Şu dünyada insan oğlundan daha acımasız bir canlı yok.. Aksini iddaa eden?

Şu dünyada insan oğlundan daha acımasız bir canlı yok..Aksini iddaa eden ?
Dünya üzerinde insan oğlundan daha acımasız, kötü, merhametsiz bir canlı daha yok. Ne kadar kötülük ederiz yarışındalar, bu konuda sizin fikirleriniz nelerdir?

0|0
18|32

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Şunun ahı tutmaz mı ya bunlar Rabbimin sessiz kulları bunlar kdr masum bir canlı var mı içlerinde bir gram kötülük yok. Allah bildiği gibi yapsın onları bu hayvan onlardan kat kat üstün. Özellikle sirklerde eğitirken çok zülüm ediolar sirklere gitmeyin sakın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Aynen öyle hele bir de sakallı şeytan olursa alimallah hiç acıması olmaz.. En güzel örneği İŞID denilen köpekler topluluğu.

1|0
    0|0
  • Gölgeler Güller ve Yaprakları Yoluma Dökünkü Sonbahar Olsun! Tek Nefeste Çekerim Tarihleri Tüm Kötülükler Benim Adımla Dursun!

2|0
    0|0
    • Memleket isterim
      Gök mavi, dal yeşil, tarla sarı olsun;
      Kuşların çiçeklerin diyarı olsun. 😊

• www.kizlarsoruyor.com/.../q5001656-hangisi-hayvan
    Insanoglu dunyanin basina gelmis en buyuk felakettir.

1|0
    0|0
  • Daha merhametli bir canlıda yok.
    Bu bakış açısınıda unutmamak lazım.
    İnsan dediğin canlı en zalim olabileceği gibi en merhametli olabilen bir canlıdır.

1|0
    0|0
  • Beeeeennnn

1|0
    0|0
  • Aksini iddaa eden insan değildir zaten... Hayvanlar bile görevi dışına haddi dışına çıkmıyor... Hayvanları değil sadece her canlıya muhakkak bir zararı var.. Belki bizimde...

Bilmedende olsa karıncaya basmak... Bu bile bana göre kötü bir olay😕

1|0
    0|0
  • evet katılıyorum ve Racing Extinction bu filmi izleyince daha iyi anladım zaten biliyorum ama bu film beni etkiledi baya :) izlemeni tavsiye ederim bilgi edinmiş olursun hem :)

1|0
    0|0
  • bence çoğu insanı doğal ortamlarına bırakıp onları avlamaya çıkalım dünya daha yaşanılır bir hale gelir bence resimdeki maymunun duruşu bile daha insanca

1|0
    0|0
  • (Tin 4) Bu âyet-i kerimenin tefsiri şöyledir: Biz insanı ahsen-i takvim üzere, yani en güzel surette, yani boylu boslu, sureti güzel, organların yeri, sayısı, en iyi, kullanmaya müsait tarzda, kâinatın bütün özelliklerini içine alacak şekilde yarattık.

aşşagılamayın insanları

1|0
    0|0
  • en vahşi hayvan insan zevk için avlanan başka canlı yok

1|0
    0|0
  • herkes ahıretının tarlasını ekıyor kardesım Allahu teala dunyada kotuluk ve gunah olmasaydı dunyayı yerle bır ederdım dıyor. bırılerı kotuluk yapıcakkı sende ıyımser davranarak cennetı kazanıcaksın ok. bır anne bıle oz evladına herseyı yapıyor neden bahsedıyosun cennet hak cehennem haktır

1|0
    0|0
  • Ama dünyamızda hala çok güzel insanlarda var , sanırım dünya o güzel insanların hatrına ayakta duruyor :)

1|0
    0|0
    • Muhtemelen cok haklısın kardeşim

• Eveet

1|0
    0|0
  • Hayvan çok..

1|0
    0|0
  • katıldım

1|0
    0|0
  • Doğru valla.

1|0
    0|0
  • En tehlikeli hayvan insandir😊

1|0
    0|0
  • Seçim karar irade sahibi insanlar yanlış seçimlerle dünya yi yaşanmaz hale getirmekte. Ne yaparsak gine biz yapacağız biz başlattık biz bitirecegiz...

1|0
    0|0
  • Insanın tavanı ve tabanı yoktur meleklerden daha üstün ya da hayvanlardan daha aşağı olmak mümkün

1|0
    0|0
  • Eğer insanlar 50 yıl olmasa dünya normal yaşanılabilir bir hale döner ancak sadece 3 yıl bütün böcekler yok olsa dünya tamamen yok olur

1|0
    0|0
  • İnsanoğlu na tek başına yüklenme kendine bak bir . Sende insansın yanlış anlama beni tam oku yani diyorum ki sen yaşamadın mk hiç kötü birşey iyiydin değil mi iyi olduğun için suistimal ettiler sonra ne oldu değiştin sonra kimseye güvenmedin sonra ne oldu güvenmediğin için düşünmedin sonra ne oldu sanada acımasız dediler..

0|0
    0|0
  • Haklısın diyecek söz yok..

1|0
    0|0
  • '' Belkide bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir ''

1|0
    0|0
  • Yaratilanlarin içinde insanın yaptığı insan dışı şeyleri yapan canlı yok

1|0
    0|0
  • Kötülükleri iyiliklelerin kıymetini bilmek için var

1|0
    0|0
  • Ee öyle

1|0
    0|0
  • Insanına göre değişir.

1|0
    0|0
  • acımasız olan ınsan degıl, acıma duygusu olmayan ınsandır.

1|0
    0|0
  • haklısın cimcime

0|0
    0|0
  • evet katılıyorum fakat anlamadıgım yaradan neden bu kadar sadist... yani yaşamın her formunda aynı felsefe var ölmek için doganlar ve öldürmek için doganlar.. ortası neden yok

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 17

• Her şeyi yapan insanlar.. 😄

1|0
    0|0
  • Tabiki yok her türlü pisligi barındıran tek varligiz

1|0
    0|0
  • Bu kadar doğru yazamazdın. Sana katılıyorum. Hayvan dediklerimiz bizden daha insan. Bize insan deniliyor ama biz daha hayvanız. Bence hayvanlardan öğrenicek çok şeyimiz var.

1|0
    0|0
  • Malesef

1|0
    0|0
  • Herkes bir miktar vicdansiz

1|0
    0|0
  • Nefs, seytan, üstünlük çabası, para, kibir bunlar insanı kontrol ettiği sürece insanlar dediğin gibi oluyor

1|0
    0|0
  • Haklısın.

1|0
    0|0
  • Evet zavallim hapis kalmis

0|0
    0|0
  • Ölüden değil diriden kork diye boşuna demiyorlar

1|0
    0|0
  • Gerçekten çok acımasız insanlar o hayvana yapılan eziyet nedir:(

1|0
    0|0
  • boşuna dememişler insanlar kötülüleri hayvanlar dan aşadir iyilik melekler üstün dur

1|0
    0|0
  • Evet haklısın

0|0
    0|0
  • Yatacak yerleri yok

1|0
    0|0
  • Kesinlikle

1|0
    0|0
  • Katılıyorum

0|0
    0|0
  • Ay kıyamam ben sana yaa. Bunu yapan insan olamaz. Be isterler hayvanlardan anlamam

0|0
    0|0
  • Dogrudur

0|0
    0|0
Yükleniyor...