Sizce ne kadar eğlenceli bir karaktere sahipsiniz?

Size göre eğlenceli misiniz ya da ne kadar eğlencelisiniz? Mesela bana göre ben çok eğlenceliyimdir eğlenmeyi de gülmeyi de seven bir insanım. Siz kendinize göre eğlenceli misiniz?

0|0
15|37

En İyi Erkek Görüşü

• eglencesiz ruhsuz kötü birisiyim ben :)

0|0
    0|0
    • hadi canım değilsindir

• madalyonun diger tarafına baksamda böyle hayata küstüm.. bencil olabilir fakat bilmiyorum işte sıkıcı :/

• biliyomusun bakış açın yüzünden böylesin ya da ben bakış açım yüzünden böyleyim düşünsene bir daha anne karnında ölen yaşayamayan birisi göremeyen birisi koşamayan birisi gülemeyen birisi milyarlarca var ben böyle bakıyorum ben onun yerinede yaşıyoyorum ben onun yerinede görüyorum ben onun yerinede gülüyorum onlarda istiyo ama önlerine bir yaşam sunulmamış elinden bişeyler gelmiyo senin bir hayatın var ve onlar sana imrenerek bakıyo istiyolar ama olmuyo nasıl biey biliyomusun hani bir öğrenci sınavdan 99 alırda ağlar bir öğrencide 20 alıp güler işte ona benxiyo onlar bunu yapabiirken sen neden yapamıosun engel ne

En İyi Kız Görüşü

• Çok eğlenceliyim :D mutsuz bir insanı anında güldürebilirim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Pek eglenceli oldugum soylenemez

0|0
    0|0
  • değişken. bazen kıpır kıpır susturamaz kimse, bazen sessiz köşesinde.

0|0
    0|0
  • Sürekli pozitif gülen ve eğlenceli birisiyimdir :)

0|0
    0|0
  • Oldukça eğlenceliyim. Mutsuzluk, depresyon bana göre olmadı hiç bir zaman. Hayattan zevk almayı bilmek gerek. Dünya yansa bir bağ otluğum yanmaz 😂😂

0|0
    0|0
  • Bilmem.

0|0
    0|0
  • Hic eğlenceli değilim

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye göre değişiyorum bazılarına çok sıkıcı oluyorum.

0|0
    0|0
  • eğlenceliyim ya yanımdaki insan pek sıkılmaz duruma göre ciddide olurum ama çok da makara yaparım

0|0
    0|0
  • Canım isterse çılgınlar gibi eğlenip herkesi coştururum istemezse de tam bir nemrut olur çıkarım zdfszgf

0|0
    0|0
  • çok eğlenceliyimdir

0|0
    0|0
  • Çooook eğlenceli bir karaktere sahibim sjsjsj

0|0
    0|0
  • Kişiye gore değişir. Samimi olduğum kişilerle aşırı egleniyoruz

0|0
    0|0
  • Kişiye göre değişirim