TRABZONLULAR SİZE DAVET VAR?

Ks'deki Trabzonlular buraya toplanabilirmi? Kimler var merak ediyorum..2 gün önce Trabzon hakkında yapılan tutarsız yersiz yorumları okuduktan sonra dedimki biz tek başımıza bırakın bir şehir olmayı imparatoruz bee 😂😃 beğenmeyen beğenmesin bu toprak üzerinde bizim memleketimiz kadar toprağına insanına bacısına sahip çıkan başka hangi memleket daha var! mışmışmışta mışmışmış peh!

1|1
4|25

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Trabzonu bu ülkede gömebilecek kadar şeref ve namusa hangi şehir sahip acaba ayrıca aşırı kıskanılıyoruz

1|0
    0|0
  • Hepiniz için söylemiyorum ama çoğunuz için, bu topraklar üzerinde sizin kadar kendini bir halt zanneden millet yok :D dışarıdan baktığımda cahil bırakılmış, komik ve para için kendi kanından insana kazık atacak insanlar görüyorum ben. Zaten soyunuz rumlara dayanıyor.

0|2
    0|0
    • Rumlara dayanıyormuş cahil git yat.

• Çok merak ediyorum boyle dusunmenizde acaba TS ile yaşanan olayların bir etkisi varmı? Yoksa bu soyledigimden tamamen bağımsız olarak bizzat orda yasamisliginizmi oldu neye dayanarak bu yorumu yapıyorsunuz

• TS ile alakası biraz var, daha çok tanıdığım Trabzonlulara bakıyorum. İşim dolayısıyla da çok Trabzonlu tanıyorum ve sahtekar olmayanına henüz rastlamadım.

• trabzonda hemen geriliyor insanlar, yolunu öğrendim. ben daha sert çıkıyorum, sorun çözülüyor :D
    trabzonda yaşadığım 4 senem bana bunu öğretti.. daha da burada olacağım bir süre.
    davet varsa geliriz:D

1|0
    0|0
  • o yorumlarun hepsu bizu çekemeyen pokşiyenun uşaklarunun yorumlari bakma sen haunlara :D

1|0
    0|0
  • Kardeş şehir Trabzon a selam olsun 😁Kahramanmaraş

1|1
    0|0
  • Trabzonluları severim. Geneli Bayrağını, Vatanını seven insanlar. İçlerinden hain çıkmaz.

1|0
    0|0
  • Trabzonlu olmayıp, Trabzonspor'lu olanlar da gelsin mi? :)

1|0
    0|0
  • Karadenizlileri sevmem, özellikle Doğu Karadeniz. İçerisinde de Trabzon birinci sırada. Doğası dışında hiçbir şeyini sevmem.

0|0
    0|0
  • Trabzonlu hatunlara bayılıyorum. Harbi kız oluyolar. Dur seni takibe alayım 😄😂

1|0
    0|0
  • Trabzon dediler geldik hayırdır bir sıkıntı mı var

1|0
    0|0
  • Gıcık oluyorum zaten gelmiş memleketime bize her yer Trabzon diyor sakil midir nedir git memleketine o zaman çok seviyorsan haha :)

0|0
    0|0
    • Helal bee hemserime haha 😂

• Yapabiliyosan eyvallah 😃

• Çok iyi yaparım bir bilsen ;)

• Sen varya kızın ham maddesisin.

1|0
    0|0
  • trabzonluyum ve trabzon insanını sevmem yobaz ve cahil bunu herkes diyor doğruya doğru kimsenin bir şeyden haberi yok :)

0|0
    0|0
  • her karadeniz halkı samsundan artvine kadar memleketine sahiptir bu sadece trabzonlulara has değildir şu bir gerçektir ki ne yazık ki trabzon halkının büyük bir kesimi bencil tavırları ile insanlara kendini tanıtmıştır büyük bölümü böyledir.

0|0
    0|0
  • yorumları okumadım ama eminim bazılarını hakediyorsunuzdur :D

0|0
    0|0
  • Rizelilerde gelebilir mi 😬

0|0
    0|0
  • Komik insanlarsınız

0|0
    0|0
  • değilim

0|0
    0|0
  • Trabzonliyımmm

0|0
    0|0
  • toplanalım kanka dermişim. değilim trabzonlu

0|0
    0|0
  • ha ne dedun? bişe mi dedun?

0|0
    0|0
  • Biri bizi mi çağırdı hayırdır

0|0
    0|0
  • Trabzona laf yok her yönden mükemmel bir il

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Davete geldik.

Her kesim için söylüyorlar iyileri kötüleri her milletin var. Biri can yaktı diye herkes aynı değil.

Her il kendisiyle farklı oluşuyla güzel.

Kalp kırmamak lazım.

1|0
    0|0
  • Çevremde tanıdığım tüm trabzonlular nedense hep çıkarcı bencilin tekiydi. Hep kendilerini bir şey sanıyorlardı küçük dağları ben yarattım havasıydı Genelleme yapmıyorum yanlış anlama. d

0|0
    0|0
  • Ordu olmazmi da

0|0
    0|0
Yükleniyor...