|0
Yükleniyor...