BAŞKALARI İÇİN KENDİNDEN VAZGEÇEBİLİR MİSİN?

Kendine rağmen yaşar mısın hayatı?
Öfkeni ve kibrini farklı alanlarda doğru yönde kullanarak, duygularını verimli coğrafyalarda yaşayarak?
Sinirlendiğinde susmanın ne kadar önemli olduğunu bilmek istemez misin?
Başına gelenlere karşı sabırlı olmayı, kendi isteklerine rağmen sadece ve sadece biz bilinci içinde başkasının da önceliklerini gözeterek egondan vazgeçebilir misin?
Başkaları için kendinden vazgeçebilir misin?
Yaşatmak uğruna yaşayabilir misin?
Kendi rahatlığına rağmen başkasının rahatlığı için o rahatlıktan vazgeçebilir misin?
Bunları yapınca ne olacak diye kendine sormadan karşılıksız sadece yapman gerektiği için yapabilir misin?
Bunları yapmak zor birini bile ciddiyetle okuyup anlayıp uygulamak her yiğidin harcı değil ha soracaksınız sen yaptın mı diye en çok şunu yaptım KARŞIMDAKİNİN MUTLULUĞU İÇİN KENDİMDEN ÖDÜN VERDİM. Sonuç ne biliyor musunuz aşağılandım ve kullanıldım.
Mutluluğun, uzlaşmanın, birliğin, beraberliğin sırrı bunlar kimse elini taşın altına koymazken Harika bir dünya= gelecek hayal ediyoruz. Biraz makul olun çalışmadığımız sınavdan 100 istemek gibi bişi bu SEN HANGİSİNİ YAPIYORSUN KAÇINI UYGULUYORSUN BUNLARIN ;) :)

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Yaptığın birşeyi karşılık beklemeden insanlık için yapıyorsan veya sevdiğin için veya içinden geldiği veya bir çok şey olabilir bu bir iş değilki para karşılığında yapasın bu senin içinden gelen bişi bu sensin veya benim bir benliğin bir kişiliğin var bu kişiliğini karşındakinin hatası yanlışı yüzünden değiştirmek yenilmektir bence kendi kişiliğini ortaya koyamamaktır bir düşünmek gerek insan oğlunu bin iyilik yapsanda bir bile zor görülür bir hata yapsan veya hiçbişi yapmasan bin yanlış bin kusur ararlar sen yapman gerekeni yap sen kullanılmış hissedebilirsin kırılabilirsin insan olduğun bir kalbin olduğu için burdaki yapman gereken şey kime nasıl davranacağını görebilmek birde iyilikle enayilik arasındaki çizginin hangi tarafında durduğunu görebilmekte herkesin sana yanlış yapma olasılığı var ama yanlışı yapana kadar bir şans vermek gerekir tabi herkes derken senin içinden bişiler gelebilecek kişiler sen buysan böyle olmaya devam et bence kimseye yenilme en azından düşünceni değiştirecek kadar yenilme

0|0
    0|0
  • Geçmem

0|0
    0|0
  • insanlik nankor gereginden fazla deger verirsen degerin kalmiyor maalesef

1|0
    0|0
  • Hepsini

0|0
    0|0
  • Senin icin herseyden vazgecerim

0|0
    0|0
  • artık değil...

0|0
    0|0
  • değmez be gğlm

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...