Dinlere inanmayan insanlar hangi düşünce tarzını savunuyor?

Yorumları saygı çerçevesinde sunalım lütfen.

• Ateizm
    52% (11)31% (5)43% (16)Oy Ver
  • Deizm
    38% (8)25% (4)32% (12)Oy Ver
  • Agnostisizm
    10% (2)38% (6)22% (8)Oy Ver
  • Panteizm
    0% (0)6% (1)3% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Anketin başlığı yanlış olmuş kusura kalmayın kafam dağınık biraz

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Herşeyin bir bilimsel açıklamasını sunuyorlar inanmıyorlar bilim adamları araştırdıkca da birşeyler yerine oturuyor
    Allaha inanmıyan birisiyle 4 4 lük bir bilgin yoksa tartışmaya girersen kazanamassın

1|4
    0|0
    • Çok var öyle bu sitede sonra adam gelip küfür ediyor cehennemle tehdit ediyor kıvırtıyor sonrada engelliyor

Kızlar Ne Diyor 9

• Begümizm benimkisi.

0|0
    0|0
  • Deizm Yani tanrı var ama din yok onlara gore

1|0
    0|0
  • Ateizm Allah, tanrı ya da o anlamdaki hiç bir şeye inanmayan oluyor 😊

0|0
    0|0
  • Ateizm bütün inançlardaki tanrıları reddediyor, yanlış bilmiyorsam agnostisizm de dinlerin varlığını reddediyordu. Yine yanlış hatırlamıyorsam deizm tanrının varlığını kabul ederken dinleri reddediyordu. şu an sadece panteizm i hatırlamıyorum ama anladığım kadarıyla bütün şıklar dinleri reddediyor. Yanlışım varsa düzeltmeniz dileğiyle. 😊 😊

0|0
    0|0
  • Teizm dışındaki her şeyi savunabilir

0|1
    0|0
  • agnostisizm

0|0
    0|0
  • demin salagın biri özelden yazıp benim arkadaşlarım var ateist ama senin gibi din düşmanı degl cart curt yazdı. fakat daha ateizmin anlamını bilmiyorlar beyinsiz. ateizmin kelime anlamı zaten dinlere karşı demek. ben de bir ateistim.

0|0
    0|0
  • Sadece dinlere inanmıyorsa Deizm

0|0
    0|0
  • Kafasi karışık derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Panteizm hariç diğer yazdıkların hep dinsiz. Panteistler dindardır. Örneğin (Hindular, Sufistler, Aleviler ve Vikanlar) Panteisttirler.

0|1
    0|0
  • Panteizim tek tanrıcılık kardeş içine müslümanlıkta giriyor din mensubu yani.

0|0
    0|0
  • Uçan Spagetti Canavarına tapıyorum ben

0|0
    0|0
  • Hepsi.

0|0
    0|0
    • Panteizm hariç diğer yazdıkları hep dinsiz. Panteistler dindardır. Örneğin (Hindular, Sufistler, Aleviler ve Vikanlar) Panteisttirler.

• @1ze2fu3fe4su yanılıyorsun. Monizm ile eşdeğerdir. Monoizm herşeyin tek bir güç tarafından meydana geldiğini savunur. Panteizmde felsefi bir görüştür.

• Budizm budakolum ateist tuteist deizm demeizm

0|0
    0|0
  • cc allah

0|0
    0|0
  • agnostik ateizm yakın geliyor. insan olmayı savunuyorum. ülkece sabrımızın sınandığı son günlerde insan gibi davranmaya devam ediyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...