Kapat

Türk erkeğine göbekli ve kıllı derler ama?

Yolda giderken bile oldukça yakışıklı erkekler görüyorum hatta instagramda populer olan çoğu yabancı erkekten bin kat iyi. Diyorum ki düzgün fotoğraf ve iyi reklamla gayet ünlü olabilirler. Neden sürekli birbirimizi eziyorsak sanki

0|3
8|55

En İyi Erkek Görüşü

• zaten türk erkekleri göbekli değil. obezite sorunu türkiyede avrupa ve özellikle amerikadaki kadar yaygın değil. sizin filmlerde gördüğünüz aktörler gibi adamları amerika sokaklarında görme ihtimaliniz türkiyede görmekten daha zayıf. kıllılık meselesine gelince akdenize kıyısı olan bütün ülkelerdeki insanlar kıllı oluyor. italyan erkekleride oldukça kıllıdır. türk kadınlarıda dünyanın en kıllı kadınları arasında 2. sıradadır. burada önemli olan yaşam standarlarıdır. giyim , kuşam , modayı takip etmek v. s gibi konuları takip avrupada daha fazladır bütün mesele bu.

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 54

• Maalesef pesimist bir mantık çerçevesi var milletimizde. Herşeyse kentlerini hep küçük görüp aşşağılıyorlar, ne zamanki bunun farkındalığına varıp yapmazsak o zaman çok daha mutlu ve başarılı bir millet olucaz.
    Senin bu söylediğinde bunun bir örneği sadece.

0|0
    1|0
  • Oo tribünlere mi oynuyoruz 😃 Şaka biyana her ülkede baska ülkenin tipleri beğeniliyor yani mesela cok yakisiklilarin oldugu italyada o tipler cok begenilmiyor bir türk daha cok begeniliyor

0|0
    1|0
    • Sende saka bir yana diyerek ilk cumleyi yumusatmaya calisiyorsun ayni kendumi gordum. Tribunlere oynamak degil de dusuncelerimi aciga vurmak diyelim :D

• Birden aklıma müzeyyen senar dan benzemeez kimse sanaa geldi 😃 ya onlar Bisey bilmiyor boşver sen türk erkeginden şaşma biraz odundur modundur ama zor bir durum oldumuda bizden delikanlısı yoktur.

• İki tarafında birbirinden aslında memnun olduğunu biliyoruz ama yine de karşı tarafı kötülemiş olmak insana sanki iyi birşey olacağı hissini veriyor bu vesileyle elimizden geleni karşıdakini kötü göstermek için yapıyoruz

0|0
    1|0
  • Ben kendini reklam etmeye karşıyım. Zaten doğru düzgün bir tane bile fotografım yoktur mesela. Tipsiz miyim hayır şükürler olsun iyi bile sayılırım :-) Boyumdan da kilomdan da memnunum :-) Kanmayın size nete fotograflara hepsi photoshop güzeli :P

0|0
    1|0
  • Kıllı ve gobekli olabiliriz kas adonis bilmem neyimi olmayabilir ama sahip çılarız ele güne muhtaç etmeyiz çalışıp lara kazanacağız daha iyi bir hayat yaşatabilmek için spora gidecek vaktimiz yok idare edin ama şunuda söyleyim avrupalı kadıj erkek farketmez Türk insanından daha kilolular... birbirimizin gıymetini bilelil adam olun taam mı

0|0
    1|0
  • Kızlar bu sekilde abaza olmaya devam ederse sonumuz iyi değil.

0|0
    1|0
  • Kesinlikle katılıyorum sana azcık reklam yapsam beybi face yüzümle göğüs kıllarımla kesin ünlü olurum

0|0
    1|0
  • ben göbekli değilim ama kıllıyım hadi ez beni. yakışıklı da değilim uzun da değilim bildiğin berbat görünümlü biriyim

0|0
    1|0
  • Haklısın

0|0
    1|0
  • evet bize kıllı ve göbekli diyorlar :( :(

0|0
    1|0
  • Bu kızın heykeli dikilmeli :D

0|0
    1|0
  • Evet eziliyoruz sahip çıkın

0|0
    1|0
  • Helal olsun güzel söyledin.

0|0
    1|0
  • türküm göbeğim yok bütün vücut kıllarını komple makineyle alıyorum elimden geldiği kadarda bakımlıyım daha ne olsun :))

0|0
    1|0
  • yürübee :D cumhurbaşkanlıgına aday ol valla ilk oyun benden :P :DDDDD

0|0
    1|0
  • Türk kızları bıyıklı ve kezban demek kadae saçma bir cümle zaten.
    Iyiside var kötüsüde
    Ama dediğin gibi hem kizlarimiz hem erkeklerimizin gayet iyileride vae

0|0
    1|0
  • Sende olmasan Türk kızı :)

0|0
    1|0
  • Sanarsin hepsi adriana felan 😄

0|0
    1|0
  • Olur oyle arada

0|0
    1|0
  • haklısın yabancılar daha ayı filmlerdeki aktör gibi sanıyorlar hepsini

0|0
    1|0
  • Ezelim ezilelim bu dünya kimseye kalmaz 😂

0|0
    1|0
  • İşte. Ülkede şunu anlayacak 100 kişi olsaydı bu halde olmazdık

0|0
    1|0
  • Türk milleti kendini aşşağılamayıda abartır yüceltmeyide herşeyi abartır ne yazıkki

0|0
    1|0
  • Alkışşş. Erkeklerin kahramanı oldun şu an :D

0|0
    1|0
  • kıymetimizi senin gibiler biliyor +++

0|0
    1|0
  • Kesinlikle katılıyorum size

0|0
    1|0
  • Herkes birbirini ezmeye çalışıyor. İyi geçirmek var iken.

0|0
    1|0
  • kılı lazer epilasyonla, göbeğide sporla yok etmek mümkün. ama türklüğe yapacak bir şey yok...

0|0
    1|0
  • Anladim kasli seviyorsun..

0|0
    1|0
    • Kasla alakasi yok bunun onemli olan sagligina onem vermek ayrica birini seversem kasli mi gobekli mi diye bir ayrim yapacagimi sanmam

• Kadin milletinin birini nasil seveceğini sevdiği zaman nasil sevdiğine itirazim yok. zira gerçekten bir çok seyden vazgeçerler. ama sende biliyorsun ki kasli birini seversin.. aurasi bebeksi bir erkeği göbekliye tercih dahi etmezsin.

• Eziyorlar dogru

0|1
    1|0
  • Erkekler Devam
    24

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• %liklere bakarak konusuyorlar. Ve 20 yasında genc yakısıklı biri bile 30undan sonra o gruba girebiliyor. Genele bakılınca böyle. Istisnalar var. Ünlülerden güzel yakisikli olan cok insan var hem burda hemde başka ülkelerde.

0|0
    0|0
  • Para olunca herkes güzel herkes yakışıklı zaten. Dediğin gibi sokaktaki bazı kızları ve erkekleri alsak parayla çoğu ünlüden iyi hale getirilebilir

1|0
    0|0
    • En basitinden Vs mankenlerinde para olmasa, reklam olmasa 1-2 kişi dışında yüzüne bakılmaz. Çoğu kusurlarını kapattırıyor, bir sürü para döküp bakımlara gidiyor. Fahriye evceninde söylediği gibi bakımlı ve güzel olmak pahalı şey :D

• Ben niye görmüyorum onlari sen hangi yolda yürüyorsun

1|1
    0|0
  • Türklerden tipli olanlar var nadirde olsa aynen:/

0|0
    1|0
  • Kullanıcı adlarını Verde bileyim

1|0
    0|0
  • Evet, doğru fakat ne yazık ki değişik bir yapı var bu konuda

0|1
    1|0
  • Keşke sen bir de Türk kadınına edilen hakaretleri küfürleri görsen genelde bu eleştirileri yapanlar o küfürlerin gıcıklığına söylüyorlar zaten aşağıda hemen bütün kızlarımıza kezban yakıştırması yapan erkekleri görebilirsin

1|0
    0|0
    • Ben sadece kendi milletimizi yucetmenin dogru oldugunu dusunuyorum onu soyleyenlerse kendi bilir

Yükleniyor...