BAŞKALARI İÇİN KENDİNDEN VAZGEÇEBİLİR MİSİN?

Kendine rağmen yaşar mısın hayatı?
Öfkeni ve kibrini farklı alanlarda doğru yönde kullanarak, duygularını verimli coğrafyalarda yaşayarak?
Sinirlendiğinde susmanın ne kadar önemli olduğunu bilmek istemez misin?
Başına gelenlere karşı sabırlı olmayı, kendi isteklerine rağmen sadece ve sadece biz bilinci içinde başkasının da önceliklerini gözeterek egondan vazgeçebilir misin?
Başkaları için kendinden vazgeçebilir misin?
Yaşatmak uğruna yaşayabilir misin?
Kendi rahatlığına rağmen başkasının rahatlığı için o rahatlıktan vazgeçebilir misin?
Bunları yapınca ne olacak diye kendine sormadan karşılıksız sadece yapman gerektiği için yapabilir misin?
Bunları yapmak zor birini bile ciddiyetle okuyup anlayıp uygulamak her yiğidin harcı değil ha soracaksınız sen yaptın mı diye en çok şunu yaptım KARŞIMDAKİNİN MUTLULUĞU İÇİN KENDİMDEN ÖDÜN VERDİM. Sonuç ne biliyor musunuz aşağılandım ve kullanıldım.
Mutluluğun, uzlaşmanın, birliğin, beraberliğin sırrı bunlar kimse elini taşın altına koymazken Harika bir dünya= gelecek hayal ediyoruz. Biraz makul olun çalışmadığımız sınavdan 100 istemek gibi bişi bu SEN HANGİSİNİ YAPIYORSUN KAÇINI UYGULUYORSUN BUNLARIN ;) :)

0|0
19

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...