Yabancı ülkeler ile Türkiye?

Gerek videolarda olsun gerek dizilerden gerekse filmlerde yabancı ülkelerde örneğin amerikadan örnek veriyim ordaki milletin anlayışıyla Türkiyedeki milletin anlayışı arasında o kadar gözle görülür bir fark varki amerikadaki insanlar bana göre daha çok cana yakın ve bende ülkemizdeki bu duruma sonuna kadar karsiyim. Sizde bu farkı görebiliyor musunuz? Ve bu duruma sizde benim gibi karşımısınız? Bu durum hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hiçte öyle düşünmüyorum geceleyin amerika sokaklarında gez bak görürsün kim cana yakinmis
    Benim memleketim her zaman heryerden daha iyidir
    Iyiki Türküm iyiki Türkiye de doğdum

0|0
    0|0
    • Tamam evet iyiki Türküm iyiki de türkiyede doğdum ama burada da gece dışarı çıkınca biliyorsunuz neler oldugunu

• Ben gecenin her vakti dışarıya rahatça çıkabiliyorum filmlere felan Aldanma filmlere bakacak olursan Amerika her sene dünyayı kurtarıyor

• Ona göre türkiyede de gece dışarı çıkılacak yeri var cikilmayacak yeri var , amerikaninda gece dışarı çıkılacak yeri var cikilmiycak yeri var.

• o kadar saçma bir şey ki. başka milletlerle kendimizi kıyaslamak nedir? bizim kendimize ait örf adetimiz kültürümüz var. bu şekilde kıyaslaya kıyaslaya özümüzü kaybettik. farketmeden başkalarının himayesine girdik...

0|0
    0|0
    • Ben sadece sosyal yaşamdan bahsediyorum, iki kişinin birbiriyle nasıl iyi iletişim kurduğunu kiyasliyorum sadece

Yükleniyor...