Sizin çiçekleriniz nasıl soldu, soldurdular?

Sizin çiçekleriniz nasıl soldu, soldurdular?
Sizin çiçekleriniz nasıl soldu, soldurdular?Hani hayalleriniz vardı ya, hani ben büyüdüğümde bunları bunları tek tek yapacağım dediğiniz hayalleriniz. Bir de hayata olan umudunuz vardı ya işte o çiçekleriniz nasıl soldu, soldurdular?

#SerseriSorular

3|2
20|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• kimse solduramaz, şükür. capcanlı, dipdiri ve rengârenkler.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• ciceklerim benim yuzumden soldu. yasadigim her olumsuz seyin sebebi benim. ben izin vermeseydim kendimi onemseyi karsimdakine oncelik tanimasaydim bana bunlari yapamaz hicbir hayalimi yikamazdi. bugun yikilan hayallerim varsa yikan baskasiysa sebebi gene benim.
    neyse ki, bir nefeslik duraklarda cicek acmadim.

0|1
    0|0
  • Hiç çiçeğim olmadı :( 😂😂

0|1
    0|0
  • Ruhumu kilitlediler bir yere. Çaresiz bıraktılar. Çırpındım. En kötüsüde kimse Tarafından anlaşılmıyorsun. Tek bir insana güvenin yok tek bir insana tahammül yok. Herşey bu işte ve ben hala umut ediyorum. Tüm umut etmeyi Bırakanlar bile huzura erişirken sen hala umut ediyorsun!

0|1
    0|0
  • Hic kimsenin hayallerimi soldurmasina izin vermem. Zira hayallerim olmasa ben coktan bitmiştim. Herseyi bir gun gerceklestiricem insAllah.

0|1
    0|0
  • Çiçeklerim zaten çok canlı değildi. Susuz kalınca iyice soldular...

0|1
    0|0
  • Hatırlamıyorum. Galiba hic çiçek açmadım ben

0|2
    0|0
  • Solduramadilar :) hayallerimden hic bir zaman vazgecmedim, sadece zaman gectikce biraz degistirdim. Yapamayacagimi soyleyenlere, nasil yapabildigimi gosterdim. Ben istedigim surece hersey oldurabilirim 😊😊😊

0|1
    0|0
  • Hayyallerim kursağımda kaldı ne silinmediler nede gerçekleşemediler sebebi ise benim kendi saflığımdı

0|1
    0|0
  • Yaşadıklarım
    Duyduklarım

0|1
    0|0
  • Kalbimin icine defalarca sicarak

0|1
    0|0
  • solmadı
    soldurtmadım jhajksh

0|1
    0|0
  • Solduramadılar :P

0|1
    0|0
  • İçimdeki ejderya çiçeklerime ateş püskürttü :/

0|1
    0|0
  • Annem sağolsun o çiçekleri ekmeme bile izin vermedi

1|1
    0|0
  • Hep geç kalmaktan soldular, zaman soldurdu

0|1
    0|0
  • Benimki solmadı ama başkasının kini soldurdum sanırım. Allah affetsin.

0|1
    0|0
  • çiçeklerin üstüne bir işemedikleri kaldı :/

1|1
    0|0
  • güneşi gidince...

0|1
    0|0
  • Oooo çok uzun hikaye

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Önce çiçeklerime attırdılar sonra zikiyor zkmiyor zkiyor zkmiyor diye yapraklarını yırttılar, sapını domuzlara yedirdiler toprağın dibinde çırpınıyoruz öyle

0|1
    0|0
  • evet soldular su bile yaramıyor

4|1
    0|0
  • Soldurmak mı? hayat direk gelip üstlerine basmayı tercih ediyor. En çokta o hayallerini belli bir zaman sonra gerçekleştiremeyeceğini anlıyorsun ya adama o koyuyor. Ama hayaller olmadan yaşamanın ne anlamı var ya da bütün hayallere ulaşınca yapacağın neyin kalır. İnsanın her zaman ulaşamayacağı bir hayali olmalıdır.

0|1
    0|0
  • Soldurmayın kendinizi, yıpratmayın. Kanmayın artık şu güzel görünen günlere diyesim var

fakat nafile gidilen yoldan dönmüyor nesil

0|1
    0|0
  • Üzdüler, kırdılar, yıktılar 😞

1|1
    0|0
  • vicdansızlar...

1|1
    0|0
  • Hatirlamayalim bence 😏

2|1
    0|0