Ilk insanlar 900 yil yaşamışlar? Peki bu cok uzun yaşam kisalmasaydi, hala devam etseydi? Dünya nasil bir yer olurdu?

Sultan Süleyman'in veya fatih Sultan Mehmet'in Atatürk'un yaşadığını düşünün. Ve dünyadaki nüfus sayisini düşünün nasıl olurdu?
Ve siz bu kadar uzun yaşamak ister miydiniz?

Güncellemeler:
Ve boyları kaynaklara göre 100 metreyi geçiyormus. O taşları birbirleri üzerlerine nasıl koyqcaklar yoksa. Makine yok bir şey yok. Mısır piramitlerini dusunun.

0|0
4|19

En İyi Kız Görüşü

• Ben o kadar uzun bir dünya hayatına dayanamazdım tahminen.

Evet eskiler daha uzun ömürlü ve uzun boylu idi ve Onlar bilmediğim için bizden güzel yaşamışlar gibi geliyor bana. Annem çocukluğunu ve gençliğini anlatırken çevresi daha temizmiş misal.

İyiler uzun yaşarsa iyi de kötüler de var her zaman iyiler ve kötüler vardır bence ya o insanlar da uzun yaşarsa çok şey değişirdi.

Batı 'nın yaktığı kitaplardaki bilgiler kayıp olarak kalmazdı belki bugün dünya daha yaşanılır olurdu ya da daha vahşi mi olurduk hoş şimdi de iyi değil ama kararsız kaldım.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Tayyip Erdoğan duymasın bunu derhal araştırmalara başlar.

0|1
    0|0
  • Yohham*naa

0|0
    0|0
  • ilk insanların ortalama ömürleri 30-35 seneymiş... 900 neyin kafası bu anlamadım :D

#beyinyakansorular

0|0
    0|0
  • kim dedi la sana 900 yıl yaşamışlar diye. d

0|0
    0|0
  • 1500 lerde avrupalı kaşifler 50 mılyon olan dunya nufusunun 10 mılyonunu somurme amaclı olarak amerıka kıtasında oldurduler 1 ve 2. dunya savasında toplamda 40 mılyona kısı oldu. merak etme ınsan neslı cogalmaya musaıt degıl. su anda bı savas cıksa 7 mılyarı buyuk bı bolumude olur

0|0
    0|0
  • Kim 900 yıl yaşamış mk asdfghjkjhgfds

0|0
    0|0
  • İnsanlık tarihi boyunca böyle bişey olmadı ki / Dini açıdan diyorsan orada hayallerin sınırı yok

0|0
    0|0
  • Yok 1000 metre mantıklı mı? Bu kadar uzun boy

0|0
    0|0
  • İlk İnsanların 900 yıl Yaşadıgını Kim Söyluyor.

0|0
    0|0
  • o zaman emeklilik yaşı kaç olurdu acaba.. kadinlarda 800 erkeklerde 850 yıl falan mı :)

0|0
    0|0
  • Sana kım 900 yıl yaşamış dedıkı

0|0
    0|0
    • Ilk insanlardan olan birisi ALLAH'a dua eder. " Ummetimi bu kadar uzun yaşatma. Yasatma ki cok fazla günah olmasın." Ve yasak elmayı yedikleri ifin Allah birisini bir dağın atkasina birini başka bir dağın arkasına koymuştur. 200 yil boyunca Allah'tan af dilemisler...

• Yalnız yanlış gelmişsin adem ve havva yadak elmayı cennette yedıler dünyada deıl iyi araştır gel hadi

• Anlamadım galiba cennetten atildiktan sonra zaten Allqh onları 200 yil birbirlerinden ayırdı.

• İstemezdim. Ayrıca popülasyondan dolayı kıtlık olurdu.

0|0
    0|0
  • Allah herşeyi çok ince ve düzgün bir ayarda yaratmış. Bizim omrumuz kısa ama eski insanlardan çok daha ileride işler yapıyoruz. Bu da Allahın takdir ettiği bir döngü. Dünyanın sonuna doğru butun canlıların omru ve cismani boyutu küçülmüştür.

0|0
    0|0
  • Ben istemem 70 yıl bana yeter söylediğin gibi olsa ortalık 56 olurdu nolcak 😂

0|0
    0|0
  • 900 yıl mı :D

0|0
    0|0
  • Ölüm bile vakitlice geldiğinde güzeldir ne erken ne gec :)

0|0
    0|0
  • Çok yaşayan çok dert görür.
    Hitler flnde yaşardı. Ne güzel yahudi kalmazdı

0|0
    0|0
  • Tam tersi tam tersi. Tıp gelişmediği için 20-30 yıl yaşıyorlarmış. Tam tersi Tıp yokki Adam bir kanasa vücudu hadi geçmiş olsun

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Yalan okadar yaşamaları

0|0
    0|0
  • Gerçek olamaz bu :/

0|0
    0|0
  • bilinmiyor tabi o süreçler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...