Erkekler, Sorum size?

Neden diger erkeklerden farkli oldugunuzu dusunuyorsunuz?, iliski baslangicinda hep ayni klise laflar ben farkliyim seni üzmem seni cok mutlu edeceğim deyip kandiriyorsunuz aslinda hepiniz aynisiniz neden akliniz fikriniz uckurunuzda normal bir iliski yurutemiyor musunuz? Yok benmle cinsllk konus yok bana foto at bana kamera ac igrencsiniz bence.. Yabancı ulkelere laf ediyoruz ama bizim ulke kadar mezhebi genis bir ulke daha yoktur... Her ciktigin kizi yataga atmak kolay is degil. Kadinlar kendilerini fazla kucumsuyor...

1|2
36

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi sen o tarz insanlarla muhattap oluyorsan sıkıntı sende. Yabancı ülkelerde mezhep daha da geniştir, onlar için sıradandır. Onlarla kıyas yapılamaz ancak bizim ülkemizde de ahlaksız insanlar yok değil. Öncelikle biyolojik olarak erkeklerin o tarz şeyler düşünmesi normal ancak bu haddince olur. Gidip de bunu daha yeni tanışmış olduğu sevgilisiyle paylaşması itici olur, fazlası da tamamen insanlık dışı olan bir eylem. Erkekleri salt bir noktada birleştirmen yanlış. Gerçekten çok şerefli insanlar da var. Ancak devir gerçekten de çok pis bir devir. Özellikle bilişim çağında olmamız sebebiyle insanların ahlakını öyle bozdular ki, öyle bilinç altına girdiler ki gerçekten çok kötü bir hâldeyiz. Senin yapman gereken kötü insanlardan uzak durmak. Aklı uçkurunda olanlar belli değil midir? Anlaşılan bir sürü ilişkin olmuş, bir de kendini sorgula. Sence normal mi bu? Ayrıca ilişki kurmadan önce karşındaki kişiyi tanıman gerekmez mi? Kabahati ilk kendinde ara.

1|0
    0|0
    • bir sürü ilişkim olmus değil.. gelen farklı oldugunu söylüyor kabul ediyorum ertesi günü cinsellik konusmaya baslıyor foto at bilmem ne yap bitiyor :( tanımadan bilemem ki.. iyi kötüyü sen yapabiliyor musun iyi kız kötü kız ayrımını.. seytanın yerini tutar simdikiler.. kusura bakma tamam sende farklısın. eig secicem. seni sözüm olsun.

• İçimdekiler yazdın resmen ama nasıl olacak bende uzak duruyorum bu yuzden artık :(

• Neden biriyle ilişki kurmayı amaçlıyorsun? Daha gençsin. Senin hedefin büyük olmalı, ileriye oynamalısın. İyi bir işin, iyi bir geleceğin olmalı. Bir birey olarak kültürlü ve medeni bir insan olmalısın. Ülke insanlarımızın kalkınması bunu gerektirir. Onun için bu tarz şeylere kafa yorma. Al eline bir kitap, oku. Çık dışarıya gez. Git kız arkadaşlarınla dolaş. Alışveriş yap. Git kendine makyaj yap. Aynaya geç ve,"Benden güzeli yok." diye bağır! Özgüvenli ol, her gelen talipçine yol verme. Bırak bakakalsınlar. Onları tasfiye etmeyi öğren. Aynı zaman da sen sen ol, sakın değerlerinden vazgeçme. Bir kızsın ve anne adayısın. Geleceğini düşünerek de hareket et. Gençlik hevesine kurban gitme. Kısmetin de gelir evelallah.

Erkekler Ne Diyor 35

• Sahsen bunlarin hicbirini yapmiyorum. Hele hele bir kizi cok mutlu edecegimi asla soylemem, ben biseyler sunarim, gider kendisinin isine gelirse.

Surekli boyle erkeklerle muhattap oluyorsan sorun sendedir.

1|0
    0|0
    • Muhatap olma değil farklıyım diye gelen aynı çıkıyor artık cidden sıkıldım bu durumdan ciddi adam akıllı ilişki düşünen yok.. Bunu yaparsan sana daha çok bağlanırım sunu yaparsan daha çok severim. diye diye tükettiler içimdeki insan sevgisini...

• Ne yapacaklar, sevgiye kalana kadar tatmin ediomesi gereken basja seyler var. Ama bizim kizlarin oldugu yerde mumkun degil. Onlar da kandirmayi seciyor.

• hayatıında karşına kaç erkek çıkmış olabilir diye düşündüm ya 3 ya da 5tir dedim... Yoksa daha mı fazla? yani seninde mi mezhebin geniş?
    Birşey söylemeden evvel , biraz düşünün ; Herkes aynı değildir , tamam kabul abazan kesimimiz var.. Bunun neden kaynaklı oldugunu, neden bu halde olduklarını ve en kötüsü hangi seçimlerinden dolayı bunları söylediğini düşündün mü? ben söyleyeyim Hayır... Kalkıpta ben gibilerini kirletme ayıp!

1|0
    0|0
    • Aşık olma olayı yok ki kullanayım yol vereyim olayı var.. Ciddi adam akıllı normal ilişki yasayan hadi çıkalım ben seni çok mutlu edicem ben öyle değilim ben farklıyım deyip aynı gün konuyu cinselliğe getirmeyi basarıyor erkeklerimiz. Mezhebim geniş falan değil zaten bugun kabul etsem yarın karsıma bu durumdan çıktıgından bitiyor yani.. olan bu. tamam sende farklısın he.

• he yazan var kaybol.

• Oncelikle merhaba arkadasim , evlilik dusunmeyen bircok erkek bu sekilde tek gecelik iliskilerden hoslanir , dinini bilen buna gore yasayan bir erkek bunun olgunluguna ulasmistir allah gonlune gore versin

• Tüm erkeklerden farklıyım. HEPSİNDEN bak. Neden biliyor musun? Çünkü okuyorum, araştırıyorum, denemekten tecrübe etmekten korkmuyorum. Böylece "normal" ve "sıradan" erkeklerin denemeye bile korktuğu şeyleri tecrübe etmiş, biliyor oluyorum. Örneğin, kaç erkek tanıyorsunuz günlük hayatında tanga iç çamaşırı giyen? Kaç erkek tanıyorsunuz birlikte olduğu kadın ile onun hiç canını yakmadan anal seks yapabilen? Kaç erkek tanıyorsunuz, aynı mekanda kızlara dokunmaya bile çekinen erkekler varken bir dizine bir kız, diğer dizine başka bir kızı oturtup onların vücutlarını okşayabilen? Bunları yapabiliyorum çünkü hakkaten farklıyım. Bu yorumuma "manyak, sapık" vb şeklinde verilecek cevaplar, farklı olduğumun ispatıdır :D

1|0
    0|0
  • seviyesizlik konusunda erkeklerin bir çoğunun kadıan mal gözüyle bakması konusnd asana katılıyorum ama cisnellik konusunda katılmıyoırum avruapada da rahatça yaşanıyor cinsellik ama saygı çerçevesinde ayrıca herkes açık ve net ayrıca cisennlik mezhebi genişlik değildir işinize geleni almakla olmuyor bu işler

1|1
    0|0
  • Yerden göğe kadar haklısın... Burada ki zihniyetin işi gücü kız düşürüp ondan faydalanıp işi bitince'de ondan kurtulmaya çalışmak. Bu nasıl alçakça karaktersizce bir davranıştır. Bu kadar basitmi insanların duygulariyla oynamak ya da ona yalan söylemek kadırmak bu ne biçim vicdandır? Bir insanı tanımak onun dünyasına girip anlamaya çalışmak varken bu adar yoz ve beyinsiz bir toplum olmayı başarmak ve istemek niye? Bu tipler yüzünden ne yazık ki yeni insanlar tanıyamaz olduk. Bayan arkadaşların haklı önyargıları var artık...

1|0
    0|0
  • Ve kızlar o kadar saf ki onların gözünde kamera aç foto at diyenler daha değerli oluyor. 3 sene önce de sevgilim sen neden böyle şeyler istemiyorsun diye terk etmişti. Erkekler kadar kızlarda kötü. Çok şükür bunları gördükçe kendimle gurur duyuyorum.

1|1
    0|0
    • Yok artık :S kızın aklına ben... kusura bakmada.. off yaaa :(

• 2 gün sonra yenisini bulması da cabası. Yani demem o ki hatta sanırım senin demen de o ki aşk bitmiş usta. Ben sadece erkekler diye genelleme yapmandan dolayı kendi hayatımdan örnek verdim. Aşk cinselliğin modern adı haline gelmiş

• :( :(

• kadını erkeği yok aslında, insanlar ve egoları. erkek sonuçta düz bir canlı; tek amacı üremek ve en büyük zevki de sevişmek. kadın ise daha komplike ve başarı güç gibi özelliklerde kendini bulur. Erkeğin bu sapkınlık durumu birazda biyolojik aslında , düşünsene milyonlarca sperm salan bir vücut ile tek yumurtayı en iyi eşe sunmak isteyen bir vücut bir olabilirmi? bu yüzden seni saygı çerçevesinde "ısırmadan" sevecek biri ile hayatını kurmaya özen göster.

1|0
    0|0
  • Bana foto at derken onu görmek için istiyorum maymunla konuşmuyoruz heralde ve o yazdıklarının hiçbirine katılmıyorum arkadaşım üstüne basa basa katılmıyorum çünkü herkes bir değil bende öyle bir insan değilim hadi eyw

1|0
    0|0
    • Fotolar normal fotolar değil kardesim tamam sende farklısın he..

• Tamam öyle baldırı çıplak foto demiyoruz sadece onu görmek için foto istiyoruz heralde evet farklıyım kardeşim ben inanmanıda istemiyorum ama herkes bir değil bunu unutma

• Bu güne kadar hiç bir kızla beraber olmayıp kendimi evlenecegim kıza sakladığım için ben farklıyım

2|0
    0|0
    • Yaptıysan helal olsun :) inşallah gönlüne göre birini bulursun.

• Teşekkür ederim inşallah
      herkes kendisi gibi bir eş bulacak ben buna inandım 😊

• Hiç bir kıza cinsellik konuşalım demedim. Fotonu atta demedim. Kamera açta demedim. Herkesi aynı kalıba sokma. Ben şahsen kız arkadaşı güzel anılar ve duygular yaşıcağımız ve gezip, öğrenip ve bunlarla büyüyen bir ilişkimiz olucağı için gereksinim duyarım.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yanlış düşünüyorsun kardeşlik Genele yayman çok yanlış

1|0
    0|0
    • Tamam kardesim sende farklısın.

• Yahu hacımm adam gibi adam vardıda bana mı denk gelmedi yok.. :(

• Yahu sende kaç kişi denedınde banamı denk gelmedı dıyorsun. Bak genel oalrak ınsanalrın gerıcı olarak gördüğü Dine yakın çocuklar var. Bak seni sağ gözündne sol gozune nasıl kıskanıyor. Zor bır durumda kalma dıye senden bazı taleplerde bulunmuyor. Benım abım 25 yasında Bir kızla çıkmadı ah almamak için Yanlışa düşmemek için. Senin kötü deneyımlerın senı karamsarlıga götürmüş

• farklı erkek bunlardan bahasetmez, hissettirir ve aynen uygular. bahseden kendini metheden erkek ya da kadın alenen yalancıdır

1|0
    0|0
    • :S Özrü kabahatinden büyük. :(

• Alakası yok

1|0
    0|0
  • Her erkek diyebilir ama o erkekle sevgili ayağına gelmeden önce onu tanıyamamak senin hatan. Bazıları vardır dedikleri gibi hayatında nadir rastlıyacağın insanlar bazıları da genellemesini yaptığın yobazlıkta olanlar. İlişki yürütmesine yürütülür ama ilişkide senin samimilik seviyende büyük rol oynar.

0|0
    0|0
  • ulan sankı ıse alacak mulakat gıbı olmus :D

1|0
    0|0
  • Dogrusun yabanci ulkelerde mezhep yok iliski gayet normal onlara

1|0
    0|0
  • Kim delirtti bu kızı

1|0
    0|0
  • Sor askim.

0|0
    0|0
  • Yaa aslına bir bakıma kadınlar erkekleri çok sağlam tanımadığı için böyle oluyor 1 cisi en son konudan başlayayım hiçbir erkek ama hiç bir erkek bunu kimse inkar edemez o kızı gerçekten seviyorsa birlikte olalımı geçtim çıplak fotoğraf at bile demez bu tuzağa düşmeyin diyer kısım ise bütun erkekler evet aynidir orada onemli olan şey gercekten evlenince değişmemesi ilişkinizi siz yönetmeye çalışın eğer erkek buna katlanamassa sevmediği anlayabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • ben öyle demiyorum. hak eden hak ettiği muameleyi görür diyorum. gerçi önüme gelenle çıkmak gibi bir alışkanlığım yok...

0|0
    0|0
  • Bence bu durum sadece erkeklere özel değil. İnsanların hepsi böyle.
    Doğru olan şeyleri herkes sıralıyor, ama iş yapmaya gelince durum ortada.
    Yani sözlere değil davranışlara önem vermelisin.

0|0
    0|0
  • Neden dilim döndüğünce açıklamaya çalışayım. Tamamen yetiştirilme tarzı ve cinselliğin yemek içmek kadar normal birşey değil de bir ödülmüş gibi görünmesi. Hepsi bu. Daha derinliği de var ama... Şimdilik bu kadar...

0|0
    0|0
  • farklıyım hiç bir insan eğlencelik değildir herkesin bir gruru var

0|0
    0|0
  • Kendini geliştirememiş toplumlarda kadının durumu ilah gibidir ulaşabilmek için her türlü ain ibadet yapılır bu toplumda kadının durumu ilah

0|0
    0|0
  • Bütün erkekler aynı değil, Kısaca söylemek gerekirse. Siz temiz kalpli erkeklere değer vermediğiniz için böyle bir kanıdasınız. Kadınlar kötü erkeklerle sevgili olurlar, iyi erkeklerle dertleşirler. Olay bu :)

0|0
    0|0
  • Katılıyorum sana

0|0
    0|0
  • memeni aç aşkım :DA:D:ASd

0|0
    0|0
  • çünkü siz aynısınızdır belki :D

0|0
    0|0
  • SENDE KENDİNİ FAZLA ÖNEMSEMİŞSİNİZ.. RELAX.. RAHATLA GERİLME HADİ CANIM HADİ

0|0
    0|0
  • Kimse ben kotuyum demez cunku bu aslinda kisinin kendine bilincaltinda oynadigi bir oyundur

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...