Kizlarin yasca kendisinden biraz dahaa olgun olan erkeklere ilgi gostermesinin en büyük sebebi ne sizce?

Örneğin yasca benden 3-4 yas kucuk olan kizlarin ilgisini hissedince bir tuhaf oluyorum.. evet begenilmek guzel birsey lakin 23-24 yasindaki bir erkege 17-18 yasindanki bir kizin ilgisi tuhaf geliyor bana.. ve bana gosterilen bu ilgiden bile rahatsiz oluyorum. sebebi tam olarak ne bilmiyorum acikcasi

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Olgunluk yasta degildir ama araya yas girince insanlar o benden olgun diye dusunuyor. Daha cok yasamıslık var. Oyle birinin sahiplenebilcegini koruyabilcegini hissediyorlar. Daha cekici geliyor. Ve oyleleri zaten yasıtlarını cocuk bulanlar oluyor. 😊

0|2
    0|0
    • erkekler de kendisinden yasca kucuk kizlari cocukca buluyot aslinda :) malesrf bu boyle

• bir nevi haklsiiniz :) aman be banane. isteyen istedigini begensin. ama 22 yasindayim 17 ya da 18 yasindaki bir kizinbilgisi beni rahatsiz eder onu soyliyeyim yani :)

• Aynen benenaağhh ya 😂 Çocuk bulduklarimi istememm :P Begenmem 😝

En İyi Erkek Görüşü

• ya takıntısı boy takıntısı valla kızlar şaşırdı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yaşıtlarının çocuksu davranışları kesinlikle. ama asla 10 yaş 20 yaş büyük bir erkekle beraberliği savunmuyorum ama arada bir 4 yaş olmalı

0|0
    0|0
  • Çünkü yaşıtlarımız olgun olmuyorlar.

0|0
    0|0
    • 24 yasindaki biri olgun olmuyor mu :)

• Hayır, ben çok akilliyim, yetmiyor. Benden büyük olanlar ilgimi çekiyor , zekâ açısından. :)

• daha önce ben akilliyim diyen bir akilli gormedim kece ::)

• Olabilir

0|0
    0|0
  • seks öğrenmek istiyorlar bence

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevabı açık ve net öyle olması gerekir çünkü erkekler bayanlara göre daha geç olgunlaşırlar temel nedeni bu geçimin olması için her iki tarafında olgunluğu eşit olmalıdır

1|1
    0|0
    • 24 yasindaki bir bayan ile 24 yasindaki bir erkek arasinda fiziki bir fark yiktur kanaatimce

• işte bu birdemek istedimde :)

• tam olarak ne dedigini anlamasamda haklisin :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızlar olgun erkek ister diye bir şey yok bunu aşağıda bayanların yorumlarında ya da sitede de benzeri sorulardaki yorumlarda görebilirsin

0|0
    0|0
  • Yaşıtlarının çocukluğundan ziyade kızlar kendinden büyük erkeklerin yaşanmış hayat tecrübelerinin daha fazla olduğuna inandığı için ilgi duyuyor bu biraz da iç güdüsel gelişiyor o erkeğin tavırları ve davranışlarına daha önce şahit olmadığı ve kendi içinden o bilmese de kendi kendine ya bak bu yaşta davranışları olgun ama yerine göre de eğlenceli diyor ama bence kızlar bunları kendine söylerken bunun farkında bile değil dedim ya iç güdüsel olarak gelişiyor her şey

0|0
    0|0
Yükleniyor...