Modiffiye neden yasak?

madiffiye tutkunu olarak bana göre modifiye

'' MODİFFİYE SUÇ DEĞİL YAŞAM TARZI ''

peki sizce modiffiye ne?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Motora performans egzosu takmak bile yasakken arabaya neden olmasın 😁😁

0|0
    0|0
    • yani :) işe gireyim direk araba alıp modiffiye ye sokacam :D yan yan gidecem cezalar inat #harun taştana selam :D

• Hayırlı geceler ben uyuyorum

• iyi geceler :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Modifiye yasak mıymış? bilmiyorum hiç merakımz olmadı bu konu hakkında yorum yapmiyim

0|0
    0|0
    • sende basık honda görmemişin :) o yüzdendir :) ya da yanlamasını bilen dekkelmemiştir sana :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Niye serbest olsunki

0|0
    0|0
    • bence arabalar basık gayet güzel oluyor orjianllerinden daha çok göze hitap ediyorlar hemde araban sana özel :)

• airsüspansiyon var kasis sorunu olmaz
      turbo surat için değil fitesleri daha seri kullanmak için geçişleri kolaylaştırır ( 2014 model ve üssü arabaların genelinde var bu
      rüzgarlığın yüksekliği 5 cm senin cama yapıştırdığın osmanlı turası kadar yer kaplamaz
      bildiğine sokayım senin

• ergenlere modifiye yasak olsun zaten 2015 modelle neyi kıyaslıyosun anlama kapasiten yok senin ben arabanın orjinali ona göre tasarlanmış diyorum sen 15 modellerde turbo var diyon

• cogu kisinin yaptigi sey boşuna para harcamak..

0|0
    0|0
    • niye bence boşuna değil kişileştirmek arabayı :) yan yan gitmek için parça lazım :)

• Gereksiz para ziyanı

0|0
    0|0
    • zevk için :) basık honda için para verilmez mi ya :)

• Sıkıntı da bu işte sadece görüntü
      Önemli olan konfor olmalı
      Iki kuruş daha koy modeli yükselt daha iyi

• moffiye sadece dış görüntü için yapılmıyor modffiye arabanın içine de yapılıyor :) 2 kuruş verip model yükseltene kadar 1 kuruş koy içini de kyfine göre rahatlığına göre modiffiye et :)

Yükleniyor...