Hayatınızın amacını buldunuz mu?

Yaşamak için bir nedeniniz var mı?

Güncellemeler:
Huzuru bulur mu insan
Sana hayatın ne demek olduğunu anlatsaydim. Hayat denen bir şey kalmazdı

0|0
4423

En İyi Kız Görüşü

• Allah rızasını kazanmak

0|1
    0|0
    • Bu çok güzel ama dünya ile savaşmak bizi yoruyor. Sen ALLAHA yakın olabilmek için ne yapiyorsun

• Hayır başkası mutsuz olabilir ama sen olmamalısın. Neyin var

• Niye ben olmayayım

En İyi Erkek Görüşü

• Yasama amacimiz Allaha kul olmaktir. Yaptigimiz ve yapacagimiz isleri Allah icin yapmak. Diger nedenlerin hepsi bostur ve biter. Bitmeyen baki kalan sadece ve sadece Allah dir. Mevlayi bulamadiktan sonra hayatta asla huzur bulamazsin. Huzurlu görünürsün fakat kalbinde devamli bir hastalik vardir. Ufak tefek seylerle ve dünyevi seylerle kendini avutmaya calisirsin. Yasamak icin nedenimiz ALLAH a kulluk baska yerde arama.

0|1
    0|0
    • Peki ne önerirsin dostum ufakta olsa dünya hayatından uzaklaşmak için ne yapmak gerek

• @amonyaknitrat kimin yarin ne olacagi belli olmaz kimin son raddeleri yasadigi, kimin ne zaman veda edecegini ancak Allah bilir ayni düsüncedeyim, yasantima aynen devam ederim hic bisey olmamis gibi.

• Senin durumda olsaydım bnde böyle derdim herhâlde. Bide benim durumda olsan

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 43

• Bir kısmını buldum bir kısmını arıyorum

0|0
    0|0
  • Yaşamak için yaşıyorum ulan

0|1
    0|0
  • bir baltaya sap olmak

0|1
    0|0
  • Ailem

0|1
    0|0
  • Evet war

0|1
    0|0
  • Hayir bulamadim daha

0|0
    0|0
  • Amacım yok

0|0
    0|0
  • Bence yok.

0|0
    0|0
    • Kısa ve öz söyledin ama bence bir şeyler bulman gerekir boşu boşuna gonderilmedik diye dusunuyorum

• Vazgrçmek amacım

1|0
    0|0
  • Vardı ama artık yok. Her şeyden bıkmış durumdayım. Yemek yemiyorum. uzun zamandır girmediğim bu siteye şimdi giriyorum yapacak bir şeyim yok (varda artık bir şeyi ifade etmiyor) sevdicek olayları desen Allaha şükür iyi ama bende hayat umudu bitmiş.

0|1
    0|0
    • Aynı benim gibisin bende yapacak bir şey olmadığı için girdim umudu yitirmedim ama hala bir şeyler için umut ediyorum

• Ip ucu versene

• Somurtkan 🙄

• Yaşamak için bir çok sebep var. Bize belli bir süre verilmiş zaten öleceğiz ölmeden önce ki yaşantımız da hayata tutunmak için birden fazla sebebimiz var. Sevdiğimiz insanlar ailemiz varsa okulumuz işimiz. Müzik, gezmek, yeni yerler görmek gezmek, yeni insanlar tanımak en önemlisi de kendimiz için yaşamak ben kimim neyim sorusunun cevabını aramak. Anlayana..

0|0
    0|0
  • Birçok nedenim var.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Yasamak icin yaşıyorum

0|0
    0|0
  • Buldum.

0|0
    0|0
  • Yokk

0|0
    0|0
  • Kazanmak için yaşıyorum

0|0
    0|0
  • Annem

0|0
    0|0
  • Sevmek ve sevilmek sanirim. Karsi cinse olan sevgiden bahs etmiyorum. Genel anlamda

0|0
    0|0
  • bulamadım

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    23

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 22

• Annem ardımdan üzülmesin diye ölmüyorum o kadar.

0|1
    0|0
    • Dinlerim kardeşim anlatirsan

• Kendime yetiyorum kendimi hiç sorun etmiyorum ama sorumluluklarıma yetemiyorum. Başkaları için yaşayan biri o başkalarıa yetemediğini düşündüğünde böyle çaresiz oluyor işte. Yoksa kendimle bir sorunum yok sorunum 5000 kazandığımda da kendim için harcamıyordum tek kurusunu 2000 kaandığımda da 1500 kazandığımda da ama sorumluluklarımın olduğu kişileri memnun etmemek başlı başına bir yetersizliktir. Amin cümlemize yardımcı olsun rabbim

• Elinden gelennkadar yaşarsın dostum. Fazlası Kendini tuketmedir

• 0|1
    0|0
  • beni hayata bağlayan tek annemdi, şimdiyse sevdiğim ve doğacak çocuklarım da dahil oldu bu gruba. :)

0|1
    0|0
  • Yok yasamak için nedenin. Mecbur iste

0|0
    0|0
  • Arkamda olan ailem ve hayallerim

0|1
    0|0
  • Evet dunya dovus sampiyonu olmak iyi bir kismet ve kayallerimi gerceklestirmek

0|0
    0|0
  • allah ömür vermiş yaşıyoruz

0|0
    0|0
  • Şöyle düşününce hayatta beklediğim 2 şey var 1. Kızıl elma 2. Ölüm

1|0
    0|0
  • Annem ve kardeslerim için.

0|0
    0|0
  • Bulmadim knk

0|0
    0|0
  • evet buldum hayallerim amacım

0|0
    0|0
  • bundan 1 ay öncesine kadar eski sevgilimi elde etmekti çünkü çok aşıktım
    şu an Allah aşkı ile yanıp tutuşuyorum

0|0
    0|0
  • Doğduk bir kere, napalım bu deve güdülecek. İnsanlar bencil bu diyardan gitmek gibi bir hak vermiyorlar insana. Hâlbuki ben bu deveyi güdemiyorum artık bana izin verin de acımı bitireyim deyip gidebilmeli insan, ama öyle bir hak vermiyorlar.

0|0
    0|0
    • Sonuna kadar sabretmemiz ve doğru yola gitmemiz için bir şans verildi dostum

• Var.

0|0
    0|0
  • yarın kabre girecekmiş gibi mezarlığa koşmak, hiç kabre girmeyecekmiş gibi ölümden kaçmak...

0|0
    0|0
  • var dünya turu atmak sonra intihar

0|0
    0|0
  • Karşıma nedense kendine güvenemeyen insanlar çıktı

0|0
    0|0
  • Bulamadım :D

0|0
    0|0
  • Kulluk