Günaydın arkadaşlar, temizlik sizin için ne kadar önemli?

Bildiğiniz gibi temizlik durumu bazılarında takıntıdır, bazılarında ise sallanmayan bir durumdur. Hazır yaz ayına gelmişken ve dışarıda özellikle toplu taşımalarda bazen kokudan durulmuyorken böyle bir soru sorayım istedim. Yaz mevsimini çok seviyorum ama böyle sebeplerden bazen hem yazdan hemde insanlardan soğuyorum.

Kendi adıma konuşmam gerekirse temizlik eskiden benim için takıntı derecesindeydi, artık biraz daha iyi durumdayım bu konuda ama yine de şöyle bir örnek vereyim: Öğrenci evime gelen biri ailemle kalıyorum sanardı hep :D Çamaşır suyu, temizlik kokusu vb. sebeplerden :D

Temizlik imandan gelir derler arkadaşlar, suyun altına girmek günah değildir, lütfen burunların kırılmasına sebep olmayın :D

Güncellemeler:
Beden temizliği nezaket, ruh temizliği zarafet sebebidir.
Son güncelleme 😂

1|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok sinir bozucu benim için. Ben de mükemmelliyetçilik var ne zaman bulaşık yıkasam dip köşe evi temizliyorum. Hata bir ara arkadaşım misafir olarak gelmişti. Bardakları yıkadım, başladım evi süpürmeye. Güya bir odayı süpürecektim. Kişisel temizlikte aynı derece de.

0|1
    0|0
    • Süpermiş :] gerçi sen biraz şikayetcisin sanırım bu durumundan ama olsun 😊

• Aynen insanin kendine verdigi degerin onemli kismi bence de.

0|1
    0|0
  • çok önemli

0|1
    0|0
  • Temizlik candır :)

0|1
    0|0
  • Temizlik imandandır. Temizlik olmazsa nefessiz kalirim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1