En saçma sebepten bozulan arkadaşlığınızın sebebi neydi?

En saçma sebepten bozulan arkadaşlığınızın sebebi neydi? Suçun kimde olduğunu düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Soruma benden izinsiz ekleme yapılmış... :/

2|2
47|25

En İyi Erkek Görüşü

• başkasının yanına oturdum diye küsmüştü arkadaşım :D konuşmadık sonra

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ortak bir arkadaşımıza ev hediyesi alacaktık hediye de anlaşamadık ve o suçluydu..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• WhatsApp grubunda biri ile küsmüştüm, o yüzden grubu terk etmiştim. Aradan 1-2 ay geçti, WhatsApp grubundaki 13 yıllık arkadaşım "neden gruba gelmiyorsun?" dedi. Ben de gruba alan yok ki geleyim dedim. Aradan 1 hafta geçti, ben de sordum neden gruba almıyorsunuz dedim. 13 yıllık arkadaşıma söyledim o da gruptaki yine samimi olduğum biri vardı ona söylememi istedi. Söyledim o da 13 yıllık arkadaşım alsın dedi. Tekrar ona söyledim. Sonra bana "biz gruptan çıkanları bir daha almıyoruz" dedi. Ben de sinirlendim. Dünyadan daha hızlı döndüklerinden dolayı. Yalan söyledikleri için. İkisine de tahammül edemiyorum. Şu anda 13 yıllık arkadaşım ile ve beni yönlendirdiği arkadaş ile 1 aydır konuşmuyoruz. Sanırım bu da böyle gider. Saçmalığın daniskası..

1|0
    0|0
  • Lise 1'de not ortalaması ile dalga geçtiğimi sanmıştı. Halbuki notlarının çok da kötü olmamasına rağmen nasıl bu kadar düşük ortalamaya sahip olduğunu sorgulamak istemiştim. Yani durumun onunla alakası yoktu ama o üstüne alındı.

1|0
    0|0
  • En saçma olanı lisede geldi başıma :D Furkan bana tokat attı şakacıktan; ben de ona atmak istedim şakacıktan :D ama sert gitti elim. 'Şak' sesi gelince Furkan küstü benle, bir daha da konuşmadı. Pişmanım :\\

1|0
    0|0
  • Çocukluk arkadaşımla internet kafede hesap öderken tartışmıştık. O zaman lise bire gidiyorduk. Araya nasıl bir soğukluk girdiyse hala konuşmuyoruz. Liseye sürekli gitseydim şimdi lise 8 e gidecektim...

1|0
    0|0
  • arkadaşın evine gitmiştik biraz dağınığımdır oda titiz birden çok sinirli bir şekilde uyardı beni şaka falan yapıyor sandım baya yakınız çünkü ağzıma tükürdü sağolsun 3-4 ay küs kaldık sonra barıştık allahtan

1|0
    0|0
  • Arkadaşım CHP yerine Vatan Partisi'ne oy verdiğim için bana sayırmıştı. Aldığı cevaptan sonra 4-5 ay benimle konuşmadı.

1|0
    0|0
  • Hiç yakın arkadaşım olmadı, o yüzden bozulma gibi bir olay da yok

1|0
    0|0
  • Kibir ve ego

1|0
    0|0
  • sevgilisi benden çok akıl alıyormuş :D haspinallah :D

1|0
    0|0
  • Kari kiz mevzusu

1|0
    0|0
  • bendimm :D sebep benim :D

1|0
    0|0
  • askerde en iyi arkadasımla aynı yere düştük ama oradaki psikolojiden midir nedir sudan bir sebeple küstük.

1|0
    0|0
  • kız meselesi :D

1|0
    0|0
  • mesaj attığım halde geri dönmemesi

1|0
    0|0
  • Metin2

1|0
    0|0
  • sanırım benim bir kaç hareketim onun fişekli sözleriydi tam bozulmadı düzelteceğim görür o :)

1|0
    0|0
  • Bozulmaz bizde öyle

0|0
    0|0
  • bozulamdı

0|0
    0|0
  • gereksiz boş nedenler iştee

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • Çok saçma sebepten kavga etmedik hiç

0|0
    0|0
  • 16 yil oldu hatirlamiyorum sebebini en yakin arkadasimdi

0|0
    0|0
  • onun sevdiği kızla yatmısım nebilim ben kimi seviyosun söylesene bana onu seviyorum diye bide ev arkadasımdı o kendi odasında ben kendi odamda

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 46

• Buluşalım dediğim gün hastayım dedi sonra başka arkadaşıyla yer bildirimi yaptı. Üniversiteyi kazanamadı diye kendi kendine trip attı üstelik ilk senemizdi ve ikinci bir şansımız vardı dershaneye gider beraber çalışırız diye konuşmuştuk. Sürekli soğuk davranıyodu nedenini sorduğumda söylemiyodu en yakın arkadaşıydım sözde ama yaşadıklarını başkalarından öğrendim. bir süre sonra benden utandığını hissettim. Her ortama uyum sağlayan o ortamın imkanlarıyla bişeyler yapan biriyim ama o öyle değildi ve benim bu durumum ona tuhaf geliyodu. Haftalarca arayıp sormadı yazdıklarıma cevap vermedi onun için sadece paspasın altındaki anahtardım muhtaç olduğunda bana geldiğini farkettim bu yüzden arkadaşlığımı bitirdim. Kesinlikle suç bende değil tamamı onda tüm dünya karşıma gelse ve suç sende dese kabul etmem çünkü elimden geleni yaptım ve inanılmaz bir sabır gösterdim. Saçma sebep olmada da ilk ve tek biten arkadaşlığım bu oldu

1|0
    0|0
  • Kopya vermediğim için.

1|0
    0|0
  • 3 ay hiç görüşemedik daha da konuşmadık, sebep yoktu.

1|0
    0|0
  • Lisede çok yakın olduğum arkadaşım vardı. universite de başka arkadaşlarım oldu ve gayet sıkı fıkıydık. meğersem benim lisedeki o yakın arkadaşım üniversitede arkadaş olduğum kızla feci kavgalıymış. bana tavır aldı duyunca sende onun gibi olucaksın falan demişti. baya küs kaldık ama şu an iki tarafı da idare ediyorum şükür:)

1|0
    0|0
  • Genelde hep yapmamasını ve o yapınca rahatsız olucağımı söylediğim ve söylediğim halde yapmaları oluyor. En sevmediğiiim.!

1|1
    0|0
  • Sacmalık olarak degil ama ismi yuzunden bite br arkadasligim oldu.

1|1
    0|0
    • Nasıl yani ismi mi?

• İsmi evet iki ismi varmis digerini bilmiyordum lise 1. Sınıfa yeni gecmistim ikinci ismini ogrendim daha sonra olaylar dugum cozulur gibi cozuldu ailesini ve dusunce yapilarini ogrendim vs vs ve kesinlikle benim dusunce yapima uymayan biriydi ben arkadas secerim malesef

• Oktay adında bir çocuğun suçuydu ama onu tercih ettiği için arkadaşımda onun kadar suçluydu.

1|0
    0|0
  • Özel okula nakil aldıran arkadaşım ben mesaj atmadığım sürece yazmıyordu. Hep ilk adımı atmaktan yoruldum ve aylardır yazmıyorum tabi oda yazmıyor. Tabiki suç onda her gün mesaj atıyodum daha ne yapayım

1|0
    0|0
  • Sevdim bu soruyu :) farklı ve gerçekçi mantıklı bir soru. Kimi arkadaşlıklar gerçekten çok saçma sebeplerden ömürlük biter.
    Benimkide öyle bitti. Sebebi gurur diyebilirim.

1|0
    0|0
  • lisede bı arkadasım vardı zamanında yedıgımız ıctıgımız ayrı gıtmezdı bunun sevgılısı bana mesaj atmıstı bende bunu arkadasıma soyledım dıye benle konusmayı kestı bana cok sacma gelmıstı halen sacma gelıyor :D

1|0
    0|0
  • dış görünüşümle dalga geçmesiydi.

1|0
    0|0
  • bir yanlış anlaşılmadan dolayı olayı düşmanlığa çeviren bir arkadaşım var gerçi artık arkadaşım değil tabiki kesinlikle de ben haklıydım

1|0
    0|0
  • Bir sene boyunca yüzüne bakanin sadece ben Olduğum kız sırf popüler olmak için beni satan arkadaşlarımla kanka oldu.

1|0
    0|0
  • Beş kişi takilirdik. Gruptan bir arkadaşimlaa biraz samimi oldum. gruptan en sevdiğim kişide onlara kalleslik yapmisiz gibi muamele yaPti.

1|0
    0|0
  • Konuşmamak.

1|0
    0|0
  • Whatsappta bana sürekli görüldü atıyordu yarım yamalak kafasına esince mesaj atıyordu sonra küstük özlemiştim ama😢

1|0
    0|0
  • 1 subat 2014 de bulustuk cunku 8 subat 2014 de dogum gunuydu ve benim il disinda konserim vardi turnuvaya cikiyordum oncesinde kutladik tekrar 8 subat 2014 de bulismadik diye kusmus

1|0
    0|0
  • Suç bendeydi. Bir şerefsiz için arkadaşımı kırmıştım @Inflamess_54 :/

2|0
    0|0
  • Bana mesajla uygunsuz kelime kullanması.

1|0
    0|0
  • Trip atmasi romanlar yazmasi halbuki ayagima gelse evime gelse bilirki cevirmem konusurum

1|0
    0|0
  • Sebebi önemliydi benim için ve bitti

0|0
    0|0
  • Arkadasim bize misaafirlige gelmişti muhabbet ederken ayaklarını masaya uzatti ben de ayagini indir orda yemek yiyoruz demistim sonra bana kustu bir alti ay falan konusmadik o ara psikolijisi bozuktu sanirim Şu an hala en yakinim olur kendisi

1|0
    0|0
  • Arkadasimin eski sevgilimle cikmis olmasi. d

1|0
    0|0
  • Erkek arkadaşımi kıskanması 😒 hatta büyük ihtimal hoşlanıyodu

1|0
    0|0
  • Doğum gününü 1-2 saat geç kutlandım diye 😂😂

1|0
    0|0
  • Bir erkegi 3 yil sevmemden dolayi bozulmustu

1|0
    0|0
  • her zaman yanında değilmişim. o benim ne zaman yanımda oldu ki zaten -.-

1|0
    0|0
  • Doğum günümü hatırlamadı 😒

1|0
    0|0
  • Sevgilisinin bana ilgi duyması , karşılık vermeyince bana iftira atması ve arkadasimin ona inanması

1|0
    0|0
  • Kız fazla yapmacık ve aptaldı.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    16
Yükleniyor...