Sizce Türk gençliğinin Ülkücülüğü benimsemesini nasıl karşılıyorsunuz?

Bilmem bilir misiniz Türkiye de ki gençliğin %50-55'i ülkücülüğü benimsemektedir. Bizler bunun ileride daha milliyetçi bir ülke olacağımızı düşündürüyor. Siz bunu nasıl karşılıyorsunuz? Ne düşünüyorsunuz?

Sizce Türk gençliğinin Ülkücülüğü benimsemesini nasıl karşılıyorsunuz?
#YaşasınÜlkücülük
#YaşasınTuran

Güncellemeler:
🇹🇷 🤘

2|3
20|19

En İyi Kız Görüşü

• Bence mükemmel bir durum: milliyetçilik en güzel duygulardan bir tanesi. Bazı beleş yiyiciler bilmez 😂😂😂😂

2|2
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gençler su yazılanları benimser ise muhakkak başarılı olacaktır.
    Ülkücü, döktüğü alın terine, harcadığı emeğe ve kaybettiği zamana rağmen, hedefe hemen ulaşamayacağını bilmeli ve mutlu neticeyi yıllarca sabırla beklemeye razı olmalıdır. Öyle hedefler vardır ki, oraya ancak asırlarca sonra varılabilir. Bu uğurda kim bilir kaç ülkücü, hedefe yarın varılacak gibi çalışır, fakat zafer çiçeklerinin yüz yıllarca sonra derlenebileceğini de göze alır.

Dilimizdeki “Sabrın sonu selamettir”, “Sabreden derviş muradına ermiş “, “Sabırla koruk helva olur”, “Sabır başı sarı altın” gibi atasözleri bütün ülkücülerin kulağına küpe olmalıdır. Sabırsız insan çok çabuk yılar. Davadan hemen dönebilir. Halbuki ülkücü tuttuğu yolun bütün icaplarını yerine getirdikten sonra, geçici başarısızlıklar ve yenilgilerle dayanma gücünü kaybetmez.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Ne güzel işte

2|2
    0|0
  • milliyetcilik iyidir, ölcüsünü kacirip irkciliga yönelilmedigi sürece..

1|3
    0|0
  • Aynen. Bu yüzden Türkçü aileler en az 3 çocuk dünyaya getirip öyle yetiştirmeli.

2|3
    0|0
  • rus asıllı olmama rağmen ülkücüyüm çünkü bu vatanı sonuna kadar koruyacak kişilerin ülkücüler olduğunu biliyorum oyum MHP'ye

0|4
    0|0
  • Yaaa keşke keşke herkes ülkücü olsa yeni nesile aşılamak lazım

0|4
    0|0
  • İnşallah gençlerimiz dogru yolu bulur ve ülkücü olurlar

0|3
    0|0
  • Sayımızın artmasını umuyorum 🇹🇷 . !

0|2
    0|0
  • Irkını vatanını davasını benimsemekten daha güzel ne olabilir ki. Herkes Milliyetçi Türkçü olsaydı daha da yaşanılıcak bir ülke olurdu lakin bizim kitlemiz bile alayına adamlık vatansever olmayı öğretmeye yeter.! Vesselam..

0|2
    0|0
  • Olması gerektiği gibi

0|2
    0|0
  • Ulkuculuk iyi de ben hem turklugu hem islami savunuyorum. Yani ikisi bir aradam turklugu islamdan ustun tutan ulkuculeri begenmiyorum

0|2
    0|0
  • Hoş değil.

0|1
    0|0
    • Neden değil, neye yönelmelerini isterdin?

• Biz seni göndeririz. Sen rahat ol.

• Gayet rahatım zaten. Yerse.

• Müthiş karşılıyorum #YaşasınÜlkücülük #YaşasınTuran

1|2
    0|0
  • Olması gereken

0|2
    0|0
  • Cok guzel bence bir asena olarak katiliyorum

0|1
    0|0
  • Dilini töresini kimliğini kaybeden toplumlae yenilmeye mahkumdur

0|2
    0|0
  • Süper👍👍

0|1
    0|0
  • Umut varsa yasamaya değer

0|1
    0|0
  • bnde ülkücüğüm ama Türkiyede yüzde yüz Türk yok ne yazıkki

0|1
    0|0
  • Bazılarının ülkücülüğü yalan ülkücü oluyim derken türkücü oluyorlar her insan taşıyamaz bu davayı

0|1
    0|0
    • Ülkücü, Türkçü, Milliyetçi aynı şey. d

• Haa ben de yanlış falan zannettim :D ezbere okudum :D... doğrudur.

• Yapma guzel kardesim ulkuculukle turkculuk ayni sey degil bence arastir bu yorumu muhalefet olarak degil dava kardesin olarak yapiyorum

Erkekler Ne Diyor 18

• Türk Ülkücü doğar

1|3
    0|0
  • Türk gençliğinin , gençliğe hitabeyi benimsemesi ve ilke olarak alması lazım.. Nutuk okuması lazım. Ama anca boş işler peşinde

0|1
    0|0
    • Onlari okuyamayan zaten ülkücü olamaz. d

• Aynen öyle. bir de karşıt görüşleride iyi bilmeli insan. Neyi neye karşı savunacağını bilmeli.

• Katılıyorumm.. mesela bizimki bir vatan savunmasıdır. Her şeyden önce

• Asırı ırkci olanlari sevmiyorum zira turk bir insana baska bir insan hasa esdeger olamaz gibi yuceltiyorlar ve bu cok kotu vatanini sev milletini sev ama ırkci olma ustun gorme...

1|1
    0|0
    • Üstün gören yok zaten lakin, mesele vatansa... Dünyanın sah damarını keserler..

• Elbette o genclere can feda ama arada dozunu kaciranda cikiyor bunlari hatirlatiyorum ki gorurse o sekilde genclerimiz biraz sorgulasinlar kendilerini cunku kibir seytandandir ve zarari bize dokunur yoksa biz biliyoruz bu vatan bu ezanlar bu bayrak icin kosarak sehit olmaya gidecek cok gencimiz var allah onlari korusun...

• Evet. Ne yazık ki öyle. 😔

• İnş Türkiye Ülkü ile yönetilir birgün...

0|1
    0|0
  • Face de falan bakıyorum aynen 10 17 yaş arasi bayaa geniş bir kitleye sahipsiniz 😁😁😁

2|1
    1|0
  • Mhp'li değilim Erdoğancıyım Ülkücüde değilim doğal olarak ama yakın gördüğüm bir ideoloji aynı amaca farklı bakış açılarıyla bakıyoruz tek farkımız bu

1|1
    0|0
  • ülkücü insan bu ülke için bir güvencedir , vatana ihanet etmezler , tek tük çürükler cıksada kolay kolay davasından vazgeçeni görmedim. cok ülkü ocaklarında arkadaşlarım var , ben akp ciyim diyede beni linç etmeye çalışmadılar :D.

0|2
    0|0
  • Yaşasın ırkımın Turan ülküsü...

0|2
    0|0
  • Kurultaya bağlı...

0|1
    0|0
  • Çünkü bu Türk düşmanı iktidarı devirmek için. İnşallah bu iktidar devrilecek ve yerine MHP iktidar olacak

0|1
    0|0
  • Milliyetcilikle irkcilik arasindaki ince cizgiyi anladigimiz zaman kesinlikle harika olacak olan olaydir

1|1
    0|0
  • aynen yaşasın ülkücülük

0|1
    0|0
  • yanlış anlaşılmasın ama milliyetçiliğin aşırılığı birilerini linç etmeye kadar gider yani bir düşünsenize 100 kişi sırf farklı görüşten diye birisini linç ediyor

0|1
    0|0
  • Ülkücüsü de olsun komunistide türkçüsü de. El elden üstündür nede olsa.

0|1
    0|0
  • Rehber Kuran hedef Turan diyorum.

0|1
    0|0
  • %10 luk bir kesim ulkucu sadece abartmayin yakinda tamamen biter bu gorus zaten ulkede kurtulur bu gerici zihniyetten

0|0
    0|0
    • %10 luk mu? Secimlere göre mi konusuyorusn ne :D Genclik diyorum sana. Birde hepsini söylemedim :D

• Ha bir de her ülkücü MHP li değildir.

• Hepsi ergen goruslerinin ne oldugunu bile bilmiyolar

0|0
    0|0
    • Şükürler olsun, abuk subuk ideolojileri savunmuyorlar. Bu vatan savunmasıdır. Kim ne bilmeyecek..

• Olması gereken o zaten ülkücülüğü benimsemeyen Türk'ten şüphe ederim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...