Hiç iftiraya maruz kaldınız mı?

Size hiç iftira atıldı mı? Atıldı ise neler yaptınız?

1|0
37|12

En İyi Kız Görüşü

• Kaldim ama arkamdan olmus biri arkamdan aticakmis ama baskasi ispat edince cup diye oturdu kendisi rezil olduguyla kaldi haha 😂

0|1
    0|0
    • Oh ne güzel olmuş. Allah eline yüzüne bulaştırmış.

• Tesekkur ederim en iyi gorus icin :)

• Rica ederim. ☺

En İyi Erkek Görüşü

• atıldı atan kişiyi buldum herkesin önünde rezil ettim kendimi temize çıkardım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 36

• Atıldı ilk okulda hemde okul birincisi tarafından, hoca çıkardı tahtaya sınıfın ortasında ağlatana kadar ben ve 2 3 arkadaşımı itiraf ettirmeye çalıştı ama biz yapmamıştık yemin ettik ama yok inanmadı bize tembeliz ya sonuçta tembel öğrencinin sözüne inanılmaz, neyse bu çalışkan arkadaş vicdan azabı çekti heralde 1 ders sonra itiraf etti ağladı bizden özür diledi, hocamız bizim yanımızda değil yine onun yanında olmuştu onu teselli etti.

0|1
    0|0
    • Bu hep böyle olmuştur varya, tembel öğrenciysen, zayıf insansan her kötülüğü sen yapmışsındır mantıksızlığı beni delirtiyor. Tüylerim dahi diken diken oluyor sinirden.

• Aynen 😒

• Okulda oro.. siz anladınız öyle bir hocamız var o iftira atmıştı. Ya aslında söylediklerinin bir kısmı doğru ama müdüre allayıp pullayıp anlatmış az kalsın disipline gidiyordum ama kendimi çok iyi savundum disipline gitmedim üstüne birde onur belgesi aldım😂

0|1
    0|0
  • Evet maruz kaldım. İftira atanlar daha sonradan cezalarımı çektiler

0|1
    0|0
  • Kalmadım

0|1
    0|0
  • Kaldım geri ağzına tıktım.

0|1
    0|0
    • Senin yaşantın zor geçiyor sanırım, sorduğun sorulara, verdiğin cevaplara denk geliyor okuyorum nilsu. Umarım bundan sonra ki hayatında herşey gönlünce olur, mutlu, huzurlu, sevdiklerinle beraber sağlıklı bir hayat sürersin. Sende iyi bir insansın. ☺

• Tenks umarım.

• evet. kendimi aklamaya çalıştım

0|1
    0|0
  • Kuzenim iftira atmıştı ama tabiki sonradan gerçekler ortaya çıktı.

0|1
    0|0
    • Size de mi sayın spor yazarım. 😦 Yazık o kişiye acınası halde işte.

• Hicbirsey olmamış gibi yüzüme bakabilmesi çok komik, diğer Kuzenlerim tavır aldı ama,16 yaşında daha nedense kızamıyorum

• Daha çocukmuş, hırslarına kapılıp büyük yanlışa düşmüş.

• Kalmadim

0|1
    0|0
  • Olmadi

0|1
    0|0
  • Epey uzun bir zaman önce birkaç beyinsiz kadın tarafından maruz kaldım hiçbir şey yapmadım kimse onlara inanmadı zaten.

0|1
    0|0
  • Allaha havale. Bir sey yapmadım

0|1
    0|0
  • Küfür edip bela okudum ^-^

0|1
    0|0
  • Kalmıştım ilk okulda yanımda oturan sevimsiz kız sıraya benim adımı yazıp öğretmenimize ben yapmışım gibi şikayet etmişti.

0|1
    0|0
  • Evet 1kez allah belasını versin onun

0|1
    0|0
  • Atıldı. Hakkımı arayıp iftirayı temizledim. 😊 😊

0|1
    0|0
  • Hep kaldım hem akrabandan herkes namuslu olduğum biliyordu iftira gibi bişey atacaklar günahları almayim ama okulda arkadaşlarım atacakti

0|1
    0|0
  • Maruz kaldım. Olduğu yere gidip bu işi temizlemesini söyledim bağırdım çağırdım. Ve temizledi 😎

0|2
    0|0
  • Eger cok buyuk benim adimi lekelicek biseyse cok fena yaparim ama eften puften seyse susarim

0|1
    0|0
  • Bir kez, hakkımı savundum ve haklı olduğum ortaya çıktı

0|1
    0|0
  • evet kaldm

0|1
    0|0
  • evet mesela ben merdivenlerde yürürken önümdeki kız düştü ve bende yardım çağırdım sonra da kız sen beni ittin dedi orobu neyse bende kameradan zletirdim herkeze yani acıme yetime döner koyar popona

0|1
    0|0
  • Umursamadım

0|1
    0|0
  • Aldattığım söylendi

0|1
    0|0
  • Atılmıştı , hiçbir şey yapmadım yapamazdım ama sonra açığa çıktı gerçek

0|1
    0|0
  • yoo atılmadı

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • Kalmadim

0|1
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • Kaldım, söylenenlere kulak asmadım.

0|1
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 11

• Evet, hiç bişe

0|1
    0|0
  • Bir çok kez maruz kaldım ve kalıyorum.
    Hepsini üstleniyorum.

0|1
    0|0
  • Maruz kalmadım

0|1
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • atılmadıı

0|1
    0|0
  • Evet kaldım. Pek umursamadım insanlar kendilerinden iyi olanlari hep karalamaya çalışır.

0|1
    0|0
  • cok knk sevgilimden ayrıldım bir ara o yuzden ama sevgilide degecek biri dğilmiş

0|1
    0|0
  • Aynı anda iki kişiyi idare ediyordum sevgilim yokken. Bunların birisi hoşlandığım kızdı ve ben bu durumu ondan öğrenmiştim. :)

0|0
    0|0
  • Kalmistim askerde... telefon kullanmadigim hald3 tel sakliyo dediler...

0|1
    0|0
    • Disko cezası mı aldın.

• Karakoldaydim kardo hudutta disko cezasi buyuk yerlerde olur bilirsin... teli teslim edersin... bir kac tokat carsi iptali falan t
      Yirtarsin bizd3 oleydi... insan halinden anlayan komutanlar vardi... ama ben haksiz yere ceza aldim... tel olmadigi icin ve benx3n teslim etmemi bekledikleri icin 1 ay boyunca gund3 12 ser saat nobwt kitledilee 6 ayda carsiya cikamadim

• Ayıp be kardeşim insanda biraz vicdan olur, Allah korkusu olur. Sen bu cezayı çekerken sana iftira atan ya da atanlar nasıl az da olsa çıktığı çarşı izninde güldü eğlendi, nasıl sen gece gündüz nöbet tutarken haksız yere o uyudu. Ne şerefsiz insanlar var yemin ediyorum insanlıklarından utanıyorum öyle şahsiyetsizlerin.

• Allah esırgesın

0|1
    0|0
  • Hiç bir şey. Allaha havale ettim. :/

0|1
    0|0
Yükleniyor...