yaklaşık 3 aydır kedi besliyorum. elimde büyüdü resmen son bir haftadır çok agresifleşti ıssırdı bende başka yere gönderdim çaresizce... 2 gün ayrı kaldım kaçmış hayvan bulamadımda :(( geri gelirmi sizce çok özledim eşşoleşşeği ya

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Agresiflesti diye hemen basi dan atacagina bir veterinere goturseydi kizginliga girmistir. Erkekse birde iyice saldirgan olur. Atmak yerine kisirlastirman gerekirdi bunu yapmadigin icinde kacmis. Bakamicaksaniz almayin almayin almayin.

1|0
    0|0
    • 1. cisi kediyi atmadım. tanıdık bir aile dostuna verdim. ama 2 gün ayrı kalınca dayanamadım. gittim almak için fakat bulamadım :(

• Atmissin iste. Kediler mekan degistirmekten hoslanmazlar ayrica. Kalkip ilk problemde hayvani yollamissin. Ne kediden anliyorsun ne sorumluluk alabiliyorsun. Bos bis sevmeyle olmuyor uzaktan herkes agucuk gugucuk yapiyor zaten ama herkes bakamaz. Goruldugu uzere. Tebrikler

• zaten moralim bozuk.. dahada bozma. bulacam onu

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• İki sinirlendi ısırdı diye hayvan vereceksen bundan sonra sahiplenme bence.

1|0
    0|0
  • Eskiden besliyordum arada dışarı çıkıp gezer gelirdi zamanla 1 gün 2 gün dışarda kalmaya başladı sonra gitti gelmedi muhtemelen daha mutlu şu an arada hala görüyorum dışarda geliyor sirnasiyor falan kocaman bişey olmus

0|0
    0|0
  • Benim kedim gezer geri evin yolunu bulurdu. Keşke hiç göndermeseydin. İnşallah gelir

0|0
    0|0
  • Gelmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...