Off arkadaşlar çook üzgününm?

arkadaşlar bana bir zaman özce şizofreni tehşizi konuldu bu yüzden kimse beni sevmiyo seven varsada söyleyince kaçıyo ne apabilirim?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• yapıcak şey basit yani insanlar tanıyosun hemen seni olduğun gibi kabul edecek seni anlayacak ve yargılamayacak insanlar biz bunlara arkadaş diyoruz. güzel bir kaç arkadaş edinip keyfine bak canını sıkandan uzaklaş yenisini bul şimdiden iyi eğlenceler :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• geçmiş olsun ama çevrendekiler senden niye kaçsın ki saçma buluyorum bunu deli olsan neysede seni anlayan birileri çıkar merak etme canın sıkılırsa ya da sormak istegin bir şey yardımcı olurum ayrıca şizofreni oldugu birden dank diye söyleme yavaş yavaş söyle

0|0
    0|0
  • Akıllı insan mi var dünyada boşverrr 😂 daha yaşı genç bu yaştakiler hep gecici heves birgun bulursun seni her alinle kabul edecek birini

0|0
    0|0
    • sorun sadece o değilki kim atak geçiren bbbbbbbirini seveer

• Bunu bir ogrende ona göre yaşamaya devamet , ataklari azaltmak senin elinde

• aslında annem onu uyandırdığım için bna kızdı ama üzüntüye bağlı gaiba dyo ama bazen anidende oluyo bence mesela sitres anınayken de oluyo değişiyo meela şu an o kadar üzüldüm ki anlatamam

• Uzulme askim ben seni severim.

0|0
    0|0
  • Söyleme sen de.

0|0
    0|0
  • Herkes biraz şizofren zaten seninkine isim konulmuş sadece canını sıkma

0|0
    0|0
  • Tedavi ol o zaman

0|0
    0|0
  • Öncelikle g. olsun sevme konusuna gelince kendin ol seni seven illaki olacaktır durumunu az çok anlayaniliyorum bu arada

0|0
    0|0
  • Şizofren ne oluyor

0|0
    0|0
  • Allaha sıgın rabbım derdı verdıyse dermanını bır seye gızlemıstır unutma bunu sadaka ver adak kes Allahım ustumdekı hastalıgın gıtmesı nıyetıyle dıye ınanarak yap gercekten ıyılesıyorsun dene gor. bendede vardı ben ıyılestım

0|0
    0|0
    • gerçektenmi? way canınaa ne kadarda büyük bir varlık Allah

• cinler var onlar ne yeter sus

• ne cini ya hayırdır cin nerden cıktı cinin senle ne isi olur.

• renklimi renksiz mi senin rahatsızlıgın_?

0|0
    0|0
  • Deli olmayan adam yok ki, sıkıntı çıkmaz :)

0|0
    0|0
  • seven böylede sever üzülmeyin o sevmeyenler hiçbir zaman sevmemiştir

0|0
    0|0
  • şizofreni sacma bnce insan kendi dünyasının hakimidir

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Söyleme sen de, herkes her şeyini bilmek zorunda değil ki

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun da ne oldu da o tanıyı koydular

0|0
    0|0
    • gitmiştim psikoloğa öyle söuledi

• Ne gibi belirtiler vardı sende ve sen asla şizofren olamazsın gercek sizofrenler asla sizofrenliklerini kabul etmezler

• alakasi yok sizofrenlik görünmeyen varliklari görmektir yani serap gibi birsey ciddi bir hastalik bunun tedavisi var ama arastirmak gerekir yani sen arastirmalisin ilmi kitaplardan bediüzzaman oku faydasini görürsün

• sen sen ol. illa herkes birbirni sevecek değil ya. ama sevmesini istiyorsan da zamana bırak seviyorsa gelir adam akıllı söyler.

0|0
    0|0
  • Aha deli kaçın 😀😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...