Türk kızları gerçekten çirkin mi?

Yani genel olarak baktığımız da nasıllar. Ya da işte şu memleketimizin kızları fena diyebilceğiniz var mı? (Bursa, İzmir, Rize vs.)
Ben şeyi merak ediyorum. Yabancıların ( benim en beğendiğim Arnavutluk, Almanya, İtalya, Polonya) bu tip kızlar da çirkin bulmak zor. Masallah hepsi harika. Hele Arnavutluk, oyşş ^^ Türk erkeklerinin bu kadar abazan olmasının sebebi Türkiye de öyle kadın görmedikleri için diyorlar. Yani bu bir söylenti. Gerçi yabancı erkekler de abazaymış böyle diyen de vardı :) (Örnek İtalyan)

Heh bunlar böyle harikayken Türklerin soyundan felan dolayı mı "Türk kızları çok güzel ya" diyemiyor insan? Ha bana göre çokta güzel Türk kızları var.

0|1
8|49

En İyi Erkek Görüşü

• Tvde internette gördüklerine bakarsan tabi türkleei begenmezsin kaçtane çiftçililk yapan italyan gördün gördükleein hep pyuncu manken

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 48

• Yo güzeldir

1|0
    0|0
  • Yahu kedi uzanamadığı ete mundar bunu ne zaman anlayacağız bence çok güzel türk kızları var

1|0
    0|0
  • Onlar gibi kendilerine baksalar onlara bin basarlar ama yinede yanyana koysan bir çok kategoride yabancı kızlar önde

1|0
    0|0
  • yok be neden cirkin olsun lokum gibi

1|0
    0|0
  • güzelim hatunlar var neden öyle düşünüyosun hem bikere çirkin kız diye bişey yoktur güzel kız vardır bide daha güzel kız vardır

1|0
    0|0
  • Benim için güzelliği on para etmez.. Sadece karakteri sağlam olsun ve efendi olsun kafii benim için.. Emretsin onun için ölüme gideyim..

1|0
    0|0
  • Guzelleri var knk.

1|0
    0|0
  • kim uyduruyor bunları? bıyıklı afgan kızlarını türk kızları diye yutturuyorlar, sonrada bütün kızlarımızı üzüyorlar. türk kızları candır <3

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum sanki turk kizlarinda birseyler eksikkk ama neeee turk erkekleri gercekten cok azgin bunu yabanci kizlardan da cok duydumm

1|0
    0|0
  • Türk kızları bence çirkin değil, bazı kızların kendileri ile sorunları var bu durumdan çıkmak için mutluluk oyunu altında ego pompala oyunu oynuyorlar ama bilmedikleri kendilerini batırıyorlar

1|0
    0|0
  • Çirkin diyemem sadece sarışın seviyorum ben o da az

1|0
    0|0
  • Bence Türk kızları çok güzel elbette çirkin olanlarda olucak. Yanlış olmadan doğruyu nasıl biliriz ki. Bir insanla aynı dili konuşmak, o dilde espri yapmak, bir yabancı kötü bişe söylediğinde çiftin birbirine bakması ve tebessüm etmesi. Daha ne olsun. Güzellik geçiçi ama insanlık arıyor işte ne yaparsın :)

0|0
    0|0
    • Yabancılar da da çirkin yok mu sanki?

• Var. Ama işte insanlar aslını gömmek olsun. Türk kızları çirkindir diyenler ya dışarıya özenti ya elinden başka ilişkisi yok ya da 3-5 kızla çıkıp onları referans alıyor.

• Türk kızları oldukça güzeller. 3 - 5 abaza salağın lafına bakıp bozmayın moralinizi.

1|0
    0|0
  • Türk kızları gerçekten çok güzel ama işte hepsi birbirinden havalı ve trip meraklısı en büyük eksileri bunlar bence

1|0
    0|0
  • Her ırkın kendine has güzelliği var ve bizim kızlarımız da güzel.

1|0
    0|0
  • Ana baba genleri iyise ortaya güzel birşey cıkar gen meselesi birde bakım

1|0
    0|0
  • Bana göre genel olarak güzelleri hepsinin ayrı bir güzelliği var

1|0
    0|0
  • bana göre türk kızları hepsinden güzel çirkin diyen halt yemiş :D

1|0
    0|0
  • Degiller aslinda bazi erkekler ulasamadiklarinda camur atiyolar... izi kalsin misali...

1|0
    0|0
  • Evet %90

0|0
    0|0
  • Evet güzel türk kızları çok da yani karakter olarak sevmiyorum ya

1|0
    0|0
    • Yabancılar çok mu iyi

• O zaman ne atıp tutuyosun :D

• Neye atıp tutuyorum türk kızlarının karakterinden bahsediyom yabancı kızları tanıyınca türk kızlarının karakteri mi değişecek gözümde. Ne saçmalıyorsun sen😀😀😀

• Kızlara oyh çekmişsin :)

1|0
    0|0
  • Bence acımasızlık yapmamak gerekiyor. Çirkin falan değiller.

1|0
    0|0
  • bence cok guzeller ama cok havalılar

1|0
    0|0
  • 165 ve altı her turk kızı guzeldır bence

1|0
    0|0
  • yüz olarak pek güzel değildir lakin fizik olarak iyidir. kezbanlık trip ve yalan fazladır türk kızlarında. yabancı kızlar gotsüz veya şişman oluyor. dürüsttürler

0|0
    0|0
    • hepsi öyledir yani vay be neymis bunlar ne varsa türklerde var görüyor musun :)

• İzmir kızları şahane ama İzmir kızı diyorum dikkatini çektiyse İstanbul'da fena değil karadeniz kızları berbat özellikle Trabzon ama yabancı kızlar gerçekten türk kızlarından daha iyi :)

0|0
    0|0
    • Trabzon kızlarına kurban ol lan sen. Nesi berbatmış?

• sende bokuma benziyorsun

• sen neden üzerine alındın Trabzonluyum diye mi? :D ahah ben zaten tipim harika demiyorum önce eleştirilmeyi kabullen

• karakterleri daha cirkin tiple kalsa yine iyi iyi kalp orter ama ikiside yok :(

0|0
    0|0
  • Öncelikle Türk kızları çirkin değil kesinlikle.. Diğer Avrupa ülkelerine ciddi mana da bakımsız diyebiliriz ama.. Abazanlık olayındaysa Türklerde ciddi bir yokluk ve açlık olduğu diğer yerlere göre kesin..

0|0
    0|0
    • Yabancılar da da olduguna eminim..

• Yok demiyorum.. Kesinlikle çok fazla.. Ama toplumsal koşullar ve algılar muhakkak ki çok farklı..

• hiç değil

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Evet çirkiniz

1|0
    0|0
  • Çünkü türklerin hepsi türk değil incelendiğinde karışık ırklar var saf türk olan çok az kişi olduğu için değişik yani ne hepsi güzel ne hepsi kötü farklı farklı. Ki hersey güzellik değil her ülkenin kızları güzel erkekleri yakışıklı diye bişeyde yok

1|0
    0|0
  • Karma yani, güzellik göreceli

2|1
    0|0
  • Türk kadınıda erkeği de genel olarak ortalama tipe sahip tabi çok güzel yakışıklı olanlarda var aynı şekilde göze hitap etmeyenlerde

1|0
    0|0
  • Hayır. Etnikler çirkin.

1|0
    0|0
  • Erkekler de yakışıklı değil ki zaten, güzellik/yakışıklılık oranı düşük

1|0
    0|0
  • evet çok çirkin lanet olsun türk kızlarına

0|0
    0|0
  • Genleri karıştırmamaktan ötürü. Git Avrupa'da bir üniversiteye, her ırktan öğrenci bulursun. İnsanlar karma yaşıyor. Bizde? Bizde herkes Türk. Gen karışımı yok, çeşitlilik yok. Olmayınca da kadını da adamı da böyle maalesef. Sadece kadınlar değil yani.

1|0
    0|0
Yükleniyor...