Karşı cinsten 'dost' olur mu?

Olur mu? Olmaz diye düşünüyorsanız da sebebini şaapıverin...

0|1
47|70

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 69

• Günümüzde niyetlerin temiz kalabilmesi zor elbette ama imkansız değil. Objektif bir şekilde söylüyorum bayan dostlarım var ve benim için ablamdan farksızlar

1|0
    0|0
  • Olmaz olmuyor gerçekten çünkü hep sonucu bir şekilde aşka çıkıyor yani olamıyoruz arkadaş. Ben anlamıyorum yani örneğin mesela ben bir kızla tanışıyorum arkadaş oluyoruz tam konuşuyor konuşuyorum falan ama etkilenmiyorum arkadaş olarak görüyorum ama o öyle düşünmüyor bir yerde bozuluyor yanı. Aslında çok basit bir cevabı var erkekler ve bayanların ilgi alanları zevkleri tamamen farklıdır bu nedenle arkadaşlık kurulmaz yani o arkadaşlıkta kesinlikle bşr tarafın ilgisi vardır muhakkak

0|0
    0|0
  • Karşı cinsten çok iyi dost olur ama hareketlerde davranışlarda hep bir mesafe olması gerekir bence. Fazla yakın olup tensel temas dokunuşlar akla başka şeyleri getirir. Hem duygusal anlamda hem cinsel anlamda. İki kez çok iyi anlaştıgım kızın duyguları değiştiği için bozulan arkadaşlıgım oldu. Kanka ayagı gt ayagı dedikleri bu oluyor

0|0
    0|0
  • olur nıye olmasın :D bende karsı cıns severımz aten D:

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Asıl onunla olur eş diyoruz ya geçi ben bu şekilde inanıyorum

0|0
    0|0
  • Ben inanmıyorum buna, o yüzden olmaz diyorum. Bunların sonu genelde yakınlaşmaya gidiyor ve kötü bitiyor.

0|0
    0|0
  • uzaktan ayrı şehirlerde ve az görüşerek belki ama aynı şehirde aynı ortamda biraz zor :)

0|0
    0|0
  • Olurmus olmaz desem de

0|0
    0|0
  • Kız çirkinse olabilir. Güzel kız ve bir erkek dost/arkadaş olamaz. İmkansız bir şey bu.

0|0
    0|0
  • Olunmaz.

0|0
    0|0
  • @KolalıCelibonnn benim için dost değil kardeştende öte yerimm 😂😂❤❤

1|0
    0|0
  • Belki

0|0
    0|0
  • biyere kadar :)

0|0
    0|0
  • olamaz :D

0|0
    0|0
  • olur.

0|0
    0|0
  • olur olur da karşı cinsin duygularına hakim olması gerek mesela bugün kankam bana aşırı yakın davrandı ne oluyo la biraz uzak dur millet yanlış anlayacak dedim anlarsa anlasın ne olacak diyo mk

0|0
    0|0
  • olur neden olmasın...

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Bilmem belki

0|0
    0|0
  • Olunur Tabi

0|0
    0|0
  • Olur sonra sevgiliye yol alir belki

0|0
    0|0
  • vakti zamanında önümü çok kapattılar. kadınlarla arkadaş dost olmam.

0|0
    0|0
  • Güzel olur.

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Dost olmaz tost olur

0|0
    0|0
  • olur tabi neden olmasın eğer iyi bir dostsa sen ne istiyosan sana onu verir

0|0
    0|0
  • olur tabi ki de :)

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    39

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 47

• Yaş ilerledikçe olma ihtimali azalıyor bence. 14 yaşında tanıştığım, bmf (best male friend) diye seslendiğim bir arkadaşım var. Aramızda hiçbir zaman farklı bir düşünce olmadığından eminim. Çünkü yaklaşık 15 16 yaşlarındayken birbirimiz nasıl arkadaşlar olarak gmrdüğümüzü konuştuk. Hani romanlarda kızın yakın bir erkek kankası olur ya, kesinlikle sevgili olmak gibi bir düşünce içersinde olmayan tip, o da benim için neredeyse öyledir. Fazla samimiyey kurmayız, ben pek sevmiyorum, ama yine de bmf i hak eden birisi. Karşı cinsten, gerçek düşüncelerini biliyorsan, dost olur. Hatta çok da güzel olur. Kim ne derse desin. Karşı cinse karşı hemen hepimizin büyük empati eksikliği varken, bu dostlar bize fazlasıyla katkısı olacak kişiler. 😊

0|0
    0|0
  • hemcinstem daha saglam dost olur.
    erkekler bu konuda kadinlardan daha kaliteli.
    fakat benim hic olmadi.

0|0
    0|0
  • Günümüz dost anlayışı ancak sevgilin olduğu zamana kadardır dostluk dedikleri şey yaşıyorlar ama buna dost demeye bin şahit ister

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • var yıllanmış dostluklarım.

0|0
    0|0
  • Olur çok da güzel olur şimdi var ve iyi ki var beni kıskandığında kötü niyetle değil paylaşamamaktan beni birinin üzmesinden çok korkar benim abim yok önceden keşke olsaydı derken şimdi aramıyorum çünkü kardeşten abiden öte bir insan var hayatımda Allah bizim kardeşliğimizi bozmasın herkese benim kardeşim gibi dost nasip etsin🙏

0|0
    0|0
  • Olur ama sartlari var. Eger kucuklukten beri arkadassaniz ve kafa yapiniz bozuk degilse yani sapik degilseniz bir omur dost kalirsiniz. Cunku burfa kucuklukten gelen saglam bir dostluk var. Ama eger 17 18 den sonra olmussa bu dostluk taraflarin birbirini kisilik veya tip olarak begenmemesi lazim. cunku begenirse er gec bir taraf hoslanir. Cunku burda da temelden gelen saglam bir dostluk yok o yuzden yas siniri koydum. Benm bu sekilde iki erkek dostum var. Biri 6. Siniftan beri cok yakin arkadasim. Digeriyle gecen sene arkadas oldum ama ikimizde birbirimizin hem tipi hem karakteri degiliz 😂 yani sorun yok😂

0|0
    0|0
  • Elbetteki olur. Değil mi canısı?:) @audinceee

0|1
    0|0
  • Olmaz hiç birinden valla geçen dostum sırdaşım dediğim kisinin eski sevgilisi bana musallat oldu neymiş efendim benim bu arkadaş ona demiş ki bununla çıkıcam da hoşlanıyorum da bilmem ne arkamdan ne dolaplar dönüyo yeni öğrendim artık bu da bana bir ders oldu

0|0
    0|0
  • Olur bence
    Olmali

0|0
    0|0
  • Olmaz en azında benim için olmaz.

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|1
    0|0
  • Olur ama sonra duygular kayabilir

0|0
    0|0
  • Olur bence çünkü o da bir insan yani ayh açıklayamadım 😂

0|0
    0|0
  • Yere post olur bak ama. :)

0|0
    0|0
  • Ben olur diye bakıyorum ama 2 gün sonra yavsamalar baslıyor. Olmaz sanırım ya

0|1
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • olur tecrübeyle sabittir

0|0
    0|0
  • Olur evet

0|0
    0|0
  • Belki o da şanslı isen☺☺

0|0
    0|0
  • Olmaz, olmuyor

0|0
    0|0
  • Zor.

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Olur varda zaten.

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • binde bir diyelim

0|0
    0|0
  • Olmaz mı... Benim en yakın arkadaşım 5 senelik erkek. Yok olmadı. Benim 5 senelik en yakın arkadaşım erkek. İşte bu 😄. Sonuçta birbirimize aşık olduk ama açılamıyoruz... Yerim. Güzeldir, çok güzeldir 😊...

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    17
Yükleniyor...