En yakın arkadaşımla kavga ettim yardımınız gerekiyor?

olayı en başından alayım. uzun süredir süregelen birşey. öncedende mesela hiç para almazdı yanına hep benden geçinirdi günde 1 lira 2 lira birşey demezdim tabi. yanında 2 yıldır herzaman 3 dal sigarası olur bazen paket alır ozamanda herkeste paket olur... yani benden ya da başkasından alırdı sigarayıda hep 5 kişi takılırız biz bu diğer 3 kişide sıra sıra kavga edip barıştı bu çocukla bende dahil güncel olan konumuza gelirsek ;
cafede çalışıyorduk arkadaşla , arkadaş kovuldu o gece neyse çıkışta biz gittik bir kafeye ( gece 4 ) 4 kişi ( bu diğer 2 kişide bizim arkadaş çağırdı diye gelmişti işi vardı iptal oldu ) ayıp olmasın diye çay ısmarlıcaktı param yok dedi ( halbuki çalışıyor ve 2 3 gündür üst üste parasını evde unutuyor nedense? ) bana sen ısmarla ben sana veriyim seninkinide nekadar tutarsa hepsini dedi sigarasıda yok... sigarayıda benden aldı veririm dedi felan neyse kalktık gittik giderken dedim vericenmi ( sigarayı hesaba katmadım bile ) hesabın parasını dedim vermesem nolcak dedi. dedim veriyonmu vermiyonmu vermiyorum dedi... iyi ozaman dedim bidaha konuşma felan filan eyvallahımı çektim kısacası.
bizim diğer arkadaşlar öğrenmedi bu olayı benim anlatımımda kıt tabi bu lavuk kendini acındırıcak diğerleride onun tarafına geçicek büyük ihtimalle ve benim ortamım kalmayacak. bu konuda birşey yapmam lazım ama ne yapayım
bu çocuk beni ve diğerlerini sömürüp duruyor her gün 2 3 sigara veriyoruz nezaman vermicem desek lafınımı yapıyon 1 sigaranın oluyo sonuç... düşünsenize her ay bu çocuğa sen 50 liralık masraf yapıyosun ama senin herzmaan paran oluyo : ( çocuk fakirmi değil. maddi durumu benden iyi )

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Yalnız kalacağımı bilsemde doğru bildiklerimden vazgeçmem

0|1
    0|0
    • doğru diyorsunda kaç yıllık arkadaşlarım hepsi bir anda silip atmakta istemiyorum onlara seçim yap diyememde sizin dediğiniz gibi en mantıklısı zamana bırakmak ama içim içimi yiyor şimdi bende çalıştığım yerden istifa etmeyi felan düşünüyorum ne yapsam diye

• sorun para yedirmek değil şöyle düşün biz çok yakın 2 arkadaşız ben hergün hergün küçük miktarlarda senden bişeyler alıyorum sonra ödeşiriz felan filan diyerekten. ama hiçbir zaman ( kendime yeticek dışında sana verebileceğim kadar param ya da başka birşeyim olmuyor ) ne düşünürsün haksızsam haksızsın de gideyim yarın özür dileyeyim ya düşünemiyorum hiçbirşey

• Yazdıklarına göre haksız değilsin. Seni kullanıyor resmen sinir olurum derken bunları kastediyorum. Hiç hazzetmiyorum böyle insanlardan kendini akıllı sanan kişiliksiz insanlar bana göre

En İyi Erkek Görüşü

• tamam sen iyisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Otlakçı ve siz de beslemişsiniz alışmış k... beter diye boşa dememişler kardeş.

Bazı arkadaş ortamında oluyor böyle insanlar da arkadaşların zaten O arkadaşın otlakçı olduğunu biliyor sen niye üzülüyorsun bu kısmını anlamadım ben.

Üzülme bu yüzden gidecekse arkadaşların bırak gitsinler kimse yalnız kalmaz burada haklı olan sensin.

Bir olur iki olur da hep sen niye para veresin arkadaşlıkta para lafı olmaz, olan da verir yeri gelince ama bu tür sömürücü zihniyetlere dur demeli.

Sen de desene gel nüfusuma alıyım da tam olsun diye 1 dal dal 1 kuruş bir kuruş çocuğa bak yedirme kardeş kimseye paranı hayır yapsan bin kat daha iyi.

0|0
    0|0
    • hayırlı biri olsa oda iyi :))) hayırsızın teki bakalım artık hiç umrumda değil kendi gelirsede kendi bileceği iş

• Bence diğer arkadaşlarınla konuşmalısın, onlar da aynı durumdalar anlarlar seni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...