En yakın arkadaşım çok yalancı?

Çok uzun senelerdir en yakın arkadaşım olan bir kız var. Hep beraberizdir zor zamanımda hep arkamda durur beraber gülüp eğleniriz her konuda en iyisidir amaaa gerçekten çok yalancı. Herkese karşı her konuda yalan söylüyor bunu geçtim asıl bana yalan söylemesi en kötüsü. Onu o kadar iyi tanıyorum ki bana nasıl yalan söyler? Anlamadığımı filan mı sanıyor? Ne yapmam lazım bu konuda? Onunla konuş deseniz gerçekten çok konuştum hiç değilse bana yalan söyleme diye ama olmuyor işte

0|1
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Yalandan nefret ederim. Basit bir yalanda bile karşımdakinden soğurum..
    Ama senin durum farklı sanırım. Kız hastalıklı gibi.. Seni aptal yerine koyması, farkında olman, defalarca uyarman.. Olmuyorsa ve gerçekten kötü zamanlarında yanında oluyorsa takma derim.. Büyük yalanlar söylüyorsa ve bundan vazgeçemiyorsa kontrol edemiyordur..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• o yalanlar dönüp dolaşıp ya sanada söylenir ya senide yalana kadar ya da senin üstünden yalan çevirir arkadaşınla konuş bu huyu bıraksın benzer bir arkadaşım vardı nihayetinde yalanları ile beni yaktı ve 15 yıllık arkadaşlığı bitirmek zorunda kaldım kafanı kullan ve konuş

1|0
    0|0
  • Belki bu bir rahatsızlıktır, bu konuda bence bir araştırma yap, olmadı bir profesyonele danış arkadaşın senin için çok önemliyse ama yok o kadar uğraşamam diyorsan ayrılmak en iyisi. Yalan güvensizliği getirir, bunu da kolay kolay kimse kaldıramaz.

0|0
    0|0
  • Belki de hastadır

0|0
    0|0
  • Yalan onun derisi olmuş desene

0|0
    0|0
  • mesafe koy zamanla uzaklaş

0|0
    0|0
  • Ayrıl gitsin

0|0
    0|0
  • Arana bir tabure mesafe koy ve uzak durmaya çalış. İnsanı yarı yolda bırakır çok dikkat etmelisin derim.

0|0
    0|0
  • Iki yüzlü insanlardan arkadas olmaz yalan soluyorsa emin ol senin yüzüne gülüp arkandan savuruyordue

0|0
    0|0
  • can çıkar huy çıkmaz..

0|0
    0|0
  • Onunla boşa vaktini harcama emin ol bir gün gelir seni zor durumda bırakır. O yüzden onu yavaş yavaş bırak başka yararlı şeylere adım at

0|0
    0|0
  • Uzak dur :D

0|1
    0|0
  • Muhattab olma

0|0
    0|0
  • Konuştuğun halde aynı devam ediyorsa. Ya onu öyle kabulleneceksin ya da arkadaşlığını bitireceksin

0|0
    0|0
  • aman uzak dur. yalancıdan hayır gelmez.

0|0
    0|0
  • Hep öyle zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yalan soyleyenlerin problemi bu zaten
    Karsisindakini aptal gormek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...