Kapat

Sokak köpeklerini sever misiniz?

Sokak köpeklerini sever misiniz?Evinizin önüne bir kap su lütfen

Güncellemeler:
HP

4|2
20|54

En İyi Erkek Görüşü

• Yapmalıyız ama yapmıyoruz. Oruç tutup susz kalınca insanların halinden anladığımızı sanıyoruz ama ya hayvanlar? Onları da anlamadıkça bizim insan olmamız, kendimizi onlardan zeki, gerekli sanmamız neye yarar?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Köpeğimi parka götürürken yanımda mama ve su götürüyorum, insanlardan daha çok seviyorum daha iyi ve sadıklar

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 53

• severım evet

1|0
    0|0
  • Çok severim her gördüğüm köpüşü severim :)

1|0
    0|0
  • Hayvanları severim. Su koyuyorum ama öbür gün kabın kırıldığını goruyorum. Mahalledeki çocuklar yapiyor olabilir ama bundan ne keyif aliyorlar cozemiyorum.

1|0
    0|0
  • Kurban olurum

1|0
    0|0
  • hayvanları seviyoruz... sokak kedilerine Annem gerektiği kadar yemek veriyor..

1|0
    0|0
  • icimden severim elimle degil.

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • insanlardan daha cok severim..

1|0
    0|0
  • hayvanları severım <3

1|0
    0|0
  • Köpekler ile pek anlaşamıyorum nedendir bilinmez hep kovalıyorlar. Poncik poncik kaçıyorum bende. 😀

1|0
    0|0
  • Çokkk. Bir de ısırmasalar gece gece sıkıntı yok. :D

1|0
    0|0
  • yanii sürü halinde değilseler :D

1|0
    0|0
  • tırsarım shs

1|0
    0|0
  • Elbette.

1|0
    0|0
  • Sevilmezmi yaramazlar:)

1|0
    0|0
  • Teşekkür ederim insanları bilinçlenmeye davet ettiğin için köpeğim var bir tane ve hayvanları insanlardan daha çok seviyorum

1|0
    0|0
  • Köpeğin her türlüsünü severim. Sokak ya da ev köpeği farketmez. Bu arada memleketim izmirime selamlar :)

1|0
    0|0
  • izmirli olduğunu da öğrenmiş olduk :D görürsem böyle seven biri ks diye bağırırım :D

1|0
    0|0
  • Bir kap koysak kagit toplayicilari birakirmi

1|0
    0|0
  • çok kilolu gibi çıkmışsın :D ayrıca tebrik edderim cesaretinden dolayı

1|0
    0|0
  • Butun hayvanlari severim imkanim oldukca yardimci olurum.

1|0
    0|0
  • 2 tane sahiplendim ayrıca sokak kediside var

1|0
    0|0
  • sokak köpegi yok buralarda birtane bile hok

1|0
    0|0
  • Güncel kalsın ki herkesin bilincine işlesin #HayvanlaraSaygı #BikapSuKoy

1|0
    0|0
  • Birtek köpek değil, kedileride seviyorum. Yiyecek mama vs ve su veriyorum gördüğümde, İnsanlardan daha zararsızlar onlar.

1|0
    0|0
  • yüzüne bkaınca hırladığı için hayır bizim sokakdaki köpekler o resimdeki gibi değil :D

1|0
    0|0
  • severiz.

1|0
    0|0
  • guzelse severim temizsse

1|0
    0|0
  • Kordon mu orası? Severim. Bu sokak köpeklerinden bişey var çok çapkınlar güzel kız gördüler mi yapışıyorlar nasıl anlıyorlarsa güzel olduğunu

1|0
    0|0
  • Kordon :) :) :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 19

• Hemde çoooooook nerde görsem gider severim hiç de cekinmem. Ayrıca şu ay elleme hastalık bulaşır ay elleme bit vardır kene vardır diyenlere de sinir oluyorum kalbi temiz onların üstleri kirli olsa nolucak? Hiç çekinmem sevmeyi bırak sarılırım öperim de şu ana kadar da hiç ısırılmadım. Hayvanlar anlıyor ona ne için yaklaştığınızı..

1|0
    0|0
  • Bahçemizin önüne hep kapla du koyardım bu alışkanlık anne ve babama da geçti onlarda koyuyor artık 😊

1|0
    0|0
  • Hepsi benim bebeklerim

1|1
    0|0
  • Evet severimmm :)

1|0
    0|0
  • Köpekleri kedilerden daha çok seviyorum

1|0
    0|0
  • severim

1|0
    0|0
  • Cok Severin

1|0
    0|0
  • Severim

1|0
    0|0
  • Hepsi bebeklerim

1|0
    0|0
  • Severun

0|0
    0|0
  • Hayvanları severim komple

1|0
    0|0
  • Duyar kasmaya gerek yok. Çoğu kişi samimi değil bence. Şahsen ben korkuyorum.

1|0
    0|0
  • Genel olarak hayvanları çok severim

1|0
    0|0
  • Bayılırım

1|0
    0|0
  • Tabiki severim

1|0
    0|0
  • Severim tabii

1|0
    0|0
  • Ben severim ama onlar beni sevmiyor :(

1|0
    0|0
  • Sokak kopekleri cok tehlikeli kuduz mu tasiyor ne tasiyor bilemeyiz isirip isimayacagini da bilemessiniz. Durup dururken gecn biri kosturdu kocaman kopek resmen kendimi 10d sinemada hissettim kosarken bir yandan bismillah cekip bir seyler okudum Allah a sukur gitti. Ama tehlikeli onun disinda yerinde sag olsunlar. Allah korusun isirmasin kimseyi fakat hayvan sevgim var da iste bu anlattiklarim da bir gercek sonucta

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...