Lgbt üyelerine neden saygı gösterilmiyor?

Arkadaşlar niye insanlar kimin kimi sevdiğine kiminle yattığına karışıyor olmuş her insan özgür istediğini yaşamaya. bir kız gitmiş başka kızla yatmış bu ikisi dışında kimi ilgilendirir? niye insanlar böyle kendi alakası olmayan şeylere burnunu sokmaya meraklı?

0|2
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi hallerinde kalsalar sıkıntı yok fakat topluma ahlaksızlığı hayasızlığı toplumu yozlaştırıp nesilleri ifsad niyeti taşıyan protestolarına asla müsaade edilmemeli hele hele ramazan ayındayız tamam belki müslüman olmayabilirsiniz fakat hiç olmassa aynı vatanı aynı toprağı paylaştığımız için lgbt lilerin çoğunluğu müslüman olan bu ülke vatandaşarının dinine kültürüne yaşam tarzlarına görüşüne saygı duyup bu tür eylemlerden vazgeçmeleri gerek. hele hele böyle sıkıntılı bir dönemde bunu yapmamalrı gerek. müslümanlardan saygı beklediklerini ifade ediyorlar fakat müslümanların kudsiyyetlerine kendilerinin saygıları yok

0|0
    0|0
    • Seni öldürseler hakaret etseler toplumdan dışlasalar sende buna karşı çıkarsın emin ol

• hayır canım onlarda bir insan kendi tercihleri doğrultusunda o hayatı seçmişler. ve o hayatı kendileri seçtikleri için onlar bunun hesabını allah averecekler ben değil. bundan dolayı ne öldürülmeleri nede horgörülmeleri doğru bir uygulamada değil. kesinlikle öldürülmelerine hor görülmelerine karşıyım. fakat toplumu yozlaştımamaları adına bu protestolarını edep saygı başkalarını incitici ve helede islama hakarete varmamalı ben bunu söylemek istedim.

• ayrıca biz müslümanlar allahın lut kavmine lut u gönderip bu hayasızlıktan vazgeçmeleri doğrultusunda onları uyarıyor. bizim aynı misyonla hareket etmek gibi bir görevimiz var. onları uyarmak ve bu hayasılıktan ve bu doğal olmayan durumdan vazgeçirmek gibi bir görevimiz var. aksi takdirde onlara gelecek olan felaketten bizde nasibimizi almak durumunda kalacağız tıpkı lut un karısı gibi. tabi bunu yaparken asla şiddet e başvurulmamalı.

En İyi Kız Görüşü

• Allah ın açık bir şekilde yasakladığı bir şeye neden saygı duyayım?

0|0
    0|0
    • Namaz kılmayanı öldürüp hakaret ediyor musun

• Bana kardeşim deme Allah'a şirk koşan birisi kardeşim değildir saygı duymuyorum duymayacağım da.
      Böyle bir şeyi asla normal bir şeymiş gibi gösterip yaşayamayacaksınız hele ki bu ülkede. Bizim ülkemiz bizim şehrimiz bizim semtimiz. Git kutuplarda yaşa aşkını :D Yazma cevap vermeyeceğim. d

• allaha şirk koştugum yok ben namazımıda kılan biriyim sen umarım bunun hesabını allaha verirsin... ben sadece herkese saygı duyan herkesin fikrine istediğini yapsın bundan banane gözüyle bakarım sen olayı çok yanlış anlamışsın hadi sanaa hayırlı geceler

Erkekler Ne Diyor 21

• Sapıklara saygı olmaz. Sapıkların hakkı kötektir.

0|2
    0|0
  • Alışılmış bişe değil. Eğer sen insanlara sadece erkekler ve erkekler çoçuk yapabilir diye öğretseydin ve erkeklere özel bir sıvıyla çoçuk sahibi olmaları sağlansaydı ve gayet sağlıklı olsaydı. Kadınla birlikte olana kötü gözle bakılırdı. Kısaca yetiştirilme ve öğrenilmiş olaylar

0|0
    0|0
  • Saygı hakedene gösterilir bizim orda.

2|2
    0|0
    • Hakediyorlar senden benden farkları yok

• Diyemezsin zaten

• Çünkü burası ahlaklı bir ülke. Cumhurbaşkanından muhtarına kadar namuslu 😑

0|1
    0|0
  • türk aile yapısına uygun davranışlar deyil henüz buna hazır deyiliz bence lezlik neyse biyere kadar ama iki tane pehlivanın birbiriyle güresmesi bence hiç hoş deyil bu bircok insan için böyle niye sınırların dışına cıkmak istiyoki bu ibişler bul bir hatun onu sev oglan

0|0
    0|0
  • Sormak lazım

0|0
    0|0
  • Bak güzel kardeşim ben bursada yaşıyorum lgbt ye neden karşı olduğumu burdan anlamalısın , simdi siz lgbt diyosunuz ama oğlan ve oğlancılardan başka kimse yok onların icinde destek cıkan bizim gibi normal insanlar var ama bir tane lezbiyen yokdur bursada varsada cok nadir yani demek istediğim lgbt değil oğlan ve oğlancılar diyelim şuna

0|0
    0|0
    • bende bursada yaşıyorum olmadıgına bu kadar emin olma sen nerden bilebilirsinki

• varsa çıksınlar meydanada lgbt ciyim diyen oğlanlarla mitink yapsınlar neden bütün mitinklerde oğlancılar var?

• çünkü cemaat ve din kafası maalesef insanların birbirine olan saygısını bitirdi... baksana kamerayla alenen açık cihangir olayında bile medyada dahil döven yakan adamları haklı çıkaracak neredeyse.. başımızdaki hiç derdimiz kalmamış gibi geziyi yeniden kaşıyor.. imkanım olsa bu ülkede beş dakka durmam soguttular memleketten...

0|0
    0|0
  • Bunlar sapkinliktan baska bir sey degil sadece muslumanlar icin degil hic bir dinde her almaz ve lanetlenmisdir bu tur seylerr

0|0
    0|0
  • Kadın kadına hadi biraz estetik duruyor ama erkek erkeğe 😱

0|0
    0|0
  • Umrumda değiller.

0|0
    0|0
  • Cinsellik özeldir. Milletin gözüne soka soka yapmak saygısızlıktır. Kendin saygısızlık edip baskasından saygı bekleyemezsin. Herkes istediğini sevebilir sevebilir buna kimsenin sesi çıkmaz. Ama özel hayat özel kalmalıdır.

0|0
    0|0
  • Saygı duymak zorunda mıyım

0|0
    0|0
  • o kadınların kendılerıyle değilde hemcınslerıyle beraber olduklarını kabul edemedıkerınden dolayı bır nevı kıskanclık dıyebılırz

0|0
    0|0
  • LGBT nin desteklenecek bir tarafı yok ki zaten destekleyeyim

0|0
    0|0
    • desteklemene gerek yok saygı duy yeter

• Herkesin kendi özgür iradesi sana nasıl saygı gösteriyorsak onlara da göstermemiz gerek bir farkları yok

• Çok farklı var.. Müslüman isen zaten buna destek çıkmaman gerekir ki Anal yoldan yapılan ilişki direk cehennemliktir.. Hadi bunu geçtim Anal yoldan yapılan ilişkinin AIDS ' e yakalanma oranını kat ve kat arttırdığı zaten bilimsel bir gerçek.. Ayrıca yarın öbür gün benim çocuğum trafik kazası geçirse ve ona bir LGBT üyesinin kanını verdiklerinde çocuğumun yapısı bozulabilir yani çocuğum kızsa lez , erkekse gay bireye dönüşebilir bu da bilimsel olarak kanıtlanmış.. Sen hala gelmişsin bana bırak yaşasınlar diyorsun.. Benim için din boyutu değil bilimin ne dediği önemli çok istiyorlarsa öyle bir şey yaşamayı Hollandanın kapıları bunlara açık ibneliğin lüzumu yok.. Ve de artık yaptıkları şu yürüyüşe onu yürüyüşü demesinler bir öğretemedim millete bu zihniyetin onuru hiçbir zaman olmadı olmayacakta

• Çevreye rahatsızlık veriyorlar.
    https://www.youtube.com/watch?v=490APcidBac

0|0
    0|0
  • Saygi duyulmasi kesinlikle lazim. Bu bir sorun evet ama Şu an bunu duzeltemeyiz. Neden mi Cünkü şuanda cok daha buyuk sorunlarimiz oldugi icin bu konuda duyarli olmamiz zor.

0|0
    0|0
  • ibnelerin saygı duyulacak hiç bir yanı yok

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
    • araf süresi 80. ayet -- Lût'u da Peygamber olarak gönderdik. Hani o kavmine şöyle demişti: "Sizden önce âlemlerden hiçbir kimsenin yapmadığı çirkin işi mi yapıyorsunuz?

• allah tüm çirkin kötü seyleri yasaklar livata haramdır zina haram dır

• Burasi müslüman ülkesi. Toplar iyi çocuklar ülkesi degil.
    Lut kavminin ikinci vearsiyonu olan bir pislik topluluga ne saygisi gösterecez. Gebersin hepsi.

0|0
    0|0
  • Diğer konular tamamda bu konuda karışırız hanımefendi. Sonuçta bu insanlar doğaya aykırı hareket ediyor. İnsan doğasından çıkıyorlar. Doğal düzeni bozmuş bulunuyorlar

0|0
    0|0
    • Seni ne ilgilendirir? bir erkek kızla yatınca sorun yok ama kız kızla yatınca doğal denge mı bozuluyor?

• Yaratılışa aykırı hani.

Kızlar Ne Diyor 8

• Lan zaten lezlere karışan yok, asıl eziyeti gayler çekiyor !!! gözünüze sokucma
    http://data.whicdn.com/images/73646687/large.jpg

0|0
    0|0
  • hayır saygı bekleyip saygı gösterilmeyecek davranışlar yapıyorlar sorun burda örnek olarak bir kadının yolda delikli seks kıyafeti giyerek gezmesi kötü görünür türkiyede bide lgbt yürüyüşlerindd erkekler bunu giyiyorlar evet homosexuel olabilirler ama herşey ortada olmamalı saygı isteyenler saygıdeğer bir yürüyüş yapmalı ki ben bunu bir lgbt bireyi olarak söylüyorum

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi tercihi

0|0
    0|0
  • Hak etmiyorlar

0|0
    0|0
  • ben ibneleree saygi göstermem

0|0
    0|0
  • Kendi evinde ne yapıyorsa yapsın umrumda değil

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • Bizde onları uyarmakla mukellefiz

0|0
    0|0
    • uyarmanı gerektiren bir durum yok ki uyardın diyelim bazıları aşağılıyor hakaret ediyor

• Ben 3 kere uyaririm nedenleri ile birlikte gerisi beni bağlamaz

Yükleniyor...