İnsanlara kendilerini kötü hissettirmekte ne kadar başarılısınız?

Bazı insanlar olur kolayca kilo almışsın, solgun görünüyorsun, sesin kısılmış, şuranda sivilce çıkmış diyebiliyorlar kolayca. Ben geçen kuzenime yapmak istedim aynısını, o bana yaptığı için. Ama kendimi çok kötü hissettim. Yapanlar nasıl yapıyor?

• Çok
    49% (36)61% (42)55% (78)Oy Ver
  • Hiç
    51% (38)39% (27)45% (65)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
20|29

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yapmıyorum. Kimse mükemmel olmak zorunda değil ki. Zaten sistem yeterince kafamızda olması gereken imajı çiziyor. Niye insanların kalbini kırayım.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Samimiysem doğruyu söylerim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Korkuyorum öyle şeyler demekten. Dediğimi de, kötü hissettirdiğimi de hatırlamıyorum.

Kalp kırmak kadar kötü bir şey daha var mı?

1|0
    0|0
  • Onlar duygusuz. Onlar Zalim.
    Sen istesen de öyle olamazsın.
    Allah her daim iyilik versin.

1|1
    0|0
  • çok yakınımsa söylerim, o da bozulmaz zaten.
    aramızda mesafe olan adamı uyarmam bile belki, aynaya bakınca görsün.

1|0
    0|0
  • İstersem gayet iyi başarırım ama bunu isteyecek raddeye gelmiş olmam lazım, ki sabrı yüksek bir adamımdır.

1|0
    0|0
  • yapmak istersem fena yaparım ama tercihim iyi hissettirmekten yanadır.

1|0
    0|0
  • sesin kısılmış suranda sivilce çıkmış gibi cümlelerle alınan biri aşırı alıngan biridir kendini toplaması lazım.

0|0
    0|0
  • Onu sitede yapiyorum genelde engelliyolar :D

0|0
    0|0
  • evet durduk yere yapmam ama karşılık olarak olabilir o konuda iyiyim karşımdakinin moralini bozmak istersem bozarım :d

0|0
    0|0
  • Öyle bişey yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Genelde yapıcıyımdır. Ama bazen öyle kasılıyorlar ki insanlar. Görüyorum mesela çevremde biri ötekini yerin dibine sokuyor falan o durumda hiiiç acımam milletin içinde dövmekten beter ederim.

0|0
    0|0
  • Oldukça.

0|0
    0|0
  • Ilgilendirmiyor pek beni..

0|0
    0|0
  • yapmıyorum öyle

0|0
    0|0
  • istemediğim bişey başarılı değilim olmak da istemem

0|0
    0|0
  • Gerçekler genelde can acıtır

#YüreğiSızlayanAdam

0|0
    0|0
  • ben umursamadıgım kişilere derim

0|0
    0|0
  • Siyah kanatlarimi açtiğimda bir insani felakete bile sürükleyebilirim.

0|0
    0|0
  • Insanlari uzecek kiracak hic bir davranista bulunmam

0|0
    0|0
  • Kimseyi kötü hissetirmedim şimdiye kadar

0|0
    0|0
  • Hissettirmemeye çalışırım

0|0
    0|0
  • Eğer biri bana karşı oynarsa ben ona daha çok oynarım ve maçı kazanırım :D

0|0
    0|0
  • ben yapmam onlar zaten mutsuz

0|0
    0|0
  • Diri diri mezara gömerim.

0|0
    0|0
  • Bunları Söylemek Kötülük degildir.

0|0
    0|0
  • Kötü bir özellik ama bende de var

0|0
    0|0
  • çok kırılgan olmamın bana sağladığı tek fayda , ince düşünmek oldu. bin düşünüyorum ve bir konuşuyorum. hemen empati yapıyorum ve yanlış anlamadın değil mi, anladıysan özür dilerim falan derim. kısacası kendime yapılmasını istemediğim bir şeyi başkasına yapmamaya çalışırım.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 19

• Bu konuda aşırı titizim. Çünkü bazen ciddi patavatsızlık yapabiliyorum. Karşımdakini kırmak gibi bir amacım olmuyor. Espiriyle ortamı yumuşatmaya çalışırken, onlar olayı başka yöne çekiyor ve kırılıyorlar. Sonrasında ben uzun süre bunun vicdan hesabıyla uğraşıyorum. Ama her zaman insanların kırılmasının sebebini kıranda aramamak lazım. Karşıdakinin düşünüş ve olayı çekiş yeri de önemli. Mesela bir gün kalabalık bir grupta günde bir yumurta yediğimizde gün içinde 400 kaloriyi daha az alma ihtiyacı duyduğumuzu söyledim. İkisi benim yakın arkadaşımdı diğerleri arkadaşımla gelmişlerdi ve yeni tanışmıştık. Bir iki tanesinin de kilosu epeyce fazlaydı. Bu kalori bilgisini söylemekteki amacım onlara atıfta bulunmak değildi. Aklıma dahi gelmez çünkü. Konu yiyecekleri ve ben de söylemiştim. Onlar cümleyi yarım yamalak anlamışlar. Falan filan derken triplere girdiler. Öyle yani. 😄

0|0
    1|0
  • karşımdaki beni sinir etmişse ben de çok yapıyorum bunu :/ istem dışı

1|0
    0|0
  • İnsanlara kendilerini kötü hissettirmemek için bazen duymak istediklerini söylerim. Ki istesemde beceremem kötü hissettirmeyi..

1|1
    0|0
  • Insanlarin benim hakkimda dedikleri beni baglamaz ki, umursayip aynisini yapayim. Hem yapamam da zaten oyle bir karaktere sahip degilim.

1|1
    0|0
  • özellikle egoist insanların popolarını yere indirmeye bayılırım :)

1|0
    0|0
  • Umrumda degiller

1|0
    0|0
  • Bu tarz eleştiriler de bulunmam. Ben genelde daha farklı yerlere oynuyorum. Moral bozmakta üstüme yok. Ben kaldırabiliyorsam onlar da kaldırabilir. Zalimlikse , evet. Ben kırılacağıma o kırılsın.

0|0
    0|0
  • Çok :D

0|0
    0|0
  • öyle bişey yapmam ama yapınca müthiş yaparım maalesef kardeşimin psikolojisini bozdum çok pişmanım...

0|0
    1|0
  • Yapanlar yapıyor işte zevk alıyor sanırım

1|0
    0|0
  • Sonra vicdan azabı çekiyorum.

0|0
    0|0
  • Canımın yanması yeterlidir. Acımam.

0|0
    0|0
  • Hic olmadigi kadar çok.

0|0
    0|0
  • Karşımdakini sevmiyorsam çok potansiyelli laf sokma yeteneğine sahibim ama şu var kimsenin dış görünüşüyle dalga geçmem yorum yapmam

0|0
    0|0
  • Kimseyi kırmak istemem ki ben

0|0
    0|0
  • ben yapmam yani ne gerek var

0|0
    0|0
  • Bu konuda master yaptım denilebilir

0|0
    0|0
  • Çok güzel kirarim bana misin demem